• austrijanac
    4.1k
    Nek uzme i Prengu sa sobom, pa cemo imat 6 milijuna Kosovara iza sebe.
  • Benito
    870
    Koji cirkus
  • Olmic
    3.7k
    Od svih spominjanih daleko najsposobniji
  • Captain America
    17.7k
    Barem bi imali poligon za razvoj svojih igrača jer bi vjv Šikić ostavio svoje ljude u Loxi, a i pregovori bi za buduće Stojkoviće i Kačavende išli daleko lakše.
  • Mihaljević
    9.8k
    Šikić je tip koji je od 6 ujutro do 12 naveče u nogometu , poboljšanje nego sada ovo , je li Mamićevac ili nije ne ulazim, niti me previše zanima.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ja ne vjerujem kakvi ste vi debili, jebes mi sve. Šikic, koji obrce milijune na klincima iz Lokse ce doci raditi za placu sportskog direktora u dinamo? :rofl:
  • Nolifer
    8.1k
    Dokaz da su idalje teletabisi. Nek me razuvjere da mogu bolje i dalje od svojih pijuna...
  • Peškaman
    4.4k

    Iznenadit ćeš se.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Šikić ne može biti sportski direktor jer nema formalnu naobrazbu.

    Može jedino biti ono što je bio Zdravko Mamić. Sam Šikić vjerojatno ne bi bio izvršni dopredsjednik nego član Uprave ili tako nešto.

    Ja ne bih rekao da je totalno nevjerojatno, ali svejedno bih se iznenadio.
  • sport
    3.3k
    Šikić je završio kineziološki fakultet,diplomirani je nogometni trener.Itekako ima formalnu naobrazbu,ali i znanje i iskustvo u nogometu.S obzirom na moje iskustvo iz nogometa Šikić je odlično rješenje za SD.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    On bi bio najbolji od svih nabrojanih do sad. A ima i rezultate
  • Mali dioničar
    15.3k
    Šikić je završio kineziološki fakultet,diplomirani je nogometni trener.Itekako ima formalnu naobrazbu,ali i znanje i iskustvo u nogometu.sport

    Licenca nije uklesana u kamen nego se mora obnavljati. Licenca se gubi ako se ne bavi poslom za koji je stečena i(li) ako se ne skupljaju bodovi na seminarima za održavanje licence.

    Ne vidim u Cometu da Šikić ima UEFA pro licencu.

    xrox4xzdcqsho0rh.jpeg
  • Georg Koch
    4.6k
    Ja cu samo reci Boze daj da Sikic bude novi SD. Pored imena koja su se spominjala, pored mogucnosti gdje je opcija da nitko ne bude SD, pored mogucnosti da Jakir bude engleski tip managera i sl...
    Ovo je san snova, spaceshuttle za sve navedeno.
  • The Undertaker
    5.4k
    Nije pitanje da li Šikić zna (jer zna), pitanje je za koga će raditi, za klub ili za sebe tj. managere.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Jel netko stvarno misli da ostali klubovi u svijetu ne rade sa agentima i ne isplacuju provizije. I da se nekad svjesno uz jednog igraca uzme jos jedan iz iste agencije koji i nije potreban ali se preko njega isplati dodatna provizija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.