• Navijač Dinama
    8.4k
    Moj komentar/viđenje na utakmicu i igrace: Livakovic dobar
    Dilaver Peric i Theophile su odigrali najbolje sta su mogli
    Leovac odigro vrh odbranu samo kad bi igrao vise naprijed ko svaki moderni lijevi bek
    Stojanovic uz panja Petkovica najgori igrač/njih 2 kombinovano izgubili 10 lopti min.
    Olmo i Oršić najbolji
    Gavranović da ima realizaciju bio bi najbolji napadac lige/HNL(nije daleko od toga)
    Ademi i Moro standard dobri i veliki ratoborci(Moro ima top u nogama treba ga vise upotrebljavat,Ademi nadam se da nije povreda kaka ozbiljnija)
    Gojak odlican za minuta kolko je igro i polako vraće formu..

    Šteta za primljen drugi gol..u Zagrebu ih dobijamo 2-0
  • Neki tip
    21.3k
    uz panja PetkovicaNavijač Dinama

    Pa kud u 2. postu ovakve stvari pisati.. :lol: :lol:

    Mislim, da ti je i jubilarni, tisućiti, bilo bi smiješno, al bi imao malo više kredita.. ili bih znao/mislio da se zajebavaš. :wink:
  • cron1ck
    1.7k


    hahaha pa bas sad htio čovjeku napisat :lol: valjda su ga emocije ponijele
  • Navijač Dinama
    8.4k
    čoeče iznerviralo me i on i Stojanovic ovaj propustan ,a ovaj je 3 put upao i izgubii dva zracna i 5 puta bio sebican odnosno izvubio loptu i zato sam dao uviđaj neki inace do prije par dnaa nisam znao za ovu stranicu Dinama.(komentare sam inače pisao po oficijalnoj stranici na instagramu.. i dobijao bih uklonjen komentar ako napisem nesto tipa kurac,jebote ili nesto (ni dinamo nije kao prije ili admini) Lijep pozdrav za tebe i ostale sa ove stranice
  • xavier
    12.1k
    "Navijač Dinama" napiše da je Petković "panj" :yikes:

    Ajde, sad sam sve vidio...
  • Navijač Dinama
    8.4k
    realno odigro je dobro protiv Benfice u Zagrebu i protiv Rosenborga u Zagrebu...HNL necu komentirat jer realno vec par godina nije konkurencia nikakva bas kao jačina lige..a reprezentacija...tu je kako se sjecam samo protiv Slovaka odigrao...a Dinamo kad god izgubi ili neriješeno uvjek su zivci i emocije na najvecoj razini
  • cron1ck
    1.7k
    Mene sad samo taj City brine, ako netko gleda utakmicu neka izvještava. Znam da je tek pocelo, al imam neki los predosjećaj da ce zabari otkinuti koji bod.
  • xavier
    12.1k


    Mogao si barem malo bolje naučiti gradivo ako si već došao ovdje trolati...
  • Neki tip
    21.3k
    pa mogu ti reći da zasad ne bi bilo čudno.. imali 1 odličnu priliku i ne djeluju baš inferiorno.

    Ma gle, sve je u našim rukama.. :wink:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Žabari vode 1-0(gol iz penala)..
  • Salva
    2.5k
    Atalanta povela na Etihadu...
  • Markelo
    2.6k
    Ako Atalanta mazne Citya na Etihadu bit ce ludnica u skupini
  • Carrasco
    4.1k
    ovaj City ništa posebno, da se nismo usrali prije tekme druga bi to priča bila
  • Keyser Soze
    10.1k
    City izjednačio na 1:1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.