• wolfgang14
    1.5k
    Protiv lokosa i varaždina smo odgodili. Iako smo mogli odigrat tu protiv varaždina jer je utakmica sa AEKom bila odgođena zbog situacije u grčkoj, HNS je ponudio dinamu da ipak odigraju tu utakmicu ali bišćan je ipak odlučio da ne želi... A to bi bila 3 boda zicer sa onim sastavom kojeg smo imali
  • Mr Anderson
    8.1k
    Varaždin je trenutno u banani, možda bi najbolje bilo da odigramo ove godine.
  • luka modic
    622
    Bišćan je kriv što nemamo 3 boda više...
  • DrawTube
    4.8k
    nisu ni reklame bolje, kombinacija škiljim šklijim ja, ove nove Božićne i Tommyeve orjunaške
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Protiv Varazdina se trebalo igrati za vikend kad se igrao uzvrat u Ateni tako da ne znam kako se moglo to odigrati. Utakmica protiv Lokomotive se mozda mogla odigrati, ali treba uzeti u obzir da se islo u Atenu plus sva dogadjanja tih dana, pa je pitanje u kakvom su stanju bili igraci, a i nije tako lako odraditi pripremu utakmice koju si tjedan unaprijed odgodio.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Loša utakmica u rangu HNL-a otprije 20 godina, seljački nogomet. Nije Hajduk odigrao nešto specijalno ali je Istra vrlo limitirana ekipa i to se najbolje vidjelo prvih 20-25 minuta kada je Hajduk imao snage igrati pressing, još to nije bio neki luđački pressing nego pressing niskog intenziteta ali Istra svejedno nije mogla iznijeti loptu cijelo to vrijeme. Da neka ekipa protiv Istre može igrati pressing 70 minuta Istra u tom slučaju ne bi prešla centar 70 minuta. Zato Jakir želi pressing igrače, jer u ovoj ligi možeš samo igrajući najobičniji pressing sabiti ove nekvalitetne ekipe u njihovih 20 metara a onda gol mora pasti kad tad ako se cijela igra zbiva u protivničkih 20 metara.

    Šapit užasan, čovjek je prvih 15 minuta samo pričao o hajdukovim navijačima a svaku odluku suca je prokomentirao i to naravno uvijek je zamjerao sucu da je greška na štetu Hajduka. On je kao glavni urednik HRT pretvorio u Hajduk TV.

    Vidim ide rasprava o penalu, to nije toliko važno jer nije odlučilo utakmicu ali zbog čestih rasprava moram napisati da ono nije penal i to zna svak ko iole prati nogomet i razumije bit nogometa. Je li igrač Istre imao namjeru igranja rukom - nije. Je li ruka bila u neprirodnom položaju - nije. Znači nema elemenata za penal i ne zanima me što će Strahonja reći jer on ionako uvijek brani suce a i lako pada pod pritisak navijača sa juga jer se boji da neće moći na more sljedeće ljeto. Ovo je penal samo ljudima poput onog komentatora Zizija koji misle da svaka ruka treba biti dosuđena kao penal neovisno o namjeri i prirodnom položaju. Takvim dječjim shvaćanjem nogometa bi se doveli u situaciju da je najbolje i najisplativije u svakoj situaciji samo gađati ruke protivničkog igrača a ne ići u dribling ili na šut po golu.
  • NitkoBitan
    17.4k
    Pustite nadoknade i ono kaj je bilo. Rjesit rutinski Slaven i Rudes pa ih nasamarat na Maksimiru.

    Do derbija i mi i oni upisujemo po 6 bodova. Doduse oni malo manje vjerojatnije jer gostuju kod Lokse.
  • wolfgang14
    1.5k
    Do derbija i mk i oni upisujemo po 6 bodova. Doduse oni malo manje vjerojatnije jer gostuju kod Lokse.NitkoBitan

    Oni imaju malo teze utakmice da. Gorica je sasvim solidna ekipa, a lokosi gledaju izać iz krize. Nebi se čudio da im obje momčadi izbiju bodove
  • Captain America
    17.7k
    Do derbija i mi i oni upisujemo po 6 bodova.NitkoBitan

    Polako s ovim najavama. Nas čeka Belupo nakon Astane, a sjeti se kolko su dečki bili iscijeđeni protiv Gorice nakon Kazahstana. Tovare isto čeka Gorica protiv koje su kihnuli i Loxa u Zagrebu gdje često gube bodove.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    U Koprivnici neće biti lako. Umorni Dinamo nakon europske utakmice i leta iz Astane, oranica od terena, neopterećeni Belupo...Hajduku će teška utakmica biti Loksa u Zagrebu.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    To je ono kaj mi fali od Bjelice jos, ona energicnost i skakanje pred sudca po potrebi. OK, moraju postojat granice, ali puno znaci to
  • NitkoBitan
    17.4k
    Umorni Dinamo nakon europske utakmice i leta iz AstaneMaksim Maksimirski

    Ako ista imamo to je sirok kadar. Nije to nesto najkvalitetnije ali dovoljno je za Belupo. Petko moze i setat po terenu ostali nek trce.

    Ademi i KTC ce bit svjezi, Vidovic bi to mogao u prvoj odigrat ako je svjezina Kaneku/Spikicu problem. Ljubicica se moze gurnut u sredinu, on daje puno energije i trke momcadi.
  • Mihaljević
    9.8k
    U Koprivnici smo i titulu izgubili , valjda će se odmorit do ponedjeljka. Sve što nije 5/5 do kraja je poraz cijelokupni.
  • boem
    309
    Ne vjerujem da će pobijediti i Goricu i Lokomotivu, igra im ne liči na ništa. Ako budemo pravi, možemo biti u egalu (s tekmom manje), već nakon derbija. Mislim da i možemo s oporavljenim Petkovićem.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Oni će svoje kiksat kad dođe vrime opet, al pitanje ocemo li mi to iskoristit. Nadan se da su loši dani iza nas i da sad gazimo dalje sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.