• Ivek3009
    55
    Niko nije imao kredita ko ovaj, pocinjem vjerovat da je sve ovo sabotaža iznutra
  • Lukas87
    52
    Jakiroviću odlazi!
  • badjibadara
    1.8k
    Sve mi je manje jasan onaj igrokaz nakon Ballkanija. Netko zločest bi rekao da je isceniran.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Nije sabotaža nego im se neda plaćati još jednu otpremninu.
  • Lynx17
    2.7k
    Trener Jakirovic mora sazvati hitan sastanak sa sportskim direktorom Jakirovicem.
  • Patak
    2.4k
    Oa nije on kriv što Ljubo promaši ceo fudbal.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Ovo je jedini trener u dinamovo povijesti kojeg ja jednostavno ne mogu smisliti jer nema pojma. Pa ovo je isti dinamo koji je samo zbog crne nesreće ispao od aeka i bio mm od lige prvaka. Otišao ivanušec i šutalo, a mi izgledamo kao da nikad nismo igrali zajedno. I nikad na umjetnoj. I da ivanušec om ovo nebi bilo bolje. I on bi izgledao kao svo stali. Petko kao da namjerno gubi baš svaku loptu. Smjesan ispada. Odlazi bleferu dok smo barem malo šanse imamo za titulu. Poslije će bit kasno i svejedno
  • sport
    2.4k
    Heba me pas ako ti Jakire znaš što hoćeš.
  • Lynx17
    2.7k
    Dobar trener izvuce najbolje od igrace. Koji igrac je pokazao neki napredak otkad je Jakir tu? Nemojte rec Kaneko, jer on njega niti nije planirao dati sansu u pocetak.
  • Noel
    4.2k
    2 od 2 još samo 4. Ako uzme 12 bodova iz ostalih 4 tekmi ima moju podršku za nastavak sezone. Ukoliko nebude 100% otkaz.
  • Papastrumf
    10.4k

    Covjek se naljutio kad je procitao forum na poluvremenu i laganini odradio drugi dio :grin:
  • Juznjak
    3.2k

    Ništa onda, sljedeći put mu pisat prije utakmice :rofl:
  • Dinaminjo
    587
    Ovo kolko se mi mucimo protiv raspadnute ekipe zadnjih 15 min je ogledalo trenera.
  • deda
    29k
    Sad ću vam nešto reći. Ako itko ima šanse postati ozbiljan trener u Dinamu onda je to Jakir. Nije on ta razina ni blizu, ali ovakvu pljuvačinu prema nekom treneru Dainama ja još nisam vidio u svom životu.
    Apsolutno ga svi smatrate debilom i neznalicom. Svi do jednog forumaša. Što je nevjerojatno. Može se trenere mijenjati svaki dan, ali smatrati da je netko potpuni dibidus je smiješno.

    Nisam nikakav njegov fan, ali baš u inat bih volio da uspije i napravi nešto od ovog krša momčadi koji mu je ostavila nesposobna uprava, nesposobna predsjednica, nesposoban SD i nesposoban bivši trener. Svi oni redom su deset puta nesposobniji komparativno gledano u onom što rade osim Igora u odnosu na Jakira.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ja ga ne smatram neznalicom jer je nešto pokazao u klubovima do sada. Samo, trenutno na većem uzorku utakmica, ne izgledamo dobro a trebali bi. Nije ni Bišćan neznalica. Pitanje je samo da li ga mi možemo čekati dok se snađe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.