• Kepec
    5.6k
    Uskakali smo i mi u Šibeniku u teren.
    Sam kaj smo reakcijom policije dobili suzavcem i pendrecima.
    Ovdje dok je interventna došla, koja je izgleda kod Demona skroz stajala, sve se već rasčistilo.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Mogli bi im pijani zagorci uzeti bodove na PoljuduMali Zeus

    A koji su to?
  • Mali dioničar
    15.3k
    Gorica pod Dinkom Jeličićem:Krizy

    Samo neka Dinko nastavi niz iduće kolo.

    Drago mi je da smo dobili jednog ozbiljnog trenera na prvoligaškoj sceni.
  • serbus
    4.2k


    Goričani.... A naziv nastao kad ih je Gorica dobila a tovar plakao da svugdje idu a igrači im gube od pijanih Zagoraca... Čim prođu Karlovac im je sve Zagorje ...:rofl:
  • Mali Zeus
    13.1k
    ne vidi se na videu da ga drže i tuku, možda mi je promaklo.
  • zagr
    505
    ma bacili ih redari na pod, tovari poludjeli i to ti je to
  • Mihaljević
    9.8k
    Maloča slučajno glavom skače na koljena Livaje u šesnajstercu.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Ma on je suspendiran, kaj ne
  • NitkoBitan
    17.4k
    Culina je prijavio delegatu napad od strane Mr. Footballa. Da je neki Dinamov duznosnik napao suca pricalo bi se o tome danima, a da ne govorim o nekom ekscesu na tribinama. Ovako je samo obican dan u uredu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Procitao malo komentare pa da se osvrnem, info iz prve ruke da tako kazem:

    Na sjeveru je navijala jedna navijacka grupa, vidim da pojedinci pisu da je torcida navijala, da su im ovi dopustili. Uopce nije bilo tako.

    Loša utakmica u rangu HNL-a otprije 20 godina, seljački nogomet.Maksim Maksimirski

    Utakmica ni po cemu u rangu lose utakmice, mozda ako se gledalo preko tv. Pun stadion, po prvi put na domacoj utakmici Istre, osjetio se jednostavno naboj s tribina, Ercegovim uletima i utakmica je imala neku zar, doduse steta sto Istra nije imala vise prilika, po meni pristojna utakmica, nije bilo dosadno. 2. poluvrijeme Istra malo odlucnija ali nista opasnije.

    Poslije utakmice pojedinci s juga usli u teren, uzeli dres i vracali se na tribinu. Zastitari reagirali, mozda malo i grublje ali ni ovi nisu nista bolji bili, na sto se jos ljudi spustilo na teren ali se smirilo s vremenom.
  • Time
    856
    Sportski direktor sisao na teren da se obracuna sa sudcem...imamo li novog mamića u hnlu ?
  • BornaPŽ1986
    1k
    imamo li novog mamića u hnlu ?Time

    Prije par kola je Bjelanovic isto dosao na poluvrijeme do svlacione i pozalio se, ne bi ovo razlikovao drugacije.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Veli strahonja da je bila kaznjiva ruka od bralica a da nije bila kaznjiva ruka od hujbera
    Znaci dinamo ostecen za penal, hajduk privilegiran za penal
    Ima igdje kakve ankete o tome?
  • Doktor Kunić
    3.4k
    jel komentirao šta za onu situaciju na utakmici lokse i belupa? Noga prema vratu
  • Ivdzo11
    4.2k
    Pogađa ga u ruku, ali ta ruka po meni nije previše udaljena od tijela. Ona je u potpuno prirodnom položaju u odnosu na kretnju tijela. To je dio dlana koji je potencijalno odvojen. On apsolutno ne bi trebao biti kažnjiv. Po meni bi ovakve ruke trebale biti kažnjive ako je cijela podlaktica i dlan. Kada pogledate kontekst kažnjivih ruku, teško mi je shvatiti gdje obrambeni igrači mogu igrati rukom. U ovakvoj situaciji ne bih sudio kazneni udarac. VAR je dobro procijenio da nije bilo zaleđe u začetku akcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.