• Papastrumf
    12.5k
    Dinamo nije prijavljen za nikakav nacizam nego za unistenje stolica i bacanje predmeta u teren.
    Vjerojatno neka novcana kazna.
  • Neki tip
    21.3k
    onda nema nikakve dvojbe da je samo novčana.
  • Dudu
    2.6k
    Gledam Atalantu i fakat su zastrašujući u Italiji, nevjerojatan presing, akcije.
    Papu Gomez na terenu radi šta god oće, driblinzi ko Messi,
    Zapata zabio već 6 gol uz 2 asistencije u Italiji.
    Nama su jednu priliku napravili u jednom meču.
    Stvarno impresivno kad se pogleda iz ove perspektive.
  • Majki2111
    3.2k
    Nemrem se oteti dojmu da je to do stila tamo u Italiji. Nekako kao da kad im dođe Dinamo i Šahtar koji imaju malo vica u igri da se gube. Onako van šablonskih akcija i kretnji. Tu se gube oni.
  • Nino Bule
    13.9k
    City je protiv nas bez greske odigrao i pre motivirano pa su zato danas preko kurca igrali. Samo da im se ovakve utakmice ne ponove protiv ukrajinaca i talijana
  • Hipo
    406
    City-wolverhampton 0:2

    Udarci u okvir 2-3

    Liverpool ima 8 bodova više!


    Gledajući iz ove perspektive jos jedan razlog više da city u zadnjoj tekmi skupine na maksimiru odigra prek kurca, naravno ako dobije 5/5

    Wolvesi su pokazali da ih se itekako može dobit.

    Pep je već bio na maksimiru s bayernom.
  • Majki2111
    3.2k
    Zašto ne. To nam onda možda otvara 1. Mjesto u skupini???
  • gh0c
    256
    Prije te utakmice bi sve moralo bit poznatu po pitanju (ne)prolaska. Ako u igri ostane neka teorija, mislim da je usporedivo s onom godinom nakon nesretnog Heerenveena gdje je ostala još utakmica sa Stuttgartom, a vjeru da se tam neš može napravit nije imao ni najveći optimist
  • Neki tip
    21.3k
    odjednom nam se, zbog poraza Cityja u prvenstvu, s dvije utakmice protiv Shaktara i potom Atalantom u gostima pred sobom, otvorila borba za 1. mjesto?

    Ajd reci da se zajebavaš.. :wink:
  • The Undertaker
    5.5k
    Sad kad gledam, dobro smo mi i prošli sa Belupom.
  • Majki2111
    3.2k
    Pa pričalo se u kontekstu nekog kiksa Cityja ako sam dobro skužio. To je automatski onda neka šansa koja se nudi za prvo mjesto. I nama i Shakhtaru. Onda bolje mi nego Shakhtar??
  • Neki tip
    21.3k
    ma sve 5, al o cemu mi pricamo? Teoretski, otpocetka imamo sanse za 1. mjesto. Ali u realnosti, mislis da su nam nakon poraza od Wolfesa te sanse postale stvarne?? City ima 3 boda prednosti nakon 2 kola i 2-0 pobjedu.

    Mi zbilja pricamo o tome da cemo uzet vise bodova neg oni prije međusobne tekme? Ili barem isto pa ih nakantat u zadnjoj i nadoknadit poraz?

    Mislim, i ja sam po defaultu, onak u zivotu optimist. I mislim da uvijek treba dati sve od sebe, vjerovati do zadnje sekunde, boriti se. U tenisu sam okrenuo 0-1 u setovima, 0-5 u gemovima, 15-40 u poenima. Dobio meč. Frend polomio reket ko Ivanisevic u najboljim danima. Ali bez uvrede, smijesno mi je ozbiljno se kacit na nadu kako cemo uzet 1. mjesto o skupini.

    Ak City izgubi obje od Atalante, a mi nagazimo Shaktara isto tako, onda u Milanu odmah rjesavamo 1. Pa kad vec mastamo..
    i u zadnjoj sa Cityjem posaljemo 2. postavu. Da se odmorimo za Rijeku.. kaj bi se samo oni odmarali. :smile:
  • Dudu
    2.6k
    Sjecam se ovakvih komentara nakon sto smo pobijedili Arsenal, vec kalkulacije bile sigurni bodovi protiv Olympiakosa, a moremo i ispred Arsenala, rasturili smo ih..

    Na kraju ostali momci na 3 boda, lagano zadnje mjesto. Ajmo prvo skocit, pa rec hop. Apsolutno nista jos nismo napravili!
  • Bosna86
    11.7k
    Bas tako... Nek city dobije obje Atalantu, to mi je realnije nego ova prica gore
  • reziser
    6.8k
    Kaj ste se uz budili. Imamo tek 3 boda. Daleko je kraj. Ja ću biti sretan i s 3 mjestom u grupi. Naravno da bi bio sretniji s drugim. Ali nećemo sad visoko letiti.
    Tekma po tekma. Rezultati u nacionalnim prvenstvima nisu mjerilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.