• Taćini Serhio
    300
    Je li netko nešto čuo vezano za povratak Stojketa? Vidim da se neobavezno slikao na Maksimiru a ugovor u Empoliju mu je do ljeta ako sam dobro skužio...
  • Common Sense
    804
    Posudba mu istječe 2024, a ugovor s Empolijem mu traje do ljeta 2025.
  • CastAway1986
    1.5k
    U HNL- u i nema nekih krilnih napadača i veznjaka koji bi nam bili baš pojačanje, nekad je i bilo ponešto kao one sezone kad se Dinamo zeznuo pa umjesto Uzunija uzeo Kastratija..Hoxha slobodno nek ide u Mađarsku ili tovarima.. Ako dvoje Mierez ili Beljo bolje da uzmu Belju na posudbu naravno jer mislim da i njemu nije u interesu da sjedi na klupi tamo dok još ima makar mrvicu šanse da ode na Euru ! A što se stopera tiče iako mnogima se ne sviđa ja bi uzeo Lovrena ako tamo može raskinuti ugovor !
  • Captain America
    17.7k
    https://www.index.hr/sport/clanak/evo-sto-predsjednik-slavena-kaze-o-prodaji-hoxhe-u-dinamo/2519021.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d

    "Ono što u ovom trenutku mogu reći je da je Dinamo pokazao veliki interes za Hoxhu, ali dalje od toga nismo otišli. Imamo konkretnih ponuda i iz inozemstva, pa ćemo vidjeti. Za Hoxhu želimo dobiti što je više moguće, no s Dinamom smo u dobrim odnosima i u tom duhu smo spremni pregovarati oko drugih opcija. Dobijemo li ono što želimo, Hoxha odlazi ove zime", rekao nam je kratko Markulin.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Svi su bili u dobrom duhu pa nismo dobili ni Vipotnika ni Frigana, moze isti scenario za ovu skovacu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sve do sada sam se nadao da nije istina i da novinari izmišljaju. Koji jebeni idioti rade u tom klubu.
    Nemoguće, jednostavno nemoguće.

    Edit: pokušati ću doći do akreditacije samo da Jakiroviću postavim pitanje.

    Gospodine treneru, jel vi doista mislite da su Brodić i Hoxha pojačanja za Dinamo? Zašto gomilate igrače ako ste na jednoj od prvih presica naglasili da ćete dovesti samo igrača koji je za prvih 11?
  • Krizy
    43.4k
    Pustiš Belupu Crnca besplatno, prodaju ga za 1.3M u Poljsku a onda ideš od njih za otprilike isti novac dovesti 6 godina starijeg igrača.
    Taj 6 godina stariji igrač je za Belupo zabio 11 golova. Toliko je zabio i (jesam li napisao 6 godina mlađi) Crnac ali u 1500 minuta manje.
    Teško da bi se i na FM-u stvari bolje odigrale za Slaven Belupo.
  • Nolifer
    8.1k


    Slobodno mu kaži što si i meni napisao, da nebude ograničen ko balkon, jer sve kaj radi da nije u interesu kluba, jer to nisu pojačanja koje klub treba.
  • Facke
    3.6k
    Nadajmo se da nam budu sanjinlego i mirovugrinec bar jednu bombu za zimu najavili. Inace bume si tu v depresije :lol:
  • Jurki
    11.7k
    Dobijemo li ono što želimo

    Ajde Mađari pojacajte tu ponudu..takvog "kapitalca" bi bila grehota propustiti.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Slobodno mu kaži što si i meni napisao, da nebude ograničen ko balkon,xFire

    Jura to je bio dobronamjeran savjet. Ne ljuti se bzvz.
  • Nolifer
    8.1k


    I nije pisano u ljutnji, samo kažem istu stvar napravi tamo, jer čini mi se da i jesu ograničeni i da štete klubu. Tu sam sad nebitan ja, jer nemam neku funkciju ili samo drugačije razmišljam, zato se i zove forum da razmjenimo mišljenja, ne moramo svi isto misliti.

    P.s to ti je sad moj dobronamjeran savjet da se tak postaviš tamo. Budi bez ustručavanja...
  • Noel
    6.4k

    Napraviš li to ili bilo ko drugi da postavi takvo pitanje spomenik mu treba dignut!
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ali 99% foruma očito vidi da Xoxha nije igrač za Dinamo. Zato i je forum svi nešto pišemo, većina se slaže da Xoxha nije kvaliteta za Dinamo, puni se svlačionica sa njim, Brodićem, još očekujem nekog iz Zrinskog pa da se vidi Jakirov rukopis. Brate mili, otvori se Wyscout, nađe 5-6 dobrih krila, ima milijun filtera, pregovara, pogleda, i dovede se pristojno pojačanje, zar je moguće da nemozemo dovest novog Soudania, Guelu, Etoa i slične? Zivcira me ovaj nogomet koji on forsira, stalno traži neku brzinu, agresivnost, duele, borbu (sve ok), po njegovim crtama dam se kladit da su sad juniori Xavi, Busqiets, Iniesta, Jakir bi ih otpisao jer nemaju brzinu iki brzinsku izdržljivost, to je moje mišljenje, netko voli takav nogomet, netko ne, ali očito smo najbolji nogomet uvijek igrali kad smo imali znalce, tehnički potkovane igrace, igrace iz omladinskog pogona itd.. Xoxha je po meni limitiran igrač ogranicenog dosega - ima 3 gola u cijeloj sezoni kao igrač potpune slobode, meni je to loše
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja se još uvijek nadam da namjerno pomažemo Belupu da digne cijenu za Hoxhu. Sad kad je izišlo ovo iz Belupa, čak sam još više uvjeren.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions