• Noel
    6.4k

    Obečaje dok ne uleti u birtiju a tamo konobar u boksericama tipka po mobitelu.
  • Klenx
    5.6k
    Kad se sjetim da su naši htjeli dati 4 milje za ovo argentinsko drvo u Osijeku.
    Teški prosjek od igrača, ništa bolji od Kulenovića.
    Jedina prednost mu je što trči ko blesav. Od tehnike ima iPhone.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Jedina prednost mu je što trči ko blesav.Klenx

    Kad nekom glavni atribut “borben, trči” onda to uglavnom znači da je ozbiljno sranje od igrača.
  • CastAway1986
    1.5k
    Tko zna da li je Mensah tolika kvaliteta a za Tekpeteya sam siguran da bi nam dobro došao. Nego da li itko iz kluba govori hoće li se Kaneko otkupiti na kraju ili neće?! I da se opet nadovežem na japance , većini najboljih igrača tamosnje lige ugovor istječe krajem prvog mjeseca 2024. znači dovedu se bez plaćanja odštete..
  • LaznjakProsineckog
    789
    Gledao sam danas Rijeku, taj Selahi mi i nije nešto, Žaper iz Hajduka mi je bolji na šestici. Pašalić onako, bolji mi je i Vidovic i Baturina od njega. Nadam se pojacanjima u obrani, tu smo tanki. Gledao i Hajduka i Rijeku, meni smo mi u rosteru puno bolja momčad, mislim da smo klasa iznad njih, Jakir previše kenja po našim igračima i po kadru, to mi se nikako ne sviđa, majstore ako ti se ne sviđa odj.. iz kluba, ima puno boljih trenera. Stalno kenja po kadru, isti je kao Zekić, od pojačanja želim novog trenera ako je moguće
  • boem
    309
    Trebaju nam barem dva top pojačanja da bi to ličilo na nešto u drugom dijelu prvenstva. Da se mene pita, to bi bili stoper i lijevo krilo. Treba nam top stoper koji će u paru s KTC-om zabetonirati obranu, Perkovića bih koristio na beku. I jedno za naše prilike vrhunsko lijevo krilo koje će nam garantirati golove i asistencije.
  • Maximo
    523


    Čak bi reko stoper, l.bek i lijevo krilo tipa fernandes
  • NitkoBitan
    17.6k
    Lijevo krilo i lijevi bek dovoljni. Dovodenjem beka bi se Perkovic prebacio na stopera. Trebamo forsirat mlade igrace jel...

    A onda na ljeto dovest spicu i obavezno desnog stopera (po mogucnosti da zna odigrat i bekovsku zadacu).
  • Patak
    2.9k
    Vidim lijevo krilo svi spominju - dakle Oršić...nadam se najboljem igraču Dinama ikad (svaka čast svima, ali za mene je on taj) ponovo u Dinamu. Jednom kad mu završi karijera bit će i njemu i nama žao da se nije vratio.
  • San Lorenzo
    15.9k

    On kad se vrati na teren, bit će godinu i pol dana bez nogometa...ima 31 godinu...vrijeme je za neke druge.
  • Patak
    2.9k
    Ti drugi su Marin i Rukavina, ok, ako je vrijeme za njih u redu. A možda si mislio na igrača kao što je Oršić bio s 25 g. Takvi dođu 15+M Eura, i ako imamo te novce, i struku da ne pogriješi u procjeni onda se slažem.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Taj drugi je Stojković koji s 10 godina manje sigurno ima više šanse da se oporavi kako treba i nastavi gdje je stao nego Oršić.
  • Georg Koch
    4.6k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-zeli-dovesti-dvije-zvijezde-iz-iste-reprezentacije-u-igri-i-danac-stize-i-novi-hrvatski-napadac-15400674

    Evo i clanka SN koji kaze da radimo na Mensahu, Tekpeteyu , napadacu...
    S tim da ovo ne treba previse dozivljavati iz razloga sto izmedju ostalog stoji:
    "Saznajemo i da u zimskom mercatu u plavu svlačionicu stiže Fran Brodić kojega je Dinamo kupio, ali ga je ostavio u Varaždinu. Na napadačkoj poziciji se više neće tražiti neko novo ime, jer tu Modri imaju neprikosnovenog Brunu Petkovića, a sigurno ostaju Sandro Kulenović i po svemu sudeći povratnik Deni Jurić, dok je neizvjesna situacija s Josipom Drmićem".

    Znaci po ovome, sigurno cemo od zime imati 4 napadaca u kadru, dok je peti upitan.
    Ova razina gluposti je previse cak i za nasu debilnu upravu.
    Jer 4 napadaca bi nam bila ok jedino u slucaju da igramo sva 3 europska natjecanja istovremeno, hnl, svjetsko klupsko prvenstvo i hr.kup . :nerd:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ludi su ako ponude Drmicu produzenje ugovora. Taj nam ne vrijedi 200 tisuca eura godisnje place a ne preko milijun koliko je imao. Gledanjem njega u Dinamu nas samo moze savjest pec koliko smo novaca bacili u vjetar...

    Uostalom ne zna se jel mu vise stalo do DJ karijere ili nogometa, pa ak se nemre posvetit nogometu 100% siroko mu polje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions