• Olmic
    3.7k
    ja bas mislim da ce doci 3,4 igraca..ako vec trpe Jakira, onda ce mu i dovest igrace, a sad nadajmo se da ce bit pojacanja
  • MarK
    648
    https://www.transfermarkt.com/antoine-baroan/profil/spieler/463666

    Trenutno prvi strijelac lige u tek devetoplasiranoj ekipi, ugovor istječe na ljeto
  • Ivdzo11
    4.2k
    @sanjinlego ajde trzni nesto :grin:
  • Bosskovitz
    12k


    Ja sam istog razmišljanja. Imaju neki deal, preveliki kredit Jakirović ima da nisu dogovorili pojačavanje na zimu, znaju jako dobro da što znači napad na LP sljedeće sezone, a za to moraš biti prvak.

    Hoće li dovedeni igrači zaista biti pojačanja? To je ono oko čega sam duboko skeptičan s obzirom na to da sportskog direktora nema na vidiku iako je prijelazni rok iza ugla, a ni posljednji transferi nisu baš odisali nekom kvalitetom i vizijom, uz poneku iznimku koja još ima potencijala. No da će biti prometniji zimski rok i barem 3 ulazna transfera - u to sam prilično uvjeren.
  • Noel
    6.4k
    Pierrot je bio blizu na ljeto. Dao bi sve da nam on bude prvi pick na zimu.
  • Orc123
    8.1k
    Centarfora nece ni gledat jel bi posrali sami sebe kad su doveli brodica.....
  • Infinity
    16.4k
    Evo jedna usporedba.

    Barnabas Varga je prosle sezone bio spic Paksa. Paks je bio peti na kraju, a Varga je u 31 prvenstvenoj utakmici dao 26 golova uz dvije asistencije. Tome je pridodao jos tri komada u tri utakmice kupa.

    Za 800.000 eura je postao prva spica Ferencvarosa, a prije nesto vise od mjesec dana se tesko ozlijedio. Do tog trenutka je imao izvrstan ucinak. Liga 9 8/2, Europa 10 9/5, ukupno 19 utakmica, 17 golova, 7 asistencija.

    U medjuvremenu je postao i reprezentativac. Dvije utakmice s klupe, po pola sata bez gola i asistencije. Nakon toga pet utakmica u prvih 11, cetiri komada.
  • CastAway1986
    1.5k
    Za ovog što je napisao da želi još jednog japanca eto nek uzmu Mao Hosoyu , trenutno najboljeg mladog napadača u Japanu !
  • Mihaljević
    9.8k
    Potpisao novi ugovor do 2027.
  • Laugreano
    2.5k

    Spominjao sam i njega.

  • CastAway1986
    1.5k
    Eto produžio je ugovor nažalost.. Ali evo japanca koji od zime može pregovarati s drugima Takuma Asano iz Bochuma , istječe mu ugovor , dao ove sezone 4 gola u Bundesligi a mislim da je bio na meti Dinama i Osijeka kad je otišao iz Partizana !
  • Sunja86
    1.2k
    Asano bi bio pojačanje to je dobra prilika pošto mu istječe ugovor za 2mil€ bi ga se sigurno moglo dovest i daj mu plaću 600-800k€ godišnje, a ne na nekog Hoxu davat 3mil€
  • MarK
    648

    Nikad čuo za njega ali brutalno trpa, a nije skup. To je poanta priče. Takvih igrača ima posvuda ako malo zagrebeš ali iz nekog razloga Dinamo ne reagira na to. Onomad kad nas je Šerif rasturio strašno me se dojmio Adama Traore koji je kasnije završio u Ferencvarošu za cca 2 milje, dečko avion, a nama Kastrati izađe taj novac. Tužno je da jedan Dinamo nema dobrog skauta, sposobnog SD, dojma sam da nam razno razni menadžeri guraju svoje igrače i tako se eto "pojačavamo".
  • CastAway1986
    1.5k
    ma nebi prijatelju koštao toliko jer mu istječe ugovor za 6mjeseci cijena bi mu bila puno manja ako bi ga sad dovodili..Ima stvarno dobrih japanaca kojima istječe ugovor ovaj stoper Haruya Fujji što ga je Ban napisao djeluje stvarno odlično, 22 godine odlicno cita igru , jako dobra igra glavom i iznosenje lopte plus ugovor istječe dogodine ali eto mi skauta u klubu nemamo da to vide na vrijeme..Mislim da je Kaneko zadovoljio a bio bi još bolji da mu se dovede netko iz njegove zemlje
  • Maki2
    631
    Kaze Lesi da je Nico Schulz bivsi igrac Borussie bio u kombinacijama za Dinamo i da bi bio placen po broju nastupa, ali je odluceno iz kluba da nije taj. Isto kaze da bi ga nevezano za Dinamo mogli vidjet u Hnlu. Zvuci mi nerealno da bi takvo ime moglo doci u Hnl nakon cijele karijere u Bundesligi ali nikad ne znas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions