• Zagreb1992
    1.7k
    Žižić 7.5 +

    Efes protiv Partizana u Turskoj .Razlog zašto uzimam Žižića over na ovoj granici je oslabljen Partizan u reketu ..Olakotna stvar i ono što ide u prilog ovom paru je izostanak Tibora Pleissa te bi Ante trebao imati nešto veću minutažu

    Stein 9.5+

    Nikako ga ne mogu igrati protiv ekipe ala Mega under ..Mega je sa vanjskih pozicija jako loša u obrani...Što se tiče čuvanja na njega ide mladi Topić koji je obrambeno jako loš...Nedavno je preko Topića i Špan trpao koji je uz loš šut prešao lagano granicu na kojoj je bio ...Gledajući Cibonu igrat će se opet na više poena i vanjski šut ..Steina uzimam definitivno over :)
  • rob ljubavi
    868
    Odlično krenuo Stein, valjda ce preć u drugon
  • Zagreb1992
    1.7k
    Stein je drugo poluvrrijeme bio out radi ozljede tako da je to razlog undera...Žižić over rutinski prošao
  • BBBaranja
    2.5k
    Makoundou 9.5 over 1.85

    Koliko pratim košarku rekao bi da je ovo zicer dana,promašena je margina za par poena.Makoundou je jedan od bitnih igrača Budućnosti.Od početka sezone ima odlične partije,krasi ga odlican šut,redovan je na bacanjima plus ima veliku minutažu.Kada se uzme u obzir obrana Cedevite( koja ne postoji) ocekujem da Makoundou lagano dodje do 10 poena. Dodatan plus bi bio izostanak Matkovića.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Šibenka Bosco 15.5 1

    Najveći razlog zašto bi uzeo ovdje hendikep je igranje Bubala i Katanovića u Laktašima koji se tek jučer vratili i koji nisu imali trening pošteni s ostatkom ekipe ...Šibenik nakon ABA 2 lige imao je odmor ovaj tjedan i spremni dočekuju mladu ekipu Bosca...Sve osim glatke pobjede po meni je razočaravajuće po Šibenik
  • Zagreb1992
    1.7k


    Meni isto danas zanimljiv par danas i uzet ću ga ...Makoundu je odličan i pnr i pnp i itekako je sposoban pogoditi i iza linije za 3 poena ..Cedevita očekivano bi opet mogla igrati na veći broj poena
  • Zagreb1992
    1.7k
    Na SS Builderu

    Lewandovski daje gol i oba daju gol na utakmici 2.70


    Magee over 8.5

    Tricaš protiv tricaške ekipe ...Gostima je rotacija koliko vidim smanjena i nema tu neke pretjerane kvalitete s klupe ..Fletcher je igrač kojem treba svega par minuta uz ok šut da prođe granicu ovu ..Po meni vrijedno za uzeti danas ili njega ili Rossa
  • Droljo
    8.2k
    Hvala zagi na potezu utakmice.
    Screenshot-2023-11-26-00-16-29-990-edit-com-android-chrome.jpg
  • Nolifer
    8.1k


    daj za sutra nekaj sklepaj
  • BBBaranja
    2.5k
    Basel-St.Gallen 1 3.30

    Domaćin zadnji na tablici rekao bih najveći klub u Švicarskoj,ovaj tjedan proslavili 130.godina postojanja..po ovom tečaju uzimam bez razmišljanja
  • Droljo
    8.2k
    daj za sutra nekaj sklepajxFire

    A gle, složim listić svakako. Ali teško dva dana za redom da uđe. Ionako derem na osjećaj (sreću) i dodam malo onog "sjebali su me prošli put, sad mora proći" :rofl:
  • Droljo
    8.2k
    Danas ovako probat.
    Screenshot-2023-11-26-10-31-23-439-edit-com-android-chrome.jpg
  • Droljo
    8.2k
    Sinoć ušao još jedan manji :lol:
    Nisam ni skužio...
    Screenshot-2023-11-26-10-43-37-434-edit-com-android-chrome.jpg
  • ksapi
    2.9k
    Dečki, imam pitanje..

    Tražim nekog tko trenutno živi u Njemačkoj u vezi klađenja, ima malo slobodnog vremena i želi zaraditi nešto sastrane. netko s foruma ili ako znate nekog dobro, javite se porukom.. unaprijed hvala :)
  • Droljo
    8.2k
    Ako me neko ispratio sa današnjim listićem sad je vrijeme za kontru. Juve - inter ostalo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.