• Jaro
    7.4k
    isplacuju, ali sigurno ne na nacin da na 10 milja "prometa" isplate 10 milja provizije. I normalnim klubovima se transfer pokitika ne svodi na: "cekamo kaj ce nam Bara ponudit"
  • Mihaljević
    9.8k
    0000000000488724.jpg
    Gospodin koji može pokrenuti novu eru u Dinamu, napametniji i najiskusniji od svih predsjednika u HNL-u , on ima svoje JA. Najveće pojačanje prijelaznog roka bi bilo dovođenje njega na poziciju SD-a , kolko je realno ne znam, ali gospodin se definitivno razumije u nogomet.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Dolazak Šikića ujedno bi i značilo ponovno vraćanje Andya Bare u klub kao glavnog operativca.
  • austrijanac
    4.1k
    značilo ponovno vraćanje Andya BareMr Anderson

    I Besnika Prenge vjerovatno.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kako god, bilo bi veliko poboljšanje. Bara je pametan tip , ali ne razumije da nije sve u novcu i da svaki mladi igrač nije dobar igrač. Npr. Rukavina najbolji primjer , po njemu je Rukavina novi Oršić, a dotični ni protiv Ponikvi nije pravio razliku. Uglavnom plus za Šikića.
  • Dinaminjo
    939


    Ma razumije, ali mora pumpat..
  • Mr Anderson
    8.2k

    Toga se i bojim. Znam koliko su Šika i Bara bliski i bojim se da Šika ko SD nebi uvijek stavljao interese kluba ispred Barinih. Što se tiče nogometnog znanja i pprepoznavanja igrača Šika je top. Ali opet u Dinamu je drugačija filozofija. U Loksi njemu skauti traže igrače koje će dovesti za kikiriki i bez pritiska ga razviti da ga se proda za milju-dvije. U Dinamu mora tražiti igrače od milju-dvije koji će odmah biti pojačanje i po mogućnosti se prodati za desetak milja. I usput donositi titule i Europu.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ne bojim se da Šikić ne zna razliku između Dinama i Lokse.
  • Noel
    6.4k
    Ne samo Bare nego i Mamića..
  • Captain America
    17.7k
    bojim se da Šika ko SD nebi uvijek stavljao interese kluba ispred Barinih.Mr Anderson

    Svaki SD ima svoje menadžere s kojima surađuje tako da kod svakog postoji ta opasnost. Neće biti predsjednik kluba već SD ili član uprave za sport. Pokuša li nešto, lako ga se makne. Al prvo neka on pristane (ako mu je uopće ponuđeno) pa ćemo se brinut o takvim stvarima.
  • austrijanac
    4.1k
    S obzirom da se danas skupljaju nase mudre glave, mozda nas iznenade imenovanjem SD-a.

    image.png

    Nakon ovakve izjave, Sergej je jos jednom potvrdio da ne moze bit to u klubu poput Dinama.
  • Dudu9
    816
    Previše je obaveza da bi bio SD i trener nema smisla
  • Lynx17
    4.1k
    Ma ja necu uopce ozbiljno shvatiti da je Jakir kandidat za SD. Mislim, stvaaaarno.
  • Eduardo
    20.3k
    Sutrašnji Jutarnji.
    A8jtPjx.jpg
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Pa brate, dok su oni u igri sve je moguće, vjeruj. Mene više samo pozitivna stvar može iznenaditi. A ovo na štetu kluba, nemoze me ništa više iznenaditi. Pa i da Ovu fuksu postave za sd. Kad blefera dosad nisu otpustili, Bjelko više nije dostupan,onda neka ga stave i za sd. Kad brod tone dubina nije bitna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.