• Riot
    1.9k
    Jer pljuvanje nije zabranjeno
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nisam siguran da ovdje postoji forumaš koji sad pljuje Jakira, a da ne bi želio da on bude naš Ferguson i da nam svima začepi usta.

    Svaku pljuvačku je dvaput zaslužio, kao što će i zaslužit pohvale koje će dobit, ako napravi posao.
  • Brotnjo
    537
    Nemam ja nikakve komplekse,a pogotovo prema nekom nepoznatom forumašu.
    Ali ne mogu vjerovati da netko gleda utakmicu i jedva čeka kad će netko dodati pogrešan pas, loše ubaciti, bezveze opaliti, samo da on može napisati par plačipičkasti komentara ... Živio rođo
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Treba biti realan i reci kada ne valja. Nitko nije zasticen pa ni sveti Petko koji je danas bio na tapeti i po meni je to ok
  • sport
    3.3k
    Prvo poluvrijeme su nas spasile vile,da li priprema utakmice nije bila dobra ili neki igrači nisu dorasli zadatku to treba odgonetnuti trener.Pozitivno je da se sa samo jednom izmjenom i promjenom pozicije Mišića te malo više energije puno bolje igralo.Trenera se pita i u jednom i u drugom slučaju.Meni je drago da i dalje vjeruje u Boška jer je on do ozlijede igrao odlično.(Josip je bio ozlijeđen i svi su jedva čekali da zajedno zaigraju oba Šutala).
  • wolfgang14
    1.4k
    Većina forumaša pljuje da, ali ne svi, vidio sam nekoliko ljudi (uključujući mene) koji pokušavaju ostat pozitivni i staju u njegovu obranu
  • IstokKa96
    671
    Zadnja tri trenera ukljucujuci i sadasnjeg imaju svoje mane, ali trenutni barem nesto pokusava, čačka, pokazuje znakove zivota pa koliko izdrzi.

    Gospodin Čačić je imao neopravdano svoj 'križ' iz proslosti, nije dozivljavao zamjene, bio je u nasim ocima tvrdoglav i svakakav, a imao je izvrsne rezultate u takvim okolnostima i svejedno nije vecini odgovarao.

    Igor je samo bio 'naš', vecina ga je skoro pa euforicno docekala, putem pratila, ali danasnji Dinamo je velikim dijelom njegov Dinamo.

    Jakir ima puno poraza i losih partija dijelom objektivnih dijelom vlastitim greskama, ali vise vjerujem (i dozvoljavam da sam u krivu) da ce ekipa s njim uspjeti na kraju nego u slucaju da je ostao Igor.

    Razlike u misljenjima su prihvatljive, ali u granicama normale, nemojmo pretjerivati jer 17.12. je blizu i prilika za ublazavanje stavova prema trenutnom treneru je tu.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Samo možeš ti dobiti ban za traženje bana!
    Nije tvoje da tražiš ban ni da se miješaš u rad moderature.
  • Tom Hanks
    3k
    Do prije 24 sata je bio persona non grata
    Sada već čim je porazio ni manje ni više nego jednu ASTANU više i nije tako loš trener i momak za mnoge
    Show must go on
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ja ti sigurno neću dati lajk jao vecina samo zbog tvog staža, slobodno ban ne zanima me. Nemogu vjerovati kako si se sad ogradio. Svi nesposobni osim igora. Pa čovječe, jakir je nula i većina nas ovdje samo kritiku je iste ljude kao i ti, znači upravu koja je odjebala Bišćana radi ovog redikula. NIKAD nismo ovako loši bili. I ovako lose izgledali. Sigurno nije radi mene ili bilo koga ovdje na forumu. Nego tog istog Jakira. On je jedini taj čiji se potpis može vidjeti. Napredka nikakvog nema i ja ga ne želim u dinamu
  • Riot
    1.9k
    ja ti sigurno neću dati lajk jao vecina samo zbog tvog staža, slobodno ban ne zanima me.Kujtim Shalla

    Ovo je next level, ban zbog nedavanja lajka, cirkus kolorado :lol:
  • Noel
    6.1k
    Deda: ulazim na forum a kujtim sjedi u boksericama i ne lajka mi post.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ma neznam buraz sve je moguće, nigdje ni jednog jakirovog podanika cijelo prvo, nakon pobjede koju smo onako jedva izborili, gol na početku drugog još i crveni karton, pa bilo bi bruka da nismo. Onda lagano svi izlaze i krive ljude kojima je dosta blamaže. Javni forum pa neka piše Ko šta želi i misli. Poštujem uglavnom svako mišljenje kao i većina ljudi ovdje. Svi smo mi Dinamovaci, a nemozemo se složiti u svemu. Prvi ću priznati i primati pljuske ako se sve preokrene od igre do rezultata. Niko sretniji od mene, niti prvi niti zadnji put da nisam bio u pravu. Ali iskreno simnjam
  • deda
    32.6k
    Eh Kujtime da se dedu pitalo ne bi Jakir vjerojatno bio u Dinamu. Ne bi ni Igor.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    jebaji ga, otišao komentar već, u 99 posto komentara sam se složio, sad se nekako osjetih prozvan razbu. Do mene :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.