• Eduardo
    20.3k
    Mogu razumjeti da je dinamo plus primarna platforma putem koje se pokušava s pomoću sustava pretplate generirati povratno ulaganje, a kasnije i profit. Međutim, YouTube je globalna platforma koja omogućava puno veći doseg do ciljane publike diljem svijeta. I dalje se može pronaći neki balans između to dvoje, postoji dosta materijala s pomoću kojeg se može stvoriti dovoljno popularan kanal na YouTubeu koji će generirati prihode putem oglasa, sponzorstava... Uostalom, YouTube omogućuje monetizaciju sadržaja, pružajući potencijalno dodatni izvor prihoda.

    Također, omogućuje direktnu interakciju s navijačima putem komentara, live streamova i drugih funkcionalnosti... Šteta da jedan tako snažan alat za komunikaciju s navijačima, izgradnju brenda i potencijalno generiranje dodatnih prihoda ostaje u potpunosti neiskorišten. No sve dok taj posao velikim dijelom pada na leđa samo dvojice dečaka razumljivo je da oni ne mogu sami odraditi sav taj posao. I ovo što rade je za pohvalu.
  • badjibadara
    3.2k
    YouTube je globalna platforma koja omogućava puno veći doseg do ciljane publike diljem svijeta.Eduardo

    I radi :grin: , ne manje bitno.
  • NORTE
    11.5k
    Na fejsu mi iskočio dinamov oglas o prodaji ulaznica za Osijek.
  • luka modic
    622
    Službeni Dinamo češtitao rođendan Soudaniju s videom i pjesmom "Zajedno za Dinamo" koja je nastala za vrijeme borbe protiv Mamića,uvod u pjesmu glasi
    "Do odlaska korumpirane i kriminalne uprave kluba"
    I posvećena je svima onima koji su se odrekli odlaska na utakmice voljenog kluba sve dok uprava ne ode iz kluba...
  • Gubec 1986
    2
    Jeste li primijetili da kod zračne luke Franjo Tuđman, gdje dolaze svi turisti i domaći, postoji velika reklama za učlanjenje u Hajduk? Isto vrijedi i za HRT? Moje pitanje je kako Grad Zagreb dopušta da se reklamira tuđi klub, dok za domaći nema gotovo nikakve promocije... Gdje je marketing Dinama? Postoji li uopće? Mene to jako zalosti..
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jeste li primijetili da kod zračne luke Franjo Tuđman,Gubec 1986

    Primjetim svaki put, zadnji put prije dva tjedna na povratku u Njemacku. Jos bila Mama samnom koja nema blage veze o Nogometu i pita me da kak to da se u Zagrebu reklamira Hajduk a ne Dinamo
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zracna luka je privatna, znaci odluka je na Upravi (ili PRu, kome vec) a ne na Gradu.

    Bude kod nas kampanja za uclanjivanje kad se izglasa novi Statut, i to zestoka kampanja u kojoj se ne biraju sredstva :lol:
  • Juznjak
    3.8k

    Čini mi se da su preozbiljno shvatili malog koji kaže da ako prime gol nema veze.
    Inače top, baš me zanima kako bih ja odgovorio na pitanja kad sam bio njihovih godina
  • Kepec
    5.6k
    Drago mi je da su to istinski, dječji odgovori.
    Nije se išlo na scenirani tekst koji klinci čitaju već čista iskrenost.
    Odličan mi je ovaj mali kojem je sve super haha.
  • Nolifer
    8.1k
    Kaj je sa ovim zastavicama prek sociosa? Ni bu ni ba...
  • Bosskovitz
    12k
    Jeste li primijetili da kod zračne luke Franjo Tuđman, gdje dolaze svi turisti i domaći, postoji velika reklama za učlanjenje u Hajduk? Isto vrijedi i za HRT? Moje pitanje je kako Grad Zagreb dopušta da se reklamira tuđi klub, dok za domaći nema gotovo nikakve promocije..Gubec 1986

    Nema to nikakve veze s gradom (koji, usput, nema "svoj" klub) da bi grad mogao to zabraniti, MZLZ je pod koncesijom, a iako nisam siguran - vrlo vjerojatno ni koncesionar ne prodaje oglasni prostor u zračnoj luci nego neka treća strana. To je reklama koju je platio Hajduk jer oni razumiju važnost prisutnosti brenda na toj lokaciji (i općenito imaju proaktivan i kreativan marketing, za razliku od nas kojima je odjel za marketing na razini Hrvatskih šuma), dok mi jednostavno ne razumijemo.

    To je i jedan od razloga zašto oni imaju rasprodan stadion a mi ni blizu ili zašto oni imaju 100.000 članova dok mi imamo 20-30.000 - ne zato što su oni lojalniji, veći i bolji navijači od nas ili zato što ih ima više jer ništa od toga nije točno, nego zato što zadnjih 10+ godina aktivno rade na integraciji kluba s njegovim navijačima i simpatizerima, dok mi...

    6f7f25e47270d04d5fde.jpeg

    ae629272470dcaab298bf1613099709f_view_article_new.jpg?v=20

    r80o9fznvtc249v0.jpg
  • Droljo
    8.1k
    Vratit ćemo se jači nego ikad! :strong:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jeste li primijetili da kod zračne luke Franjo Tuđman, gdje dolaze svi turisti i domaći, postoji velika reklama za učlanjenje u Hajduk? Isto vrijedi i za HRT? Moje pitanje je kako Grad Zagreb dopušta da se reklamira tuđi klub, dok za domaći nema gotovo nikakve promocije... Gdje je marketing Dinama? Postoji li uopće? Mene to jako zalosti..Gubec 1986

    Mi se smijemo na onu ajmo dico reklamu a to se vrti na 5, 6 strana. Za to vrijeme ne moš vidjeti nijednu u kojoj se potiče ljude da se učlane u Dinamo, o djeci da ne govorim.
  • Sljeme
    2.4k
    Za to vrijeme ne moš vidjeti nijednu u kojoj se potiče ljude da se učlane u Dinamo, o djeci da ne govorim.Mali Zeus

    Pa ni mi sami ne radimo na tome. Radili smo kad je trebalo za skupštinu i onda se stalo, a vidjeli smo da se može u kratkom vremenu mobilizacijom hrpa ljudi učlanit. Očito nam to nije previše bitno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.