• Jurki
    11.7k
    dapace.. jer u 4 i pol godine kak se vratio u Hnl.. me nije uvjerio da je igrac za Dinamo.
    Kulenu svaka cast na tome kaj je Dinamovac.. ali jebiga nije ovo za njega..
  • Ban
    698

    I meni je žal kad naši dečki budu za otpis. Sentimentalan sam čovjek, ali u nogometu nemreš biti baš preveć sentimentalan ako ti je do rezultata,
  • Facke
    3.6k
    A cemu je Frigan isel u Westerloo? V slabini klub od Rijeke? Koji igra nogomet teri njemu ne odgovara? Ga je Miskec teral? :razz:
    Sam si je kriv. Sam si je biral.

    A da jeden Tietz bude ispred Belje je cist normalne. Covjek je od regionalne lige(4liga) do evo sad Bundeslige svaku tu Ligu igral. Ima vece izkustve, borben igrac, visok igrac a za Bundesligu Beljo mora jos pune zganci pojesti.

    Iste vredi i za Franjica. Evo druga sezona u Bundeslige a on se nemre izboriti za poziciju u Darmstadtu.

    Jakica je Topmoeller otpisal cim je stigel u klub. Evo denes je dobil par minuta.

    Beljo i Frigan bi nam dobre dosli. Ali teske da bu ijeden od njih dosel. Prije Beljo nek Frigan.
  • Mihaljević
    9.8k
    Sam si je kriv. Sam si je biral.Facke

    Da se njega pitalo on bi u Dinamu bio od drugog mjeseca prošle godine , Miške je gledao samo veću ponudu a ne interes Matije... Volim te Facke ali ne lupaj.
  • Patak
    2.9k
    Imamo Brodića i Koščevića, pa zato prodati Kulenovića. Kak si samo to iskombinirao. U mojem prijevodu:

    Imamo novajliju kojem je Varaždin vrhunac karijere i juniora bez jedne utakmice u seniiorima pa ajmo prodati igrača koji se dokazao u Lokomotivi i bio starter u Dinamu ove sezone.
  • Ban
    698

    Najbolja stvar je što bi obojica trebali bez problema igrati u tim ekipama.


    Nije da se njega i Belju nije pitalo. Nitko im nije stavio pištolj na glavu da potpišu ugovore.
  • Ban
    698

    Da. Sigurno nam ne trebaju i Brodić i Kulen, ako se pritom na Kulenu može nešto i zaraditi za pojačanja - super. Mali Košćević ima sve i spreman je da krene skupljati iskustvo u seniorima kao treći napadač. Ako se do kraja sezone popne do mjesta drugog napadača - odlično. Pritom je i profilno različit.
  • Patak
    2.9k
    Kulen će po meni postati naš prvi napadač sljedeće godine ako ode Petković, Koščević može pomalo ulaziti u igru, Brodić po meni promašaj, neće ostaviti značajan trag.
  • Ban
    698

    Već ove sezone visimo. Ako Petković i Baturina odu na ljeto i ne ispljunemo barem 5-7 milijuna na poštenog napadača koji osim što zabija zna i igrati, motaj kablove. Bilo je lijepo dok je trajalo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kulen je imao potencijal za bit prva spica Dinama II.
    Frigan je raketa, al Beljo je pokretni centarfor, Petkovic za uboge. Mozda jednog platit, drugog na posudbu s opcijom otkupa iduce ljeto.
  • Orc123
    8.1k
    kule prva spica? Daj molim te reci da se zezas i da si sarkastican ...
  • Patak
    2.9k
    OK, tko će biti prva špica po tebi kad ako ode Petković u sezoni 2024/25?
  • Ban
    698
    Već ove sezone visimo. Ako Petković i Baturina odu na ljeto i ne ispljunemo barem 5-7 milijuna na poštenog napadača koji osim što zabija zna i igrati, motaj kablove. Bilo je lijepo dok je trajalo.Ban

    Također ne mislim da je itko od ovih klinaca spreman naslijediti Baturinu sljedeće sezone uz ovako napaljen Hajduk. Mislim da je Loksa i dalje taman za njih, neoivsno o ozljedama, a i za Vrbu.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije da se njega i Belju nije pitalo. Nitko im nije stavio pištolj na glavu da potpišu ugovore.Ban

    Beljo je već potpisao za Augsburg kad smo mi krenuli po njega, Frigan je htio u Dinamo, Miško nije dao i prihvatio duplo bolju ponudu od 6M. Sva mudrost ovog svijeta.
  • Ban
    698

    Nije trebao ni on dat Mišku. Jadni Frigan i Beljo, nisu imali izbora ili nisu znali da ih Dinamo želi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions