• Ban
    698
    U Dinamu bi izgledao gore jer je jednodimenzionalan igrač, bio bi skroz ogoljen. U Slavenu nekima izgleda dobro jer su ostali oko njega još gori. Ima startu brzinu, ali je tehnički limitiran i potkapacitaran. Nema ni naviku donošenja dobrih odluka. Te stvarčice koje možda prolaze u Slavenu sigurno ne bi prolazile u Dinamu i počele bi polako svima upadati u oko kada ga se promatra u relaciji sa kvalitetnijim suigračima.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    slažem se, nije ni to malo, ali opet za njega dat 2 ili 3 milijuna eura.. smiješno, onda bi se radije okrenuo Europi. A što se tiče " naših" , meni svi djeluju isto, mekano i nedorečeno.
  • sport
    3.3k
    Imamo mi dosta unutarnjih rezervi kad su svi zdravi,ne zaboravi da su Aki i KTC došli u 12 i pet.Ja više volim stopera koji zna igrati tako da ekipa ne primi gol a zabiti će iz postojećeg kadra uvijek netko.Ponavljam samo da su svi zdravi,dovedemo lijevog beka,odradimo pripreme.Ako dođe netko bolji od onih koji su za prvih jedanaest tim bolje.
  • Droljo
    8.1k

    Ma samo napad. Mi ovakvim ekipama moramo zabijati po 3-4 komada pa nek i primimo onda 1-2..
  • CastAway1986
    1.5k
    evo ja se i Ban dobrovoljno javljamo da skautiramo japansko tržište haha a ima lijevih krila tamo koliko hoćeš a kolega je već naveo jednog mladog vrijednog pažnje a evo da ja nadodam i jednog gotovog igrača a zove se Shunsuke Mito !
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Rekao bi da igrača za rotaciju imamo brat bratu jedno 15

    idući transfer koji je razina Brodić idem u Međugorje se posipati svetom vodom da ne ubijem nekoga

    odriješite kesu i dajte 3,4 instant pojačanja, ako ne znate ( a ne znate ) maknite se
  • Nino Bule
    13.8k
    Ajmo vidjet kako cemo odradit ove utakmice do kraja pa onda vidjet sta je najpotrebnije, panicne kupnje 4 igraca ne pridonose nicemu.

    Po meni je mus lijevi bek i ako moha ode desni, sosu vratit bologni i naci nekog boljeg stopera. Daleko najveci problem nam je zadnja linija.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    ja sam se krivo izrazio. Hoxhu bi u rotaciju prije Marina, Menala i Rukavine, kojem je hitno potrebna posudba, razvojna liga i trenerski "push" a ne mrvice u Dinamu. Ali ako će ovi genijalci ostati kod nas, onda nam ni on ne treba.
  • Ban
    698

    Zabijati ćemo više i igrati slobodnije sa progresivnim stoperima. To su dvije muhe jednim udarcem. Istina je da nama pojačanja naprijed nisu prijeko potrebna. Razumijem da u klubu gledaju krila, ali onda neka kupe krilo (lijevo) koje je dobro 1v1.

    Većinu sredstava na lijevog beka i progresivnog desnog stopera i mi smo dobri.
  • Jaro
    7.4k
    Mene nemre nitko uvjeriti da je Hoxha toliko bolji igrac od,ne znam, Rukavine da bi trebalo platiti odstetu i dat mu placu. Rukavino kolko god nije nis pokazao(nije da je imao priliku bas pretjeranu realno), nije toliko los da nebi mogao odraditi tu rotaciju. Ionako ce za pol godine tamo biti guzva kad se vrate Stojkovic i Kacevenda (obojica bolji na toj poziciji od Hoxhe), imas Spikica (takodjer bolji), i imas Vidovica i Rukavinu... za tu poziciju, ako se dovodi u obzir dolazi samo extra klasa jaca od svih nabrojanih, a znamo da za to nema bas prevelike sanse... Ako imaju viska novaca nek daju Petku za skidanje klauzule...
  • sanjinlego
    3k
    Traži se stoper, nije isključeno da to bude Filip Benković.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ova tema postaje noćna mora, dosjea sa posla i 30 stranica, čovjek k bi rekao da je pukao koji transfer. Kad pogledaš i predjes preko svega, samoj želje forumaša, koje tržište treba pratit koje ne, i subjektivna mišljenja. Ima tema scouting i Ko bi koga volio vidjet u dresu dinama. Dajte ovdje bar iz novinskih članaka da komentiramo kad nešto ispadne. Jbt još dva mjeseca do prijelaznog a mi kokodacemo koga treba a koga ne. Me treba nam sd u klubu ima ovdje sve :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    shvaćam, ali problem je što imamo masu igrača pod ugovorom, a navodno financije ne štimaju, toga je mene strah

    stavi sve u izlog i paralelno radi skauting i pripreme za iduću sezonu, teško očekivati išta smisleno sada na zimu

    bit ću sretan ako dobijemo lijevog beka
  • Ban
    698

    Kaj nije on na posudbi do kraja sezone?
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    slažem se, sve. A kakvi smo s lijevim bekovima do sad bili, ne čudi me i reaktivacija Leovca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions