• BBBaranja
    2.5k
    Nadam se da je netko profitirao s mojim prijedlogom keca na Basel :smile:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Sutra se napada samo jakoo

    Krka Zvezda h 25.5+ 3.30

    Krka pobjedom protiv Mege u prošlom kolu je sve napravila kaj je htjela ..uzela pobjedu bitnu za ostanak ..U goste im dolazi Zvezda koja je 20 puta kvalitetnija ekipa i koja ovo s pol gasa mora ići na 30+ ...Krka nema igrača koji je sposoban zaustaviti šut Zvezde i koja im u reketu nikako ne može parirati ...Također na utakmici se očekuje i dosta navijača Zvezde iz Slovenije što je dodatni motiv za ekipu crveno belih


    Partizan - Borac h 18.5

    Partizan nakon loših partija u zadnje vrrijeme sutra mora ganjati pobjedu ...U goste im dolazi Borac koji iskreno nema tu kaj tražiti ..20+ u korist Partizana je više nego dobra granica :)
  • Droljo
    8.2k
    Glupi juventus. Fuj
  • NitkoBitan
    17.6k
    Valjda si dobro kontrirao sa x1 (kolko znam cekao si Inter).
  • Droljo
    8.2k
    Ma nisam. Ne volim to. A i 1.70 je bilo samo.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Za 1715 KM.... Prceni basel koji prima od zenskih ekipa gol sad mu st gallen ne zabije

    Screenshot-2023-11-27-02-33-53-588-com-android-chrome.jpg

    Screenshot-2023-11-27-02-33-58-577-com-android-chrome.jpg
  • BBBaranja
    2.5k
    Jao jao :roll:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ma nisam. Ne volim to. A i 1.70 je bilo samo.Droljo

    Pogledao sam tvoj listic. 5 eura ulog 55 dobitak i cekao si samo Inter.

    Da si kontrirao sa X1 ulogom od recimo 30 eura u oba slucaja (i Inter i x1) bi imao cistih 15-20 eura. To je dobar nedjeljni rucak.

    Nema tu ne da mi se i ne volim to. Profit je profit :cool:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    PrceniIvdzo11

    Najhercegovačkiji izraz na svijetu.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Treba jako naglasiti prČeni
  • Mrvica
    3.9k
    I još uz to dodat od tave držak, e onda si tek dobio najhercegovačkiji izraz na svijetu :lol:
  • dzggzd
    173
    Neko nesto za danas kosarkase mozda ?
  • Droljo
    8.2k
    Pogledao sam tvoj listic. 5 eura ulog 55 dobitak i cekao si samo Inter.NitkoBitan

    Već je malo sjelo prije toga tak da nije bilo hitno a i jesam zajebao. Trebao sam možda kontru... Još sam se nadao ako inter povede maznut al jebiga.
    Screenshot-2023-11-27-15-04-47-724-edit-com-android-chrome.jpg
  • Droljo
    8.2k
    Jbte, ovi mali (za povratak uloga i za live to fight another day) još i ulaze ali oni ozbiljniji nikako... Šteta
    Screenshot-2023-11-28-06-43-27-933-edit-com-android-chrome.jpg
  • Zagreb1992
    1.7k
    Campazzo 11.5 over

    Facu se danas vraća na svoj bivši teren...S obzirom na ratno stanje ekipa Maccabija svoje domaće utakmice igra u Srbiji ...Ne očekujem toliko veliko odvajanje danas da Facu ima manju minutažu i ova granica protiv ekipe koja igra brzu košarku na više poena se isplati uzeti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.