• Tongo Doumbia
    4k
    potpis, baš potpis. Ovo je nevjerojatna razina pljuvačine, čak i na 0-0.
  • Georg Koch
    4.5k

    Potpis od slova do slova. I to sam pisao nekoliko puta. Bravo!
  • Captain America
    17.7k
    Apsolutno ga svi smatrate debilom i neznalicom.deda

    giphy.gif

    Neću imenovat ostale dečke koji misle ko ja, ali zna se koji su.
  • Noel
    6.1k

    Čovjek je statistički najgori trener Dinama ikad. Naravno da su sve kritike utemeljene. Kako ga ne smatrat neznalicom kad je sramno kaj on govori u eter. Niko sretnji od mene da on uspije u Dinamu. To bi značilo da je Dinamo top a to me jedino zanima.
  • Brotnjo
    537
    Ja bi najviše volio da uspije samo radi ovog plačke(curice) sa narančastim avatarom... Pa ovaj nije pozitivan komentar napisao otkad koristi Zonu.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Teško je pričati o tome koja je ko razina, kvaliteta ili čega je tko dostojan. Barem u ovakvom Dinamu kakav je danas. Zato imaju moju podršku, kao i Igor prije toga.

    A govoriti da je čovjek debil,kreten, neznalica, je najmanje utemeljeno. Niti jedan trener koji je došao. U Dinamo nije neznalica niti debil. Jer je morao nešto napraviti da dođe u Dinamo, a jel to dovoljno ili nije za Dinamo, pokazat će se/pokazalo se. H
  • bbb medimurje
    3.2k
    Treba biti posten i profu danas pohvaliti
    Na poluvremenu je promjenil tijek utakmice i treba mu cestitati na tome
  • Zagi
    7.7k
    U inat hejterima.
    Ajmo dalje.
  • miro
    4.4k
    Čovjek je apsolutno ispod razine, što ne znači da mu ne želim da sve pobijedi dok je trener Dinama. Evo ja sam 100% siguran da je Igor trebao biti taj kojeg ti @deda spominješ.

    Ali najviše mi smeta njegova demagogija i frajerski nastup bez ikakvog pokrića.

    Gledati Dinamo iz tekme u tekmu je postalo mučenje, ako to nije trenerova krivica, čija je? Ono prvo poluvrijeme protiv Lokomotive, pa Balkani, pa Viktoria 2 tekme...ne znam kako to nije dovoljno za otkaz
  • Common Sense
    796
    Nije svaki trener za svaku ligu i za svaki klub kao što nije ni svaki igrač. Nije bezveze Kramarić uspio u Rijeci i Hoffenheimu, a ne u Dinamu i Bayernu.

    Jakirović ima znanje, to je neupitno, pokazao je to u više klubova do sada, ali jednostavno s ovim igračima nije "kliknuo" i ne uspijeva uštimati ovaj raštimani orkestar koji je dobio u naslijeđe. Mislim da je došao prerano i da mu nedostaje iskustva, barem na ovoj razini. Ni jedna faza igre nije uštimana, igrači djeluju fizički iscrpljeno, a isto tako momčad djeluje loše i na psihološkom planu.
  • Riot
    1.9k
    Ja baš nisam stekao takav dojam da ga se nešto značajnije pljuje nego što se pljuvalo njegove prethodnike, čak bih rekao da u usporedbi s njima ništa manje i ne zaslužuje, mada to može bit jer mi je antipatičan lik.
  • Noel
    6.1k

    Imaš ozbiljne komplekse kad želiš da trener kluba uspije samo zato zbog nekog nebitnog forumaša. Ozbiljne komplekse. Kaj da ti drugo velim.
  • Brotnjo
    537
    komentar se nije odnosio na tebe :) svejedno uživaj sa ekipom u pobjedi , popij koju pivu i opusti se, barem danas.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kako se sad ne dijele banovi kad svaka osoba pljuca po Jakiru? Isti smo.
  • Noel
    6.1k

    Znam da nije na mene jer pišem puno pozitivnih stvari i previše nekad da pretjeram pa je nemoguće da si na mene mislio. Ali svejedno poradi na kompleksima. A ne da želiš uspjeh Jakiru zbog nekog forumaša a ne zbog Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.