• Majki2111
    3.2k
    U ovom trenutku mogu nas zamislit sa 15 bodova osvojenih u grupi pod uvjetom da city dođe sa slanijom ekipom.
  • Neki tip
    21.3k
    Načelno, meni je navijacki optimizam ok. Ali mi ovdje vise govorimo o nerealnim ambicijama.. a one pak, u kombinaciji s nemogucnoscu da se ostvare - rezultiraju frustracijama.

    I onda imamo mastarenja koja se pomalo pretvore u ocekivanja, a potom se dogode razocarenja zbog toga sto se nije ostvarilo nesto sto nije ni trebalo postaviti kao zahtjev i ocekivanje..

    Biti razocaran ako Dinamo, na kraju igre po skupinama, bude npr. 3., moze samo netko tko si je postavio (potpuno neracionalno i mimo svih pokazatelja) da bi Dinamo u ovoj skupini morao biti 2., a evo mozda i 1..

    Svi mi želimo najbolje, ali veliki je USPJEH ako budemo ispred bilo kojeg od klubova u skupini.
  • reziser
    6.8k

    o tom ja pričam
    jedno je navijački optimizam, drugo realnost. ja sam bio zadovoljan sa svakim bodom u LP, naravno da nakon onakve igre i pobjede protiv atalante porastu apetiti. Kolo po kolo..bod po bod...idemo sad u Harkiv po pozitivan rezultat! bolji su od atalante ali i dosta slabiji od MC. Vidjet ćemo.
    prvo je uspjeh da smo u LP...drugo je pobjeda od 4:0...idemo dalje....bez euforije.
  • Majki2111
    3.2k
    Pisao sam pred par mjeseci kako vjerujem da ekips može proć skupinu LP i koji korak više napravit. Ekipa mi se rugala jer imam nerealna očekivanja. A stigli smo so tog da imamo kombinacije za drugo mjesto. Korak po korak naravno. Oprimističan sam.
  • xavier
    12.1k
    To nam onda možda otvara 1. Mjesto u skupini???Majki-Papi2111

    U ovom trenutku mogu nas zamislit sa 15 bodova osvojenih u grupi pod uvjetom da city dođe sa slanijom ekipom.Majki-Papi2111

    Molim te reci da se šališ...ne znam jesu li mi gori ovi koji su "razočarani" porazom na Etihadu iz razloga što "ništa nismo odigrali" ili ovi kao ti koji pišu ovakve stvari.
  • The Undertaker
    5.5k
    Trenutno je treće mjesto puna šaka brade. Barem dok ne vidimo protiv Šahtara koliko možemo. Bod u Harkivu je odličan.
    Inače, za razliku od većine ovod, ja jesam blago razočaran nastupom na Etihadu, baš iz razloga da nismo ništa pokazali. Krajnji rezultat bi vjerovatno bio isti ili gori ali bi se malo drugačijom postavkom možda više naučilo.
    Naravno da je to sada biti general poslije bitke. Bjelica je tako odlučio i ja to poštujem. Možda na kraju odluči baš gol razlika. Ali, ja bih uradio nešto drugačije, barem u drugom poluvremenu kad se već u prvom vidilo da je samo pitanje vremena kad ćemo ga dobiti.
  • Majki2111
    3.2k
    Bumo vidli kak ćemo odigrat. Da naravno da je to optimistični scenarij, ali nikako ne nemoguć. Vjerujem da ekipa može to.
  • LovroZG
    1.3k
    Mi imamo određene limite iznad kojih ne možemo ić. Pričat o prvom mjestu mi je baš zbog toga deplasirano. Taman i da dvaput dobijemo Šahtar mi ne možemo završit ispred Cityja.

    Baš nam je ova tekma u Engleskoj trebala pokazat koji su nam limiti i koliko možemo pokazati protiv velikih momčadi i vidjeli smo da ofenzivno ne možemo parirati, a defenzivno možemo odigrati odlično dokle god imamo koncentraciju. To je prošle sezone bilo dosta za kvalitetne tekme i borbu s Benficom, a i ove godine će bit dosta za Šahtar i Atalantu. Za nešto više nam ipak trebaju još minimalno 2-3 Olma.
  • platini
    230
    Nije samo Olmo igračina.

    Teophile - Dilaver - Perić je stoperski trojac kakvog se Arsenal ne bi posramio
  • Papastrumf
    12.5k

    Nije nemoguce da Varazdin osvoji prvenstvo na kraju, ali je itekako nerealno.
  • xavier
    12.1k
    Teophile - Dilaver - Perić je stoperski trojac kakvog se Arsenal ne bi posramioplatini

    Pa i Livaković je golman kakav bi dobro došao u puno klubova, a usudio bih se reći i da Unitedu kronično nedostaje upravo napadač kao Petković.

    No to ne znači da smo favoriti protiv Šahtara i Atalante, da City uopće ne spominjem. Trenutno stvari idu u pravom smjeru jer se lako može dogoditi da Atalanta drugu utakmicu protiv nas dočeka i dalje bez bodova. No nama je i dalje to 3. mjesto (koje je jako daleko od osvojenog) "puna šaka brade".

    Sad imamo 2 utakmice protiv Šahtara gdje možemo vidjeti možemo li se eventualno s njima potući za 2. mjesto. City je realno sasvim drugi svijet. Naravno da mu se može (i hoće) dogoditi i poneki kiks, ali bez obzira što se dogodilo, oni su neprikosnoveni favorit ove skupine (i jedan od nekoliko favorita cijele LP).
  • Infinity
    16.5k
    Da cemo osvojiti 12 bodova, u nekoj ludosti bi mozda i razmisljao, ali o 15 mi je smijesno razmisljati. Mi Cityu dolazimo u sendvicu izmedju dvije izuzetno bitne i teske utakmice za njih, ali ako to zadnje kolo mi imadnemo 12, a oni 15 mislim da nema sanse da se dodju zezati. Njihova rezervna momcad ce odigrati taman onoliko koliko je dovoljno da uzmu bod ili da izbjegnu poraz s 2-3 razlike, ovisno tko imadne bolju gol razliku.

    Mi ako dobijemo Shakhtara u gostima, a to i nije nerealno, vec cemo si upisati i tri boda kuci, tj. 9 ce ih biti na kontu iako nismo bas blizu tako. U Milanu moze biti svasta. Gledajuci utakmicu po utakmicu, mi mozemo dobiti svaku, pa cak i onu protiv Citya, al zakon velikih brojeva kaze da je mala mogucnost da cemo i dobiti svaku. Pa mi mozemo dobiti City kuci i uzeti tri boda u Harkivu, a izgubiti od Shakhtara kuci i od Atalante vani. U naredna cetiri kola su po meni otvorene sve moguce kombinacije, moguce je i da svaku utakmicu dobijemo, moguce je i da svaku izgubimo, al bit ce tu nesto izmedju. Bio bih sretan da uzmemo pet ili sedam bodova u naredna tri kola i da City cekamo kao sigurni drugi, tj. da ne mozemo ni gore, ni dolje. Tad bi nam igraci sigurno pruzili jednu sjajnu i opustenu partiju protiv velike ekipe koja bi u tom scenariju uz svoj tezak raspored sigurno dosla bez svih najvecih zvijezda koje bi vjerojatno ostale i u samom Manchesteru.
  • reziser
    6.8k
    treba biti realan i skroman, i pustiti naše nerealne želje.
    treba prvo nekako osigurati 3 mjesto u grupi, a sve više je super..
    ako osvojimo bod u harkivu, odlično, a ako osvojimo 3..onda smo sigurni treći
    ove dvije slijedeće tekme odlučuju puno toga
    nadam se boljoj realizaciji koja trenutno šteka
  • xavier
    12.1k
    Gledajuci utakmicu po utakmicu, mi mozemo dobiti svaku, pa cak i onu protiv Citya, al zakon velikih brojeva kaze da je mala mogucnost da cemo i dobiti svaku.Infinity

    Gledajući utakmicu po utakmicu, uvijek možeš svaku dobiti, ali to ne mijenja činjenicu da nismo favoriti u niti jednoj od preostale 4 utakmice.
  • reziser
    6.8k

    u svakoj tekmi imaš 33.33 posto šanse za pobjedu :joke:

    može se igrati i sa šahtjorom i s atalantom...jači jesu, skuplji jesu, ali igraju igrači...

    mooožda i sa MC ako dođu kao sigurni prvi i s drugom momčadi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.