• Kepec
    5.8k
    Zanimljivo da smo mi Istru dobili baš 2:0 u Puli prije 2 godine.
    Na golu Istre je bio sadašnji golman hajduka Lučić koji je tada pobrao crveni zbog faula na Petkoviću.
    Ovaj je krivo izveo penal i dobio drugi žuti.
    Možda je novinar još pod dojmom te tekme.
  • Mrvica
    4k
    Dobro jutro svima osim gostima koji misle da je njihov jezik internacionalni! :rofl:

    Zanimljivo je kako mi kad idemo u neku stranu zemlju ne očekujemo da netko ko radi u turizmu priča hrvatski jezik, nego počneš pričat na engleski. A dok stranci kad dolaze kod nas očekuju da pričaš 429 jezika tj. da pričaš sve moguće jezike ovog svijeta. Jesmo prilagodljivi u pm :lol:

    Dnevna doza isfrustriranog recepcionera :rofl:
  • Droljo
    8.2k
    Tak je meni konobar u švicarskoj. Pet puta mu kažem da ne znam francuski (na engleskom) i ne jebe lik 5%, onda sam mu rekao daj meni pivu, njoj daj bambus na hrvatskom i hop hop evo ga sa engleskim.. sad znaš pizda ti m....
  • Mrvica
    4k

    E to to :lol: i još ako ne znaš njegov jezik pukne ti lik recenziju i ispadaš debilčina samo takva. Pa mamu ti, baš ima nadobudnih debila to je strašno. Još ako ne podnosiš bahatost, moraš biti priseban koliko god da bi ga preko recepcije izrokao da zapamti boravak i zapamti Hrvatsku. :rofl: Vrijeme mi je da idem čistit ulice, barem neću gledat ovakve njuške.

    I isprike forumašima na ispadu, al baš kad je ljigav dan da mi je prag tolerancije jako jako nizak. :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    njoj daj bambusDroljo

    Ako je služilo samo za to da ga potakneš na engleski ok, a ako si i nakon toga stvarno naručio bambus za curu/ženu/partnericu/ljubavnicu, nadam se samo da nema više od 16-17.

    To bi mi bilo manje šokantno od naručivanja bambusa nakon te dobi. :grin:
  • Droljo
    8.2k
    Današnja žena, tadašnja cura. Sad 4 banke tada točno pola od toga. Još uvijek pije isključivo bambus od alkohola. Domaća frankovka i kola. Ne razmem kae tu šokantno?
  • Neki tip
    21.3k


    Ma ne uzbuđuj se, ne pamtim da sam vidio netinejdžera da pije bambus, ali božemoj, sto ljudi sto ukusa. :smile:
  • Jaro
    7.5k
    znam covjeka koji bas voli bambus, pije bambus i ima filozofiju "sto kvalitetnije vino to bolji bambus!"
    Nerijetko sokira konobare po restoranima s odabirom vina i mijesanjem bambusa :rofl:
  • Droljo
    8.2k
    Pa normal. Da probaš barik frankovku koju žena dere vidio bi. Top roba. Al kad ideš dekat nemreš popit deci iz široke čaše uz polu pečeno crveno meso
  • Mrvica
    4k
    Dobro jutro svima osim Kazahstancima šta se uredno javljaju na instagramu i pitaju koji od naših igrača najčešće daje dres. :rofl: :rofl:

    Pa dobiju odgovor Mirko Barišić i dečki budu jako zadovoljni sa odgovorima :lol:
  • Droljo
    8.2k
    Ja sam jučer slavio utorak i danas mi i nije dobro (jutro) :vomit:
  • Neki tip
    21.3k
    Untitled.jpg

    Ružno, jako ružno gospon Triceratops @Dinamosaur. Poželjeti čovjeku opstipaciju je jedna od najgorih želja koju možeš uputiti čovjeku, a čak ne znam ni čime sam zaslužio čast takvom obraćanju. :confused:
  • Neki tip
    21.3k
    A?Droljo

    Pa to i ja pitam :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.