• Ban
    698

    Selahi i Pašalić bi bili dobri igrači za Dinamo. Treba vidjeti kako će Pašalić izgurati ovu sezonu i koliko je staklen. Kod Selahija je upitno kako bi se on nosio sa tim da igra ide više kroz njega i ima ~100 dodira po utakmici. Postoje ti upitnici, ali to su dva igrača koja bi od mene dobila zeleno svjetlo. Selahiju istječe ugovor tako da je on realna opcija, kod Pašalića bi cijena bila problem ako odigra dobru sezonu.

    Slažem se s tobom za Kotarskog, ne za Pandura. Možda je produžio ugovor, ali vratari ne drže visoke cijene na tržištu. Vjerujem da bi ~3m bilo dovoljno da se to sredi. To je okvirno cijena koju bi Mišković ionako zalijepio na Labrovića. Siguran sam i da Kotarski ne bi imao ništa protiv.
  • Ban
    698

    Dinamu ne trebaju nezgodni napadači, Dinamu trebaju napadači koji znaju igrati i nisu igrač manje dok im lopta ne sjedne na glavu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Navodno i Ferencvaros zainteresiran za Hoxhu
  • Crni86
    3.8k
    neka si ga i uzmu… dodamo na ovu odstetu jos milju eura i dobi se sigurno neko jako dobro inozemno krilo
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Selahi na free transfer na ljeto ili sad na zimu max 500 milja je top transfer. Dati cash na zimu jer im je jako bitan igrač, ili već sad potpisati ugovor koji stupa na snagu od ljeta
  • Facke
    3.6k


    Za 3 miljona jako dobro inozemno krilo? Ajd idem male v scouting...
  • Orc123
    8.1k
    Mislim da selahi potpisao produzenje?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Fackejavi nam ako nađeš Niki centarfore ili lijevi krile, desni beko se tražidu iste:lol:
  • sport
    3.3k
    Nije produžio Selahi, nego Niko Galešić produžio ugovor s Rijekom do 2026.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja se iskreno nadam da ovo za ovog hoxu nije istina, suludo se bacamo lovom gdje ne treba a gdje treba samo se provaljujemo. Ko brat bratu onda cashiraj, 3,4 za malog Matkovica, a krilo nadješ u Portugalu
    Primjer Diogo Goncalves, kupio ga Kopenhagen od benfice za 2 milje. Primarna je pozicija centralni vezni a kod kopenhagena igra oba krila. Sad mu je vrijednost duplo, a ni za to ga nebi pustili. Ima jako mnogo dobrih igrača tamo. Kako se zvao onaj što je iz Portugala doveo soudanija, Dino Đikić ili tako nešto. Pa zašto njega ne koriste??? Poznaje to tržište
  • Lukas87
    52
    Selahi u Rijeci sam drži sredinu terena, odličan igrač i nadam se da ćemo ga nekako dovesti na zimu.
  • Noel
    6.4k
    Ja ne mogu shvatit kakav je to remont di mjenjaš recimo marina i drmića sa Hoxhom i Brodićem. Di je tu remont? O kakvom prijelaznom roku Jakirović priča kad su mu ovakvi tipovi igrača pojačanja za europski Dinamo koji ima cilj igrat nikad jaču Ligu Prvaka! Za Xoxhom i Brodićem! Jao si ga nama... Shvatio bi da njih dva dolaze ko popuna kadra uz 3,4 kapitalca. Ali da se predstavljaju kao pojacanja i remont je smiješno.
  • sport
    3.3k
    Za popunu kadra se koriste igrači iz svoje škole,Dinamo može biti jači samo ako 3-4 igrača koja su sada u prvih jedanaest završi na klupi jer su umjesto njih došli bolji.A kod nas se dovode igrači koji će zamijeniti one na klupi da bi ovi zavšili na tribini.O ozbiljnoj sportskoj politici se može raspravljati kad se imenuje ozbiljan SD sa ovlastima koje idu uz taj posao.Ovako ovisimo o Peras i njezinom dečku.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    brodic i hoxha ne nose gace, a izgleda nemaju ni mobitele
  • Common Sense
    804
    2 milijuna eura za Hoxu? Zar su u međuvremenu neki šeici ušli u klub?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions