• Infinity
    16.4k
    AEK ce ispasti. Ajax jeste los, ali ovi ce tesko prezivjeti Amsterdam. Nisu ih dobili ni na domacem terenu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Svaka čast na optimizmu, ali mislit sad kad bi dobili AEK-a mi bili bolji i da bi prošli dalje, nemojmo se zavaravat.

    Tad smo imali i Joška Šutala,Ivanušeca i Livakovića, pa smo i sa njima drugo poluvrijeme prve utakmice i zadnjih pola sata u Ateni izgledali koda su nam igrači bili 3 sata prangijani od crnaca i da su uz to išli 2h na iskopavanje krompira i repe, možda od ovih protivnika jedino Servette ili Union, ma da sumnjam da smo i od njih jači.

    Mi prvo moramo ove pekardžije iz polupriznate države pobjedit,nabit i isprat onu ljagu šta smo tamo doživili, uradit enormno jak prijelazni rok, pa sve drugo preko i popriko što dolazi, pa lnda da bi mogli pričat da bi baš voljeli taj AEK i Spartu ponovno i sl.
  • nemapredaje
    3.2k
    Neki mediji pišu kak je Dinamo pobjedom izbacio Astanu iz natjecanja. Astana ak pobjedi Viktoriu, i Ballkani nas imati će isto bodova na drugom mjestu, te će zbog boljeg međusobnog omjera Astana biti druga.

    Mislim sve je to teško izvedivo, ali u teoriji moguće.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Astana ak pobjedi Viktoriu, i Ballkani nas imati će isto bodova na drugom mjestu, te će zbog boljeg međusobnog omjera Astana biti druga.nemapredaje

    .
  • immerwieder
    1.4k
    zbog boljeg međusobnog s ballkanijem,
    mi bi bili bod iza
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo Ballkani 1 1,50.... Pretpostavljam da ce ovo past do 1.35 do utakmice
  • Krizy
    43.3k
    Od 24 drugoplasirane momčadi u 3 europska natjecanja, Dinamo je po bodovima druga najslabija momčad s 6 bodova.
    Manje ima samo Kopenhagen, koji je skupio 5 bodova ali protivnici su im Bayern, United i Galatasaray.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa uzasna sezona koja na kraju ne mora takva bit :grin: Bilo je dosta situacija gdje smo trebali/mogli proci grupu, a nismo dok su Maribor, Apoel itd. prolazili s 4 boda. Steta jedino sto smo propustili priliku preskocit jednu rundu, al eto.. Iako, nije gotovo, treba i to zadnje kolo odradit kako spada. Nadam se da cemo se poslozit na zimu pa bit konkurentni koga god dobijemo.
  • Infinity
    16.4k
    Rekao bih da ce treci biti
    Olympiakos
    Ajax
    Rangers/Sparta
    Sturm/Rakow
    Royale Union
    PAO
    Servette
    Molde

    Rakow, Servette i Molde su jedine ekipe za koje mislim da bi bili favoriti protiv njih. Sturm mi je tu negdje, protiv ostalih bi u ovom trenutku vjerojatno ispali bez problema.
  • Krizy
    43.3k
    Tri Hrvata
  • Ivdzo11
    4.2k
    Malleeeekinuuusiccc.... Može city i arsenal ali ne i Zrinjski :lol:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Mogući protivnici ukoliko budemo drugoplasirani zasad;

    Servette
    Royal Union
    Molde
    Maccabi Haifa
  • dinamozivivjecno
    2k
    Realno nema lakog protivnika, bilo bi dobro izbjec Betis ili Ajax a ja se nadam Sturmu ili Olimpiacosu, Molde necu jer se jos uvijek sjecam one drame u kvalama za LP prije 9 godina.
  • Patak
    2.9k
    Malekinušić je isto iz Dinamove akademije, a igrao je i za Trnje scojevremeno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.