• PlavacZRima
    289
    Moha koji obrambeno ispodprosječan bek spremio Hoxhu u novčanik ko nikaj,ja nama ak ga ovi lopovi kupe
  • Sajla
    5.1k
    nakon današnje utakmice, nadam se da su prekrižili ime Arbera Hoxhe na listi potencijalnih ulaznih transfera, istrgnuli taj list iz bilježnice i zapalili ga, a pepeo bacili u vjetar.
  • LaznjakProsineckog
    789
    pa to sam pisao i kad se spominjalo da ga se kupi, on nije kapacitet za Dinamo i tocka. Trebamo hitno sportskog direktora koji razumije sta je Dinamo i kakve igrace trebamo, Jakir bi kupio Xoxhu, Miereza, Selahija i slicne tarabe iz BiH, pod hitno sportski direktor!
  • Ban
    698
    Ima li kakvih japanskih lijevih krila?Captain America

    Ima jedno jako zanimljivo, ovisno kako se razvije, ali i dalje premlado i prezeleno za Dinamo. Nije još standardan ni u Japanu. Pratit ću ga sad naredne sezone, kao i nekolicinu klinaca iz istog kluba. Tawaratsumida se zove.
  • Laugreano
    2.5k
    Mikica zaposliti da bude scout za Japan
  • Ban
    698

    To sam i ja izvorno došao ovdje napisati. Nadam se da ih je Hoxha uvjerio da nije igrač za Dinamo, kao što su svi ovdje i govorili.

    Sada neka umjesto Tekpeteya dovedu ono drugo (i jeftinije) krilo iz Ludogoreca i na konju smo. Preziva se Vidal, nosi broj 77.
  • Droljo
    8.1k
    Preziva se Vidal, nosi broj 77.Ban

    Imamo mi takvog. Preziva se Špikić, nosi broj 77.
  • Ban
    698

    Moha je brutalan u duelima, a Hoxha je užasan dribler. Bilo je za očekivati. Mohin problem su pozicioniranje i na momente koncentracija.
  • sport
    3.3k
    Po meni s obzirom tko je sve nedostajao ove polusezone,i ni jednu utakmicu nemamo sve igrače u kadru s povratkom Kače i Stojkovića nama je prijeko potreban tek lijevi bočni.Ostalo što bi se dovodilo mora biti top.
  • Ban
    698

    Ok, svejedno je bolji i jeftiniji od Tekpeteya za kojeg se u klubu navodno zanimaju. Lijevo krilo koje je zapravo dobro 1v1 i sposobno stvarati višak poput Takura. Čak su mu i brojke jednako dobre kao i Tekpeteyu.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Bezveze se lupeta, napamet, bez razmišljanja. Što je mogao Hoxha danas napraviti? S kim? Uz Mohu su ga stalno čekali najprije KTC pa Šutalo. I još bi ponekad i Kaneko pomagao. Pa nismo mi baš takve tarabe da nas jedan igrač pobijedi. U ono malo prilika kad bi dobio malo prostora je pokazao koliko je nezgodan. Recimo, u odnosu na njega što je to Vidović danas pokazao? A ima puno bolje suigrače i lošije obrambene koji ga čuvaju.
  • Ban
    698

    Mogao je biti ponajbolji dribler HNL-a.
  • Captain America
    17.7k
    Po meni s obzirom tko je sve nedostajao ove polusezone,i ni jednu utakmicu nemamo sve igrače u kadru s povratkom Kače i Stojkovića nama je prijeko potreban tek lijevi bočni.Ostalo što bi se dovodilo mora biti top.sport

    Stojković je nazad u veljači, a ne možeš očekivati instant doprinos nakon višemjesečne pauze. Za Kačavendu niko ne zna kad je nazad. Nama je i stoper koji zna s loptom obavezan.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    i u svemu tome ja sam, budući da vjerujem da ima još kolega koji ne prate nogomet površno, vidio da je recimo Hoxha krilo koje ima startnu brzinu bolju od svakog našeg (osim Takura). Dosta je čvrst, okomit i to se jasno vidi. Naravno da je dvosjekli mač što mu je u Belupu sve "podređeno" , kad s druge strane očito nema kvalitete koja bi mu mu pomogla da dođe do izražaja.

    I on bi sigurno u Dinamu izgledao bolje i igrao sa više samopouzdanja. Da se razumijemo, ne bi ga doveo za cijenu veću od 800 k eura, ali nam sigurno može pomoći u rotaciji, u to me nitko ne može razuvjeriti.
  • Droljo
    8.1k
    ali nam sigurno može pomoći u rotaciji, u to me nitko ne može razuvjeriti.Tongo Doumbia

    Pa jel nemamo nekoga od 17 do 19 godina u sustavu koji zna driblati i da ima neku brzinu pa da za đaba pomogne u rotaciji. Jbte pričate kao da je 800 eura ništa...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions