• LaznjakProsineckog
    663
    Trener je kriminalno los, on govori sucu doma protiv Rudesa da svira kraj? Goreg nismo imali, pomak u igri je NULA. A imamo mi dobre igrače, mi smo klasa iznad svih: Petko, Mišić, Ristovski, Baturina, Vidović, Kaneko, Špikić, Bulat, Perković itd. Pa kad nabrajam igrače mi smo svemirski brod za druge, očajnog trenera imamo, on je razina Gorice, Balkanija itd
  • Ban
    698

    Ne znam kako nam Hoxha može pomoći i unutar Jakirovog sistema. Igramo totalno predvidljivi pozicijski nogomet gdje samo nabijamo loptu na tu liniju naprijed, alternativno malo probunarimo po boku pa ako prođe. Sve da ti lopta i dođe do Hoxhe što će on onda? On nije pimpler, igrač je za napucaj i trči. Kaneko funkcionira s razlogom i on je suprotnost Hoxhi.

    Ne kužim jel bi ga ubilo da spusti te vezne igrače dolje umjesto da imamo rupu u sredini terena.
  • Majki2111
    3.1k
    Degutantno za čitat ova tema...

    Koliko kritika od puka koji nema pokrića za to.
  • Common Sense
    796
    Problem je što nam lijevo krilo igra igrač koji eventualno može korisno igrati samo u ekipi koja igra tranzicijski nogomet. Rudeš je danas maksimalno smanjio prostor Kaneku, a lijevo se otvaralo dosta šansi koje ni Špikić ni Ljubičić ne znaju koristiti.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Degutantno za čitat ova tema...

    Koliko kritika od puka koji nema pokrića za to.
    Majki2111

    Moglo bi te zabrinuti da u ovako kratkom roku tema ima 135 stranica.

    I to od strane najdobronamjernijih navijača kluba.
  • Ban
    698

    Ali neće ni Hoxha. Nama treba krilo koje igra nogomet.
  • Common Sense
    796
    Slažem se da nam Hoxha ne treba. U biti ta pozicija neće biti riješena sve do oporavka Stojkovića.
  • Ban
    698

    Ne mislim da će i onda biti riješena. Stojković za mene nije krilo.
  • Majki2111
    3.1k
    Zašto? Ne kužim. :chin:
  • badjibadara
    3.1k
    Zašto? Ne kužim. :chin:Majki2111

    Ne kuži niti onaj koji bi trebao da kuži:

    Prvo poluvrijeme jako slabo, nedostajalo agresivnosti, bili smo u drugoj brzini. Ne mogu to objasniti, Rudeš nas je nekoliko puta iznenadio iz kontre. Nakon žustrog razgovora na poluvremeno smo mijenjali, tražili da probijamo bok, uspjeli smo, mogli zabiti i još jedan. Važna su tri boda, sve ostalo, pogotovo, prvo poluvrijeme je za zaborav.
  • Carrasco
    4.1k
    Kad god pomislite da nešto nije za vas i da to ne možete, sjetite se da Sergej Jakirović ima trenersku diplomu. Upravo, sviraj kraj sve vam jebem!
  • Common Sense
    796
    Stojković je najbliže onome što mi trebamo. Nije ni Ivanušec bio lijevo krilo kad je dolazio, prethodno je većinu utamica u Lokomotivi odigrao na pozicijama DLP ili AMC.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kad god pomislite da nešto nije za vas i da to ne možete, sjetite se da Sergej Jakirović ima trenersku diplomu.Carrasco

    Kad god pomislite da nešto nije za Vas i da to ne možete, sjetite se da je Sergej Jakirović duplo jeftinijom ekipom sa -5 došao na +2 , a uz to nema podršku Dinamovih navijača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.