• Crni86
    3.8k
    pa npr despodov je otiso u paok za 3,5 milijuna eura tako da da realno je . Potreban je scouting i pracenje trzista za takve transfere. Vjerujem da su ljudi upravo na ovoj temi nabrojali vec mininalno 5 krilnig igraca koji imaju puno bolji zivotopis od doticnog. Akoo mislimo dat 2 milijuna eura za hoxhu onda rade da ne dovedemo nikog i ta dva milijuna eura ulozimo u razvoj scouting sluzbe i sportskog sektora….
  • i more je plavo
    1.1k
    Voljeli Kopića ili ne, rekao je istinu.
    Nije bilo vizije i nisu se nasle zamjene za igrace koji odlaze, na vrijeme.
    Rezultat toga je ovakva ekipa, a sada svi znaju da Dinamo na zimu MORA kupovati, da bi pokusao spasiti sezonu, i cijene ce biti adekvatne Dinamovim ambicijama.
    Znaci, svaki igrac koji momentalno radi prevagu u HNL-u, kosta barem duplo vise.
    Ako tim transferom oslabljujes direktnog konkurenta onda nadodas jos milju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    u cemu je problem onda, jel mi moramo kupovati po HNL-u ?
    Nek se napuse, mi smo sebi krivi sto nemamo pravi skauting pa nas muze svaki coban... ne znamjeram uopce sto traze visoke cijene za svoje igrace jer smo ocito budale koje placaju.
  • i more je plavo
    1.1k
    u cemu je problem onda, jel mi moramo kupovati po HNL-u ?Gražvydas Mikulėnas

    Glupo mi je odgovarati na ovo jer sam siguran da i ti znas da igrace ne dovodis tako da ga presretnes dok sa slusalicama izlazi iz busa.

    A vecina menadjera koji zastupaju igrace po svijetu imaju kontakte u Hrvatskoj, i jako su dobro upoznati da Dinamu gori pod petama, i opet ce svaki kvalitetniji igrac, onaj koji garantira razliku, kostati puno vise.

    Razlika je kad imas komotnu situaciju na tablici i slozenu momcad, kupujes igrace unaprijed, planski, pa velis......fala ali nebi za tu lovu, pricekati cu ljetni rok.

    Mi bi kupovali vec prije Hajduka kad bi to bilo moguce, i svi to znaju, nazalost.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne brine mene kako ce se drugi postavljati prema nama. Mi trebamo imati sposobme menadzere koji znaju pregovarati i koji imaju iskustva

    Halo e pa oni su nama skinuli gace na ivanusecu, o cemu mi pricamo? Trazi se 2m € manje za Miereza naspram ivanuseca. Pa tako nam i treba kad smo nesposobni ( zna se na koga mislim )
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Mi smo 5 godina imali istu kičmu ekipe i nismo imali potrebu dovoditi kapitalce pa se i dalje ravnamo po starim cijenama prije inflacije. Mi mislimo da je ovo 2013. pa da se može za milijun eura dovesti Soudanija. Ljudi moji prije samo 5 godina je ulje, kruh, čokolada - ma sve živo bilo skoro pa duplo jeftinije. U međuvremenu se naštampalo desetke tisuća milijardi novca i sada imamo inflaciju to jest novac gubi svoju vrijednost.

    U nogometu se događa isto što i u svakodnevnom životu i milijun eura danas nije jednako vrijedno kao milijun eura nekada. Nitko više u HNL-u neće prodati najboljeg igrača ekipe za milju eura, ne živimo više u 2015. godini. Dinamovi navijači se i dalje ravnaju po starim cijenama kada se za milijun eura mogao dovesti svaki igrač HNL-a, ne prate se ekonomska gibanja. Danas za milijun eura nisam siguran da bi se mogao dovesti neki igrač iz drugog ešalona ala Bruno Goda, Benedik Mioč ili Luka Hujber a kamoli najbolji igrač nekog drugog HNL kluba. To što smo mi prodali Ivanušeca za 8-9 milijuna u trenutku kada ga je i Transfermarkt procjenjivao na 12-13 i u trenutku kada je on još imao 3 godine ugovora je naša greška. Ostali nisu tolike budale, svjesni su da žive u 2023. i znaju koliko novac vrijedi ili ne vrijedi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Naucili smo na ivanusecu pa smo stavili petkovicu otkupnu klauzulu na 2m€ iduce ljeto :strong:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Naucili smo na ivanusecu pa smo stavili petkovicu otkupnu klauzulu na 2m€ iduce ljeto :strong:Gražvydas Mikulėnas

    Mislim da je to Petković uvjetovao.
  • Droljo
    8.1k
    vecina menadjera koji zastupaju igrace po svijetu imaju kontakte u Hrvatskoj, i jako su dobro upoznati da Dinamu gori pod petama, i opet ce svaki kvalitetniji igrac, onaj koji garantira razliku, kostati puno vise.i more je plavo

    Valjda je menadžeru u interesu da igrač košta manje pa onda tu ima više prostora za pregovore oko plaće? Jel ne jebu nas manageri da pustimo igrača što povoljnije itd?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mislim da je to Petković uvjetovao.marcio amoroso

    Ne zamjeram mu niti 1%
    Pisao sam tih dana slicno, da im treba uzeti sve
  • Laugreano
    2.5k
    Tako se radi scouting. Mogli bi i ovog iz Ponikvi koji nam je zabio dovest.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sad barem znamo Da je Jakir i sd i Scout, o Majko božja
  • Zagi
    7.7k
    Tko bi drugi bio?
    Ja ne vidim struku na niti jednoj instanci u klubu.
    Eventualno M.Marić ali on je zadužen za omladinski pogon.

    Nema nikog, ja zbilja ne razumijem kako oni misle voditi klub.
  • Noel
    6.4k
    AHAHAHAAHA! Igrači Belupa Balkkanija i Jakirović na klupi. Ako budemo prvaci ove godine idem se zavjetovat u Mariju Bistricu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions