• scooniepenn
    3.3k

    Kolega, previdjeli ste nekoliko sitnica. Prva je da je zbog situacije u Izraelu i Palestini odigrano svega 6 kola nacionalnog prvenstva. Druga je da je on od tih 6 utakmica nastupio u 4 i zabio ta spomenuta 3 gola. Izuzev Petka Pierrot je za naše ostale napadače Haaland.
  • nemapredaje
    3.3k


    vidim da ti je odgovoreno ...

    nego jesi pogledao koju njegovu utakmicu?
  • CastAway1986
    1.5k
    Da gledao sam ga protiv Zvezde Al proslo je dosta od toga ! Nisam ja protiv njegova dovođenja al ima i još kvalitetnih napadača posvuda
  • Jaro
    7.4k
    Za Petka je alternativa jedino da trener (nebitno koji jer vec nekoliko njih to nije biulo u stanju) - prilagodi igru momcadi bez Petka. Petko im je jeben alibi i pokrivalo nerada jer "uvijek nesto izmisli"
    A kad se ozljedi, ne valja ni Drmic, ni Kulenovic (oba zabijala u drugim klubovima) - jer se od njih ocekuje da budu Petkovic... Garantiram da ni jedan koji dodje pa bio Pierrot ili Poirot nece zamijeniti Petkovica...
  • CastAway1986
    1.5k
    A i s obzirom na ratna zbivanja tamo onda bi ga trebali dovesti puno lakše zar ne?
  • CastAway1986
    1.5k
    Apsolutno se slažem da je izuzev Petka bolji od svih ostalih napadača al eto lani u regularnom dijelu prvenstva 25ut/6golova znači nije neki golgeter više je nalik Petku , snažan u duelu, odlična skok igra i zadržavanje lopte ..Ja sam više za nekog bržeg napadača tehnički potkovanog nego centarfora barem dok je Bruno i dalje u klubu..
  • scooniepenn
    3.3k
    Gle, Pierrot je po meni jedan od onih napadača koji uz dobra krila može prilično dobro nadomjestiti Petka. U potpunosti naravno ne, ali nema ga tko niti u našoj reprezentaciji zamijeniti tako da to i nije pretjerano čudno. On je kao što si rekao napadač sličnih karakteristika i fizikalija, nešto lošiji tehnički, ali puno bolji od recimo Miereza, a s druge strane bolji realizatorski od Petka. Moje je razmišljanje da nam uz Koščevića i Brodića, neovisno o Petkovom ostanku treba napadač te razine, a Pierrot ne bi bio skup. Ono što je, također, izvjesno je da bi Pierrot bio bolji nego što je u Maccabiju jer zna igrati, a ovdje bi bio okružen tehnički još boljim igračima.
  • Ban
    698
    Najvažnija Petkova karakteristika je razigravanje. Nama treba napadač sa kvalitetama desetke.
  • Ban
    698
    Koščević mi se čini više first team ready s obzirom na fizikalije i način igre.hardek

    Definitivno.
  • CastAway1986
    1.5k
    Moha definitivno treba ići na zimu, dao je maksimum! Oba beka su nam prijeko potrebna
  • Maximo
    523
    Arber je definitivno spreman za dinamo II
  • Captain America
    17.7k
    Ima li kakvih japanskih lijevih krila?
  • LaznjakProsineckog
    789
    Sta kazu stručnjaci Zekic, Toplal i ekipa, da je Xoxha pojačanje za Dinamo? Cirkus, dobar je za Belupo, Goricu, eventualno Osijek, tamo isto za klupu. Nemojte me zaj... On na našu klupu nemoze!
  • Orc123
    8.1k
    Otvorilo nam se Japansko trziste i tu bi trebali imati samo jednog skauta za to trziste..procesljati ligu dovest par mladih igraca i pripremati ih za prvu momcad. Nevjerojatno koliko tamo ima talenta i koliko ima karakternih i borbenih igraca kakvih treba svaka radna europska ekipa. Na zimu također procesljati to trziste jer ima brdo igraca iz Japana kojima su ugovori pri kraju ili isticu na zimu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions