• boem
    309
    Nije da oni imaju nekakvu igru. Stabilni su iza i to im je najveća prednost. Zabijaju iz jako malo šansi... Ključ svega je da smo mi loši, oni su malo iznad svog prosjeka prošlih 10-15 godina. Baš me zanima kako bi to izgledalo da im se npr ozlijedi Livaja na mjesec dana, kao što se nama Petković
  • Captain America
    15k
    Stabilni su iza i to im je najveća prednost. Zabijaju iz jako malo šansi...boem

    Sve suprotno od nas, a ne kaže se bez veze "defense wins championships".
  • emilperska
    4.1k
    Treba malo zagrebati u povijest, ali nemrem se sjetit kad jesenski prvak nije osvojio proljetni naslov. Ovako napamet znam da je Osijek u 00/01 bio jesenski prvak, pa je na kraju Hajduk osvojio naslov. Za ostale sezone mi zvoni da je jesenski naslov = pravi naslov..
    Ocekuju nas jako grda vremena u organizacijskom, sportskom, a onda ocito i financijskom segmentu..
  • Klenx
    4.5k
    Ovo je sezona koja usmjerava idućih 5 s obzirom na priljev love od uefe, a i velike budžete Dinama i Hajduka.

    Naši su na dobrom putu da je useru i vrate nas 20 god unazad. I jebe im se.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Samo nek nastave stedit.

    Kako se ono kaze, najjeftinije stvari na kraju ispadnu najskuplje.
  • Juznjak
    3.2k

    Bilo bi to tako kad bi njih bilo imalo briga za Dinamo i za rezultat. Ovako im je svejedno.
  • NitkoBitan
    13.5k
    A cuj, nema rezultata nema prihoda od Europe a samim time se i za manju cijenu prodaje igraci. Manje ce imat za krast...
  • emilperska
    4.1k
    Zato imamo trenera pobjednika, trenera s gardom koji je u Mariboru naucio osvajat prvenstva kad su ekipe izjednacene.. S punom slobodom u ovom transfer roku, dovest ce Bilbiju, Malekinušića i Babeca i bit cemo prvaci
    Upssss :naughty:
  • Juznjak
    3.2k

    A odakle to svima da trener dovodi igrače? Pa Šimić zajedno s Bišćanom nije smio dovest igrača, a kamoli da će sad ovaj sam odlučivat. To su priče za malu djecu da ih on dovodi, jer da je tako onda bi dovodio igrača od 10 milijuna i bolila bi ga ona stvar što nam uprava nema para.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Nije s Dinamom nikad bilo lako. Od kad pamtim. A nekako mi se učinilo da će ove godine biti najteže. Nakon odlaska Orše, Livija, Ivanušeca i svih onih koji su nam toliko sreće donijeli zadnjih godina, nije moglo drugačije nego jebeno. I onda kad utonem u brige i razbijanja glave kako ćemo izgledati sljedeću utakmicu, sjetim da smo mi Dinamo. Jebeni Dinamo. Od mitskog Ajaxa u Amsterdamu, od 2-0 do 2-3 na Poljudu, od 2-0 do 2-3 na Pampasu, shvatim da kukanje i žalopojke ipak nisu naš modus operandi, nego od " onih dole" .

    I onda me prestane bolit ona stvar za sve. Sjetim se da je u ponedjeljak novi dan. Da ću u 16 i 45 , ako Bog da, upaliti Arenu, iako znam da se kod nas u BIH prijenos pali dvije ili tri minute prije same utakmice, ali eto, ja ću požurit, tek tako da nešto ne propustim . I da će me proć isti onaj osjećaj i isti oni trnci koji me prolaze zadnjih 17 godina. A vi nam ga, gospodo novinari i svi koji ste dio ove mašinerije koja se okupila po radnom zadatku " Hajduk Prvak" , možete samo.. znate već
  • miro
    3.5k
    Kad gledam Hajduk, razmišljam da nas Bjelica priprema za njih i utakmicu 17.12. Baturinu i Petka na prave pozicije i tu bi se Atalanta se ponovila.
  • emilperska
    4.1k

    Zbog cega?
    Jer tvrdim da je za ovakvo stanje na tablici trenutno najveci krivac covjek koji je posao dobio radi pitaj Boga kojih razloga?

    Nek nas konacno rezultatima sve demantira. Pobjeda nad prvacima Kosova i Kazahstana nije dovoljna..
  • emilperska
    4.1k

    Rekao bi da sportski direktor nece bit izabran za ovaj rok i sportsku politiku ce vodit zeljezna lady majka kraljica nosačica torbi i trenerski mag na klupi..
  • Mihaljević
    8.6k
    Hahahaha? Pa stvarno nemam riječi. Da tvrdiš da je TRENER kriv što su mu doveli 6 stopera , i nijedan nije bolji od Ristovskog koji je zapravo desni bek? TRENER je kriv što je u roku 3 dana ostao bez 3 svijetska igrača koje mora krpati sa rezervama Gorice , igrača Parisa FC (P.S Za kojeg Dinamo nije spreman, forza Milan) i Nevistića? TRENER je kriv što je svima dao šansu i što ima takav kadar da u 4 mjeseca posla nije našao stabilnih prvih 11. TRENER je kriv jer je najbolji stoper koji je uprava mogla naći Joaquin fucking Sosa. Vidim ljudi napadaju Jakira jer želi Hoxhu? Pa no shit sherlock , htio bi Jakir i Tekepetya ,Pašalića i kompaniju... Ali očito ljudi ne shvaćaju da je Hoxha realnost i da para nema! TRENER je kriv što naši nisu u stanju pogoditi ni stadion za pregovore sa igračem, a ne nešto drugo...TRENER je kriv ako Mierez i Hoxha ne uspiju u Dinamu , jer su to igrači koje on želi. TRENER nije kriv ako mu prčena Peras dovede Brodića , kojeg on ne treba! Samo pljucajte po Jakiru , bolesnici! Ljudi su vjerovatno slijepi i ne vide da su jedini krivci za ovo stanje ova 4 narkomana! webzajednicka_0781f940-daab-4482-9753-e6c5fa0a9f97_1200x799.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.