• Mali dioničar
    15.2k
    Hvaliti Jakirovića nakon učinka 2-0-3 u ovoj skupini je kao hvaliti Dinka Jeličića nakon prolaska Gorice u Kupu protiv Radnika iz Križevaca.

    Kad Jakirović s Dinamom prođe jednu nokaut fazu Konferencijske lige preko nekog Boda Glimta, ja ću mu reći bravo.kao što sam rekao za Dinka kad je s Goricom pobijedio Hajduk, Dinamo i Osijek.

    Naravno da mu neću reći bravo za pobjedu protiv Hajduka jer smo vidjeli da i Gorica i Rijeka doma i Osijek i Istra u Splitu mogu pobijediti Hajduk.

    Bit ću jako jako sretan kad i ako Dinamo pobijedi Hajduka, ali to ću smatrati normalnim. Pogotovo nakon već 2 poraza ove sezone od njih.

    A sad neka Jakirovi apologeti argumentiraju da li Dinamo ima lošiji "roster" od Gorice, Rijeke, Osijeka i Istre jer bi zbilja bilo tragično da u 3 utakmice protiv Hajduka Dinamo nema pobjedu, a ova 4 kluba imaju.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kakav vam je ovaj trener Viktorijje kad vam je naš odjednom dobar? 5 od 5 i 1 primljeni gol u našoj grupi sa više nego duplo manje vrijednom momčadi od naše.

    Jakirović jeste neznalica i uopće usporediti njega sa jednim Čačićem je smiješno.

    Nije neznalica za neki Zrinjski ili za neku Goricu, ali je za Dinamo ne samo neznalica nego i teški populista koji ne samo meni ide na živce. Koji je klinac pokazao da ga se ne smije napasti? Tko od igrača je pod njim napredovao? Koji točno dio momčadi je napredovao? Za šta točno da se uhvatimo? Za jebeni prelazni rok bez kinte?

    Nemojte biti smiješni!
  • Tongo Doumbia
    4k
    Možda me se smatra apologetom, debilom, nije niti važno. Imam svoje mišljenje i neće ga promjeniti 437 kontra komentara tu sa Zone. Isto tako prihvaća i Vaša, naravno.

    Ja sam samo rekao da mi je jako ružno da ga se obasipa zajedljivim komentarima, izvlačenjem intervjua od prije dvije godine i slično. Kao što sam i neki dan napisao da mi je još debilnija priča o Čačiću kao RTV serviseru, a od nogometa je zaradio valjda pet milijuna eura u životu.

    Jednostavno nisam za omalovažavanje nikoga i ničijeg rada. Omalovažavalo se i Karoglana, pa je trenutno uvezao sve pobjede i dobrano razmišljamo svi skupa što nas čeka 17.12.

    Da ne skrenem s teme, svaki trener Dinama ima moju podršku, dok je trener Dinama, onoga trenutka kada ne bude, hvala i doviđenja. Izvlačenje lajkova sa Instagrama, ženina tetka, intervju od prije pet godina - jeftino. Laku Vam noć, kolege Dinamovci.
  • deda
    32.6k
    Ma sve pet, ja sam jednostavno od ljudi koji ne vole pljuvat niti igrače, ni trenere Dinama bez obzira kako se zvali. Bože mili, nekad mi se omakne, ali uglavnom to izbjegavam.

    Poptuno druga stvar je kadroviranje stručnog štaba, igračkog kadra. Samo ne trebam za to grube čak ni prelijepe riječi. To je čista stvar diplomacije.

    Dinamo kojeg ja zamišljam nema niti Antu, niti Igora, niti Sergeja kakvi su danas za trenera. Ali tu smo gdje jesmo. Možda će neki od njih biti bolji sutra, možda ćemo mi biti toliko loši da će nam svi biti premija. Tko će znat.

    Činjenica je da je Jakir trenutno trener zbog rasula i nesposobnosti uprave. I zato sam rekao da mu to može stvoriti preduvjete da duže ostane u Dinamu ako ne usere prvenstvo. Jer rijetko tko ima priliku učiti se na Dinamu kao Sergej danas. Na njemu je da evoluira i pokuša dignuti i sebe i momčad na veći nivo.
  • Mihaljević
    9.8k
    ali ovakvu pljuvačinu prema nekom treneru Dainama ja još nisam vidio u svom životu.deda

    Deda za znanje. :heart:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja razumijem sad kad čujem argumente i brata @dedai @Tongo Doumbiasve ima način na koji se treba komunicirati, i prvo respekt prema svemu što nosi ime dinamo. Od trenera do igrača. Tu smo kakvi god da jesmo i mi i svi nabrojani. Ponekad se omakne neka teška riječ. Ali dosta nas nema priliku biti na stadionu, u kafani pa podijeliti dozu ljubavi koju nosimo sa voljenim klubom, svetinjom sa istomisljenicima
    Ja sam daleko od hrvatske na žalost. I osim ovdje, nemam sa nikim komunicirati, hvaliti, davati komplimente i ponekad ispustiti frustracije koje se nakupe. Svi smo pa i ja navikli na uspjehe sa nama najvećom ljubavi. Ovo je novo nešto, i ne izgleda dobro. Stoga oprostite ako nekad svoje frustracije izbacim ovdje. Danas sam bio malo previše kritičan, samo kritike a rješenja ni na vidiku. Ali jbg treba imati mjesta i za to. Sancta Sancturum
  • Lynx17
    4.1k
    Ako cemo usporediti nasu kadru sa dobre/velike Europske momcadi, onda ok. Ima tu dosta za prigovarati. Svakako.

    MEDUTIM, ako cemo sada usporediti nasu kadru sa Astanu, Balkaniju, HNL klubovi, itd??

    Ima tu dosta "materijala" za bolju igru. Itekako. Zasto je uzelo toliko dugo da Kaneko dobije priliku? Zasto je uzelo toliko dugo da Perkovic dobije priliku? Zasto Sucic ne dobiva vise nego mrvice? Zasto svaku utakmicu neznamo koji ce biti nasa prvi 11? Ili bolje receno, zasto trener nezna? Zasto nimalo ne izgledamo kao momcad na terenu?

    Engleski komentator je nakon 0:2 rekao, "this is one of those games where 0:2 doesn't at all give you a true picture of events."

    Ja volim dati trenere a i pogotovo igrace vise vremena nego vecina. Ne volim prenaglo donijeti zakljuce. Medutim, kada uzmis u obzir stanje na terenu (vec dosta dugo) a UZ TO ta objasnanje koji su dosli nakon ti lose igre/rezultate, onda je tesko ostati imun.
  • Tongo Doumbia
    4k
    ma kakvi brate, nisam mislio ni na kog. Baš nikad ne gledam pojedinačno.

    Nego se stvorio taj nekakav sivi oblak pa da se ljudima vade gluposti, sitnice iz intervjua, gestikulacije, suza nakon gola i nemogućeg pritiska u 97-oj minuti se naziva glumom i populizmom itd.

    Ali sve to pripisujem i ovom katastrofalnom momentumu u kojem jesmo od 15.7. i nije to ništa novo. Nadam se da se izmigoljimo iz ovog.
  • Noel
    6.1k
    A izjava da je ovo danas bilo polufinale a protiv balkkanija je finale?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jakire, uzmi tih 4 od 4 do kraja kako god znaš i umiješ, u inat svim hejterima, kmečavcima i neznalicama.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    takav mi grah pao, a u ruci Nokia 3310:joke:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    hoćemo brate, na jedan način ili drugi. Ja mogu samo lajati ovdje na forumu. Nisu mi dali ni sina da učlanim u klub kojeg volim već 59 godina. Nemam jebeni oib ili koji već racku. U subotu imaju posljednju šansu da sve bude kako treba. Zajebali su se ako misle da su veći od dinama
  • emilperska
    5.5k
    Treba bit realan i kazati da smo protiv Plzena trebali dva puta odigrati x po prikazanom, a ne dva puta izgubiti. Isto tako danas smo u prvih 45 min protiv nikad gore Astane izgledali gore nego protiv Citya u Manchesteru 2019.
    Treba reci da prilican broj igraca kao Perić, Rile, Mišić, Moha, Špikić igra na nekoj svojoj najgoroj razini odkad su u Dinamu, treba reci da Ljubo koji ofc nije bek, iz tekme u tekmu izgleda gore i gore na beku..

    Yakiru zelim sve najbolje u Dinamu jer vise od iceg zelim taj naslov ove godine. No, treba biti realan i reći da po ovom sta je trenutno pokazao je kandidat za najgoreg trenera u 21.st u Dinamu, a da na to sve je iz nekog razloga imao kredita vise nego Dalton junior.

    Sad mu je vrijeme da to sve nam krene VRAĆATI s kamatama ili nek odjebe u Goricu gdje po rezultatima, igri i idejama za transfere pripada trenutno..
  • Jurki
    11.7k
    A izjava da je ovo danas bilo polufinale a protiv balkkanija je finaleNoel

    U kontekstu prolaska grupe mu je izjava na mjestu.
  • mlinchica
    1.8k
    Nesposobna predsjednica i nesposobna uprava nisu nesposobniji od profesora, oni su baš isti rang, kao prst i nokat. Došao na preporuku, isplatile se kave s “šefom”, vidim još je tu, neovisno o rezultatu pa je očito da su perfect match.
    Kave su prvi razlog, a ostavljanje ekipe 2 dana prije najvažnije utakmice sezone je drugi razlog zbog kojeg on, po meni nije za Dinamo bio, niti će ikad biti. Napravio je to bivšem klubu, tko kaže da ne bi isto napravio i Dinamu. I kaj bi onda mislili? Vidjela bih koliko bi mu Dinamovih navijača čestitalo da napravi tu ono kaj je napravio Rijeci svojim odlaskom.
    Jedini razlog zbog kojeg ne bih nikaj pisala bi bio taj da smo sada 1. u HNLu i 1. u skupini KL jer to je razina Dinama i s ovim igračkim kadrom.
    Jedino rezultati mu mogu osvjetlat obraz u mojim očima.
    Ali on srozava klub na jako niske razine, kakve nismo dugi niz godina gledali. I to je treći razlog, najbitniji.
    Naravno, uz punu podršku ljudi koji su ga i doveli i drže još uvijek, ološa iz Uprave.
    I svi vi koji tu samo čekate da napišete gdje ste pljuvači - evo tu sam, ako je ovo kaj pišem pljuvanje.
    Ovih nekoliko pobjeda su pobjede na mišiće, volju i želju igrača, ovih koje svi vi koji podržavate profesora, pljujete.
    Formacije, uigrane akcije, jasna postava i sl., toga nema od kad je profesor došao. On nema pojma kaj radi. I zato želim da ode što prije, da se vratimo na ispravan put i ovaj period pod profesorom što prije zaboravimo. :sad:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.