• i more je plavo
    1.1k


    Samo nek tam sjedi, on bi razjebal atmosferu ak bi 2 tekme bil rezerva, a odigra kak se ujutro dignul.
    Ili je odlican ili uopce ne dodje na tekmu.
  • CastAway1986
    1.5k
    i ja sam ga gledao u Mostaru ali brate mi ne mozemo kupit nijednog igrača AZ a kamoli Sugawaru
  • Ban
    698
    Sad je valjda svima jasno zasto su Japanci toliko poceli biti na cijeni! Ta borbenost, pozrtvovnost, brzina, odgovornost i karakternost, to je ono sto krasi Japance! Nisu to top klase pa da ces ih gledat kao najbolje igrace Reala, Citiya ili Psg-a ali svaka radna momcad u Europi bi htjela takve profile igraca. Nisu oni talentom ni blizu jednim Brazilcima ili nama Hrvatima ali sve ostalo im je na top levelu...Kaneko je iznimno zahvalan igrac i volio bi na zimu da procesljamo to trziste jer ima puno zanimljivog materijala za nas!Orc123

    Japanci mnogo rade i puno zuje kao pčelice, ali ne bi ih opisao radnim igračima. Tehnički su jako dobri.

    Naveo sam ja dvojicu koji bi Dinamu bili od koristi, jedan od njih onaj stoper Haruya Fujii kojeg možemo dovesti besplatno ove zime.
    Drugi je Ryunosuke Sato, mladi veznjak koji još nije iskočio na seniorsku scenu, vjerojatno će sada u sljedećoj sezoni, i bio bi odličan igrač za budućnost. 17 god, može nam se pridružiti dogodine kada napuni 18, trenutno po TM-u vrijedi oko 50k, a ima nešto modrićevsko u sebi. Bilo bi lijepo kada bi se njega potpisalo na ljeto i da nam se pridruži sljedeće zime kada odradi punu sezonu u Japanu. Nema boljeg kluba od Dinama za mladog nadolazećeg veznjaka poput njega.
  • Ban
    698

    Brekalo je mačak u vreći.
  • Ban
    698
    Nadam se da cemo od danas malo vise gledat sucica i misica u paru od prve minute. Mi smo igrali donekle normalan nogomet ove sezone jedino kada je sucic igrao. Davao je stabilnost i sigurnost obrani. Nadam se da je to i Jakir uvidio. Decko je danas u 7 minuta povezao linije te trkom i pametnim postavljanjem napravio vise nego misic i bulat skupa u 45 minuta.Crni86

    Kao što rekoh negdje prije par dana. Nama trebaju lijevi bek, desni stoper i zadnji vezni. Ako je moguće potpisati Selahija na zimu to bi bilo super, tada on i Sučić mogu držati poziciju zadnjeg veznog. Sa jednim klasnim i progresivnim desnim stoperom, idealno nešto iskusnijim poput Davida Brekala, bi Perković bez problema držao zadnju liniju. Popunimo to lijevim bekom koji zna igrati u oba smjera i ne ispada kao ratkapa i na konju smo. Zadržati Mohu barem do ljeta pa onda razmišljati o desnom beku kada vidimo na čemu smo.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nama treba prvenstveno pravo KRILO. Spikic nije razina Dinama, sa Vidovicem se improvizira i tu je jedini Kaneko kojem odgovara igrat protiv momcadi koje se brane. Rukavinu ne treba ni spominjat.

    Vecina krila moze odigrat i lijevo i desno. Pa dajte za krilo 3-4 milijuna da rjesimo taj problem barem na godinu dvije. Koliko smo utakmica dominirali posjedom ali konstantno i bezidejno kruzili pasevima jer nemamo tog jednog igraca koji moze napravit dar mar 1 na 1.

    Puno slabije momcadi imaju bolja krila od nas. Jbg nama se skauting svodi na promatranje igraca u HNLu i igraca u klubovima protiv kojih igramo. Ima tamnoputih na bacanje za razumne novce. Ne kazem da "nasi" ne znaju, ali naseg ces platit skuplje nego nekog crnog iste kvalitete.
  • Sunja86
    1.2k
    Eh da je pogoditi sa jednim Fernandesom ili Soudanijem na krilu.....
  • Laugreano
    2.5k
    Ja samo zelim jos jednog japanca na zimu :sweat:
  • Droljo
    8.1k

    A šta ja tupim mjesecima?
    Tamnoputnog crnca dovesti pod hitno!
    Iako se ktc vratio pa smo mrvicu popunjeniji po tom pitanju.
  • Facke
    3.6k
    Ferencvaros je aktuelne favorit kaj se Hoxhe tice. Ponudili su vecu odstetu od nas.
  • Jurki
    11.7k
    Ferencvaros je aktuelne favorit kaj se Hoxhe tice. Ponudili su vecu odstetu od nasFacke

    Sretan mu put u Budimpestu.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Osijek nam uštedio 4 milijuna, Belupo će 2...uz sav silan trud naše genijalne uprave i njihovim mjerama štednje, drugi klubovi su napravili najviše za spas naše kasice-prasice.
  • emilperska
    5.7k
    Ne treba ocekivat nista ove zime..
    2021/2022 smo imali velika ocekivanja od zime, pratilo se famoznog Ojedu po zracnim lukama. Na kraju su dosli 10kg pretežak Bočkaj i Emreli. Prosle godine Perković samo..
    Ove godine mozemo ocekivat isto ili gore
  • Krizy
    43.5k
    Zgubil svoju poziciju vu Fiorentine.Facke

    Nije ju nikad ni imao...
  • Infinity
    16.4k
    Za one koji nisu upuceni, ovo je tema o transferima Dinama. Za sve druge klubove imate temu 1.HNL.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions