• Common Sense
    804
    Kakvo produženje Drmiću i tko bi normalan o tome razmišljao kad čovjek može igrati samo veteransku ligu. Bit će najvjerojatnije sporazumni raskid ugovora sad na zimu.
  • NitkoBitan
    17.6k
    I da, s jedne strane mi je drago jer se prica zaista o placanjima odsteta od nekoliko milijuna eura (Mensah i onaj Tekpetey) a ne o nekim posudbama sa pravom otkupa. Dobar je to model ali vecina klubova odmah odbaci tu opciju. Postoje signali da su u Maksimirskoj ozbiljno shvatili ovu situaciju i da ce odrjesit kesu.

    S druge strane mi je zao Simica jer su mu na raspolaganje stavili kikiriki od vjerojatno max 3 milijuna eura za dovodenje nekoliko igraca koliko dok ce sad to potrosit na jednog/jednog i pol igraca. Mislim da je sve ocitije da se podmetalo i njemu i Biscanu.

    Mantra o praznim dzepovima ne pije vodu jer ove godine ostvarujemo rekordne prihode od preko 70 milijuna eura, u svakom trenutku treba to imat na pameti! Treba ulozit prvenstveno u prvu momcad, zatim skolu nogometa, marketing...
  • Armagedon13
    959
    Kažu SN da se razmišlja o sportskom direktoru -strancu.A znamo da ništa od toga
  • Facke
    3.6k

    Nemrem ove vise cujti , zao Simica.
    Kad je bil tu svi su ga pljuvali. Sad je svakumu zal Simica. A od pocetka je pokazal da on nije za nikakvu funkciju u nogometu.
    Iste tak je bile jasne da Simic nebu duze od godinu dana u klubu. Jaden Simic svi su mu podmetali. Vraga. On je bil taj teri je govoril da oce od Dinama napraviti model Sheriffa iz Traspola. On je bil taj teri kad je dosel rekel "morame stediti". Dej molim te. Najte od Simica delati sveca teri nije.
    Po mene je Simic iste tulike nesposoben ko svi ovi drugi u klubu teru sad na "vlasti". Bitne da si je svojem Jakovu skup s Mislitantem dogovril transfer u Ajax dok sme Sutala prodavali.
    Bitne da je par hiljada eura stel dati Freyovem agentu itd itd.
    Ste zna cega je tu jos bile. Al Simic po mene iste nije cist. I kraj price. I on igra svoje igrice.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Mantra o praznim dzepovima ne pije vodu jer ove godine ostvarujemo rekordne prihode od preko 70 milijuna eura, u svakom trenutku treba to imat na pametiNitkoBitan

    Ako sad nemamo novca, onda ga više nikad nećemo ni imat...u ovom rosteru nema igrača koji se može prodati za 20+ milijuna, a ovi što dolaze, Vrbančić i ekipa tek moraju napraviti tranziciju u seniorski nogomet.
    Zabrinjava što su upravo dva čovjeka koji imaju više informacija od 99% foruma i podjelili priču o praznoj blagajni, tako da sigurno nije bezveze.
  • Facke
    3.6k


    Bome kredita digli :grin:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kad je bil tu svi su ga pljuvali. Sad je svakumu zal Simica.Facke

    Vecina je bila pod dojmom. Nije se znalo koliko novaca ima na raspolaganju te mu je na svakoj odluci visjela celicna lady. Nemre se rec da je imao neki promasaj od transfera s obzirom na ulozen novac u igraca. Da se razumijemo kada sam rekao pod dojmom mislio sam na ispadanje od AEKa i Sparte Prag, sad gubimo od Balkanija, Gorice i slicnih.

    u ovom rosteru nema igrača koji se može prodati za 20+ milijuna,San Lorenzo

    Baturina, Vidovic, Kacavenda, Stojkovic, Sucic, Perkovic i mozda uzmemo jos nekog mulca iz Lokse (ne kazem da ce ic za 15-20mil ali se potencijalno mogu dobit velike svote). Ulaskom u LP ne bi uopce bili ovisni o prodajama igraca. EL ce takoder biti unosnija, ali ajmo mi prvo osvojit prvenstvo i slozit ekipu za to. Iskreno sada bas i nismo u situaciji davanja prilika mladim talentima.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Baturina uz ovakve trenere polako i sigurno stagnira već 9 mjeseci, iza Kačavende su već dvije operacije i dva dugotrajna oporavka, Vidovića sumnjam da ćemo otkupljivati ako je odšteta onih 3-4 milijuna, Šučić bi mogao biti odličan, ali ne očekujem razinu Jakića kojeg smo prodali za 8 milijuna ako se ne varam...za Stojkovića i Perkovića se slažem.
  • Ban
    698

    Najbitnija stvar u tom članku je da su u klubu svjesni da nam treba stoper. Zapravo dobro razumiju gdje nam trebaju pojačanja, sada je sve pitanje selekcije.
  • Maximo
    523


    Bome si ove dobre dopovedal
  • Ban
    698

    Osobno mislim da Sučić ima kvalitete za biti bolji od Jakića kroz nekoliko godina.
  • Ban
    698

    U Japanu jako zanimljiv igrač mladi veznjak Matsuki. Ne istječe mu ugovor, ali u kontekstu Dinamovog umalog dovođenja Titraouia ljetos, Matsuki je sličan profil, istog godišta i slične cijene. Terijer u sredini.

    Otkrio sam nedavno da se J1 može besplatno gledati preko njihovog YouTube kanala, lol. Kao što se svojevremeno moglo gledati RPL, ako je tko gledao.
  • mali M
    5.2k
    ne slažem se Facke, generaliziraš! Ja prvi sam onda tvrdio i dalje tvrdim da je Šimić daleko najbolji bio za Dinamo i da je sabotiran. Ispast će na kraju da su mu transferi bili sasvim solidni, da je za više bio stopiran i da je bio jedini glas razuma u toj kriminalnoj upravi. Al ajmo ne radit sveca od njega... Jedino što mu ozbiljno zamjeram je što je odustao, a znao je da će biti u borbi dok god su Zdravkecovi drekeci još uvijek u Dinamu.
  • Facke
    3.6k


    Ha takuv ti je moj dojam. I cim su tu bile neke kritike pobral se je. Po mene jen je drugoga jebel u te uprave. Simic njih oni njega. Nisu se slagali i kraj price. Jbg te koj mumija i celicna imaju svoje igre , te mu je odma morale biti jasne kam je dosel.
    Ja osobne Simica ko tipa nikad nisam bas volel. Navek je imel neke bezvezne izjave. Pravil se je navek fin. Al nije. Definitivne nije. I na kraju je odustal zbog ovih drekuv. Cem su se prvi problemi pojavili covek je rekel "idem". Ili je moral iti ste zna.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Brodić nije igrao odavno i nije nakon potpisa postigao ni gol. Spominjalo se da dolazi vc sad na zimu. Lik ne igra odavno i da nam bude pojačanje za titulu. Ni zdrav to nije a kamoli ovako. Isplatiti drmica, pokušati naći način pa ustesiri barem par plaća na njemu. Potjerati onog Ko je došle pao brodica. Vidjet šta sa kulenom. Dečko je prva liga i veliki dinamovac ali ljudi, nije on za dinamo. Treba killer koji će se na zabijati uz petka a i poslije petka jer ugovor koji je napravljen sa petkom ukazuje na sve da on nije ovdje poslije ljeta. Nama treba vrhunski napadač, dzaba krila koja se spominju kad mi nemamo igrača koji će se potući u 16
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions