• badjibadara
    3.1k
    Maloču koji im je donio stabilnost u zadnju liniju.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Tko je onda trenerski uzor Sergeju Jakiroviću? - Obožavam Liverpool i Jürgena Kloppa, koji je takav nogomet igrao s Mainzom i Borussijom - 15.9.2018.

    “Često sam znao istaknuti kako mi se sviđa kako radi Jürgen Klopp. Pratim ga još od Mainza. Nisam ga još upoznao, ali uskoro hoću. Preko Mindaugasa Nikoličiusa, našeg sportskog direktora, imam ulaz u Liverpool. Otići na Otok da bih napokon upoznao svojeg trenerskog uzora Jürgena Kloppa.” - 2.8.2019.

    Jakirović: Uzor mi je Klopp, a klanjam se Bjelici - 17.8.2020.

    "Da, sviđa mi se Klopp i njegov rock'n roll nogomet. Pratim i Artetu, te njegove fore i seanse iz svlačionice. Mi da to napravimo u Hrvatskoj, zatvorili bi nas u Vrapče! Da upalim žarulju i da kažem da smo svi povezani s cijelim stadionom! Ima puno dobrih trenera, ali Kloppa pratim od Mainza i gdje god je bio prenio je svoj mentalitet na momčad, što je velika stvar. Izvukao je uvijek maksimum iz igrača." - 13.03.2023.

    Tko li mu je dao nadimak Klopp?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kloppa pratim od Mainza i gdje god je bio prenio je svoj mentalitet na momčad, što je velika stvar. Izvukao je uvijek maksimum iz igračaMlađi referent

    Ovaj dio nije baš najbolje naučio od Kloppa.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Jakirović ima svoj poučak zaključujući po zadnjem intervjuu u SN.

    “Neću ja sebe više preispitivat!”. On je igračima rekao kako da oni igraju, ali kad ne slušaju tko ih jebe?! Da slušaju, bili bi na maksimumu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    “Neću ja sebe više preispitivat!”. On je igračima rekao kako da oni igraju, ali kad ne slušaju tko ih jebe?! Da slušaju, bili bi na maksimumu.Mlađi referent

    Tak je. Ne zna on nikad što se dogodilo, vjerojatno nisu shvatili upute tj. 100 posto nisu shvatili. Malo su glupasti.
  • Dinaminjo
    930
    Trener koji ima potporu igraca van terena, ali ne na terenu.

    Divno..
  • Noel
    6.1k
    Jel ga i igrači zovu hrvatski Klopp zna netko nešto??
  • Mlađi referent
    12.3k
    Može li mi netko od apologeta Sergeja samo objasnit kakav nogomet mi pokušavamo igrat, ali naši igrači nemaju kvalitetu da to prate?

    Koja je to ideja koju igrači ne mogu ispuniti, kaj radimo, kaj pokušavamo?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Opet najbitnija tekma I opet nikad gora igra, postava užas. Opet ljubo bek, rile stoper, ovdje i petko pogubljen. Ali opet će nam pojedinci odnosno jakir sa svojih profila pamet solit kako je on dobar trener, kako nema momčad, kako će sve biti bolje kad stignu pojačanja. Hehe ovo je sve gore i fore umjesto da se vidi njegov rad i automatizmi.ne gledljivo sve. Daj idi više jbt
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jebes mi sve ako ne bih radije gledao postavu s 3 nazad pa makar i bez lijevog beka neg ovakvog ljubicica na beku
  • BlueHell-CRO
    39
    Tko god kaže da Jakira treba ostaviti još jednu utakmicu, a kamoli šta više taj nije normalan.

    Znači ova ekipa nije napredovala 1% ove sezone.
    Da imaš ne znam kakav kadar, ti nisi napravio NIKAKVU igru, nisi napravio NIKAKVE prepoznatljive obrise, znači ništa.
    Ti nisi NI JEDNOG igrača podignuo u formi, nisi ni jednog igrača pogurao da se istakne.

    Vrijeme je da se nešto promjeni, počevši s trenerom.
    Dinamo iz utakmice u utakmicu izgleda kao neozbiljna ekipa koja ne zna uopće tko što radi, tko gdje stoji...
  • Carrasco
    4.1k
    Doslovno je svaki igrač lošiji za iedno 50% otkad je ovaj trenerski mag preuzeo klupu. Goni se više...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Odlazi neznalico!!!
  • Mališan
    1.8k
    Još jedan raketni JakirBall u nizu! Možda nakon europskog prvenstva će igra dobit neke smislene šablonske obrise, samo treba vremena i strpljenja. Pa ej, danas smo dobili jedan uigrani korner od dva dodavanja, ako to nije napredak onda ne znam kaj je.
  • mosad
    436
    Jebiga Profa, vrhunac tvoje trenerske karijere ostat će tučnjava u Trebinju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.