• austrijanac
    4.1k

    Nitko ni ne zaziva nikakvog Pjacu dok ne dode (ako dode) zdravlju.

    Kaj si se uhvatio usporedbe njih dvojice, nijedan nije pojacanje za Dinamo i tu cijela prica zavrsava.
  • Kaktus Car
    559


    Te igrače imamo priliku gledati svaki tjedan u HNLu. Nisu nekakva nepoznanica. Većina igrača koje si naveo čak ni u svojim (od Dinama bitno slabijim klubovima, s nemjerljivo manjim ambicijama i pritiskom) nema iza sebe niti jednu, a kamoli više, vrhunsku sezonu.

    Osrednji igrači, za osrednje klubove. Možda su taman po mjeri trenutnog trenera, ali nisu po mjeri kluba i ambicija koje klub poput Dinama mora imati.
  • BornaPŽ1986
    1k
    nema iza sebe niti jednu, a kamoli više, vrhunsku sezonu.Kaktus Car

    Ima, evo prvi mi padne Majkic, najvise clean sheetova prosle sezone ako se ne varam. Kuzim ja sta ti zelis reci ali zar ti mislis da ce oni dovodit nekog golmana od 4 milijuna iz bundeslige kad imaju tu Majkica koji se moze pokazati (primjera radi)
  • CastAway1986
    1.5k
    nijedan nema šta raditi u Dinamu ?! Bravo majstore al pojma nemaš.. Pašalic igra za repku a nama su tu Menalo I Špika , golmani Labrovic i Cavlina nisu dobri , Mitrovic trenutno bolji od svakog stopera Dinama , Selahi kao pitbull u vezi bi nam odlično dosao jer takvog agresivnog veznjaka nemamo od Šunjica , Pjaca kad je zdrav bolji je od svakog krila u HNL-U, a Mierez bi nam donio više nego Drmic Emreli Juric i Kule skupa
  • Kaktus Car
    559
    nijedan nema šta raditi u Dinamu ?! Bravo majstore al pojma nemaš..CastAway1986

    E sad si mi rekao...


    Pašalic igra za repku a nama su tu Menalo I ŠpikaCastAway1986

    Boli me briga igra li ili ne za Dalićevu repku. Kad je Mišić bio ponajbolji igrač lige nije ga zvao, Oršić je priliku dobivao na kapaljku, po Petkoviću isto redovito serucka, čak je i Livakovića pokušavao zamijeniti (ali to ipak nije išlo) i tako redom. S druge strane mu igraju razni Pašalići i Melnjaci. Činjenica da je Dalić nekoga pozvao (ili nije pozvao) u repku je potpuno nerelevantna.

    Pašalić ima 23 godina i 0 odrađenih prvoligaških sezona iza sebe. Neka on prvo pokaže da može igrati u kontinuitetu na ozbiljnijoj razini i da ima nešto više od dobrog šuta.


    golmani Labrovic i Cavlina nisu dobriCastAway1986

    Labrović nije pojačanje, a bio bi skup. Ako ne postoji skautska služba i nepoznati su svi igrači koji ne igraju (ili su igrali) u HNLu onda bolje probati dovesti Pandura ili Kotarskog. Igrače koji bi zapravo bili pojačanje. U suprotnom bolje dati priliku Nevistiću nego dovoditi Labrovića.

    Čavlina je talentiran, ali zelen. Dinamu treba golman koji može igrati LP.


    Mitrovic trenutno bolji od svakog stopera DinamaCastAway1986

    KTC je i dalje bolji, a Mitrović je taman rang Perića i ekipe. Nije pojačanje. Ako se ne može dovesti pravo pojačanje onda bolje dati priliku Perkoviću ili Bernaueru nego dovoditi još jednu skupu prinovu.


    Selahi kao pitbull u vezi bi nam odlično dosao jer takvog agresivnog veznjaka nemamo od ŠunjicaCastAway1986

    Selahi bi možda bio koristan u rotaciji, ali za to je preskup. U prvih 11 ispred Mišića, Bulata i Baturine za njega nema mjesta.


    Pjaca kad je zdrav bolji je od svakog krila u HNL-UCastAway1986
    Pjaca nažalost odavno ne može igrati krilo na ozbiljnom nivou. On nema više ni prvi korak, ni brzinu koji su ga odveli u Juventus. Trenutno bi mu vjerojatno bolje odgovarala pozicija druge špice ili polušpice, a te pozicije zauzimaju dva velika talenta - Baturina i Vidović.


    Mierez bi nam donio više nego Drmic Emreli Juric i Kule skupaCastAway1986

    Mierez je jednodimenzionalni panj. Za lovu koju navodno Osijek traži za njega se vani sigurno može naći bitno bolje igrače. Samo za to treba imati kompetentnu skautsku službu i kompetentnog sportskog direktora i kompetentnu upravu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Pašalić ima 23 godina i 0 odrađenih prvoligaških sezona iza sebe.Kaktus Car

    Nije bas da imamo slicno krilo, brz je i ima dobar sut, bolje nego Pasalic na desnom krilu pa ako prodje

    KotarskogKaktus Car

    Obnovio ugovor, preskup, bas bi dali toliko novaca

    Mitrović je taman rang Perića i ekipe. Nije pojačanje. Ako se ne može dovesti pravo pojačanje onda bolje dati priliku Perkoviću ili Bernaueru nego dovoditi još jednu skupu prinovu.Kaktus Car

    Mitrovic fizicki valjda ni blizu usporedbe sa Francuzem, ni po stilu igre pretpostavljam

    Dinamu treba golman koji može igrati LP.Kaktus Car

    Mi bi trebali pojacanja na svakoj poziciji u svakom slucaju
  • Lukas87
    52
    Po meni bi bilo puno bolje i isplatljivije dovesti Pierrota iz Maccabi Haife nego panja Miereza.
  • Kaktus Car
    559
    Nije bas da imamo slicno krilo, brz je i ima dobar sut, bolje nego Pasalic na desnom krilu pa ako prodjeBornaPŽ1986

    Kaneko je potencijalno korisniji u oba smjera. Ima brzinu, ima dribling i pokazao je da u HNLu može individualno napraviti razliku.

    Mitrovic fizicki valjda ni blizu usporedbe sa Francuzem, ni po stilu igre pretpostavljamBornaPŽ1986

    Razlog više zašto je Bernauer potencijalno korisnija opcija za HNL u kojem se redovito igra protiv bunkera. Niti jedan, niti drugi nisu pojačanje za Europu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kaneko je potencijalno korisniji u oba smjera.Kaktus Car

    Ma mislio sam za reprezentaciju
  • Kaktus Car
    559
    A ok, to ima više smisla, drugi spomen Pašalića u tvojem upisu je bio Mario Pašalić. Sve jasno.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja bi sad pokušao dovesti Pierrota i iskoristiti situaciju tamo. Mislim da bi pristao i za manju lovu doći. A ne Miereza dovoditi. U biti sam za dovodjenje skroz mladih igrača tipa Matkovica, i nikad preplacivati igrače klubova iz hnl. Pa neka ih prodaju vani i da vidimo cijene koje će dobiti
  • CastAway1986
    1.5k
    nisam te vrijeđao ako misliš da jesam nego se ponašaš kao da Dinamo ima novca za bacanje i da možemo dovesti igrače kao što je Kotarski ! Ja sam naveo igrače iz HNL-a koji bi nam mogli biti pojačanja a već kad vrijeđas Pasalica on bez ijedne prave prvoligaške sezone ima bolje brojke nego ijedno naše krilo.. Daj Bože da dovedemo kapitalce al bojim se da ništa od toga .. I da za kraj Mierez nije baš takav panj kakav smatraš da jest , nema nezgodnijeg napadača u ligi za čuvati a to bi ti vjerujem rekao i svaki stoper u ligi !
  • CastAway1986
    1.5k
    I da se nadovežem Labrovic Pasalic Selahi Mierez Mitrovic nijedan nema mjesta u Dinamu po tebi Al glavno da imaju Marin Menalo Sučic Juric i slični ..
  • Kaktus Car
    559
    Al glavno da imaju Marin Menalo Sučic Juric i sličniCastAway1986

    Ja to nisam rekao. Dapače, upravo zato jer ti i takvi igrači nisu za Dinamo sam protiv dovođenja HNL "pojačanja", jer to trenutno može značiti samo daljnje gomilanje preplaćenih promašaja i prinova koje ne mogu igrati ni EL, a kamoli LP.
  • Zagi
    7.7k
    Sučić ne spada u tu grupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions