• Mihaljević
    9.8k
    Neka njima on, ne bi mjenjao Maura za 3 Schulza.
  • Noel
    6.4k
    Kaj priča Lesički idiotarije pa taj schulz je izbačen iz nogometa jer je mlatio trudnu ženu.. Koji schulz lik trenutno igra amaterski nogomet za neki seoski klub u Njemačkoj.
  • Droljo
    8.1k
    E takvi nam trebaju! Karakteri! A ne da u boksericama po tinderu švrlja... :lol:
  • Jurki
    11.7k
    jer je mlatio trudnu ženuNoel

    Koje smece.. fuj..
  • Facke
    3.6k
    Kakav Niko Schulz pa nega cekaju na sudu. Optuzen je da je tukel zenu vise puta. E Lesi moj Lesi....
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Sportske kažu da je s Mensahom klub duboko u pregovorima, da je Tekpetey opet meta, te da je lijevi bek Nordsjaellanda,Frese, alternativa za Mensaha.
  • austrijanac
    4.1k
    Hoćemo doć do brojke 150 imena, zna li se?
  • Ban
    698
    Ne sviđa mi se nitko od njih, ali Mensah mi je prihvatljiv. Ovaj Tekpetey niti mi se sviđa niti je jeftin, ne dao Bog da iskeširaju ozbiljne novce za njega.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ovaj Tekpetey niti mi se sviđa niti je jeftin, ne dao Bog da iskeširaju ozbiljne novce za njega.Ban

    Pogledao sam sazetke njegove igre na yt i mogu rec da sam zadovoljan. Brz, jak i ima dobar udarac. Konkretnije krilo od svega kaj trenutno imamo. Kog kvalitetnijeg mozemo dovesti a da je unutar nasih mogucnosti?

    Koliko se sjecam konstantno nam je radio probleme kad smo igrali protiv Ludogoreca...
  • austrijanac
    4.1k
    Nadam se da ce uprava biti koliko toliko pametna i spustit cijenu za Mensaha jer ti lik neće igrat par tekmi radi Gane.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Općenito mislim da trebamo u šoping kod klubova našeg ranga, tj onih koji igraju Europu, bore se za titulule i dominiraju u većini utakmica domaćeg prvenstva, Ludogorec, Sparta, Bodo i njima slični...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Super je to sve ali ako mi plaćamo kad prodamo igrača ispod 10 milja, zašto bi imali popust kod njih. Ono što valja i kod njih košta 4-5 milja minimalno
  • Ban
    698
    Pogledao sam sazetke njegove igre na yt i mogu rec da sam zadovoljan. Brz, jak i ima dobar udarac. Konkretnije krilo od svega kaj trenutno imamo. Kog kvalitetnijeg mozemo dovesti a da je unutar nasih mogucnosti?NitkoBitan

    Pitanje je koliko bi tražili, cijena na TM je 5,5m. To su već ozbiljni novci kojima se može dovesti potentno mlado krilo na kojem se može i ozbiljno zaraditi kroz nekoliko godina.

    Statistički nije neki dribler. Bode u oči raskorak između ligaške u europske uspješnosti.
  • MarK
    648
    Ovaj Frese se ne čini loš ovako na yt. U zadnjoj je godini ugovora definitivno nije veće ulaganje
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zbog prvenstva i potencijalnog ubiranja 40ak milijuna eura ulaskom u LP nama treba instant pojacanje na deficitarnoj krilnoj poziciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions