• LaznjakProsineckog
    789
    ajde molim te ovo napravi, treba pitat nekog novinara da mu postavi to pitanje, da mu vidim facu dok odgovara da su obojica 'karakterni igrači'
  • badjibadara
    3.2k
    pokušati ću doći do akreditacije samo da Jakiroviću postavim pitanje.marcio amoroso

    Mislim da bi se naslo jos dosta zanimljivih pitanja ako netko sa zone dobije akreditaciju za pressicu.
  • Captain America
    17.7k
    Dečki s Podcasta 8 24 su dobili akreditaciju bez problema. Vjv bi se moglo nešto skombat :cool:

    Što se tiče Hoxhe, očito i Fradijeva struka i Nikoličius vide nešto u njemu. Spominjali su ozbiljni zonaši da je pustoš u blagajni i teško će se na zimu naći bolje krilo s ograničenim budgetom. FAa nema, a cijene igrača su više jer je teško naći zamjenu. Što je novinar Indexa napisao, u najgorem slučaju ćemo ga prodati dalje za slične novce. Ja i dalje vjerujem u Marinine riječi da bi Stojko u veljači, ožujku mogo biti na terenu.
  • Ban
    698

    Da, oprečno svemu što bi Dinamo trebao biti. Ne znači da se Jakir s vremenom ne može prilagoditi, ali pitanje je koliko su u klubu spremni podvući crtu i koliko se tamo itko uopće zamara nogometnom filozofijom.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma ljudi sve stoji za Hoxhu, ja mogu provariti 800 milja ako je to taj iznos, igrač pod ugovorom pa mogu tražiti koliko žele za svog igrača kao mi za svoje. Ali nemogu provariti da su stoka platili onoliko brodica kome ističe ugovor. Ko je tu lud??? Pa vidi se da su u klubu ljudi koji blage veze o nogometu nemaju. Pa ako nemas Love idi lovi crnce, gledaj njihova afrička prvenstva mladih kategorija nemoj nikog radije dovest, kupi sd pa polako.
  • hardek
    2.8k
    Ja sam baš mišljenja da nas ovi transferi od pola milje, milju eura guraju u osrednjost i regresiju. Imamo 6,7 krila trenutno u ekipi ili igrača koji to mogu odigrati. Pa stavi Marina u Slaven Belupo misliš da nebi imao i bolju statistiku?

    Suma sumarum je da Dinamo ima i previše rotacijskih igrača i njih ne treba ni dovoditi. Kupovati igrače za prvih 11 na ključnim pozicijama i mlade igrače iz HNLa i davati minute najboljim mladim igračima iz svoje škole. Po meni je to jedini logičan put za nas.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ma to za Brodica je teško pranje para i lova nekome u rikverc.. Mislim da Marijan Šišić i Zoran Mamić su to odradili, Šišić je pijun od Zokija, to je naravno presumnjiv transfer, iz aviona se vidi
  • Jaro
    7.4k
    Kupovati igrače za prvih 11 na ključnim pozicijama i mlade igrače iz HNLa i davati minute najboljim mladim igračima iz svoje škole.hardek

    To je 99% ovog foruma jasno. Nije jasno tajnici, gpsu, ljubavniku i samoprozvanom croKloppu kojeg treba pitati jel on stvarno misli da je Hoxha bolji i perspektivniji od Spikica, Vidovica, Rukavine i Stojkovica (da nema ga do kraja sezone)...
  • Jurki
    11.7k
    Daj dovedite SDa na plaću od milijun euraCaptain America

    To bi nam bilo vece pojacanje od svih pojacanja zajedno zadnjih 5 sezona.
    Mozda jednog dana..
  • jedan u nizu
    8.3k
    i sta onda kada bude osuden za nasilje?
    Jel bi onda pljuvali upravu kako su doveli igraca koji je pod sudskim postupkom? Kao i ove igrace koji imaju neki lijecnicki karton.
    Dajte najte
  • Captain America
    17.7k
    i sta onda kada bude osuden za nasilje?jedan u nizu

    Pa bar vodeći ljudi imaju iskustva s hendlanjem klupskih zaposlenika koji imaju pravomoćne presude.
  • emilperska
    5.7k
    Yakir je klasicni primjer kad netko iz manje sredine / tvrtke / kluba dođe u vecu sredinu / tvrtku / klub..
    BiH liga je liga gdje je moguce dopeljati igraca iz 2.HNL ili cak i trece kojeg si uocio na vikend utakmicama koje on fkt manijakalno gleda i onda taj igrac radi razliku ili je barem solidan u toj poluamaterskoj ligi.
    U Gorici su mu djelomicno iste te stvari prolazile, a djelomicno mu je tzv. Mr. Football dopeljavao igrace. U Rijeci je selekcija prije njega bila toliko losa da jednostavno sto god napravi, nemre kiksat. A napravio je / posralo ga je.

    Hocu rec, mozda on na kraju i ispadne solidan trener, mozda bude trener prevarant sukladno danasnjim rezultatima, ali po ovom sto se daje iščitati on nemre pobjeci od toga da je u glavi i dalje trener malog kluba i da njemu Hoxha, Krizmanic, Pršir, Babec i Hodža stvarno jesu pojacanja za njegov state of mind. Ili to ili je rijec o rikvercu, ne znam iskreno sto me vise plasi.
    Da neko zarađuje na Hoxhi da bude peto krilo Dinama ili sto netko stvarno misli da je on upgrade za osrednjeg Špikića i Marina..
  • nemapredaje
    3.3k


    Al ozbiljno, postoji li temelj da se zatraži akreditacija u ime “zona dinamo”?

    Odredimo tko bi išao na presice i za svaku presiccu radimo izbor pitanja
  • emilperska
    5.7k

    Ako mogu ovi s tih podcasta, mozemo i mi..
    Sumnjam da su ti podcasti osim ovih vecih, registrirani kao tvrtke..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions