• Ban
    698
    Naša vlastita škola je u zadnjih nekoliko godina iznjedrila bolji stoperski par od Ajaxovog, ali nisu imali priliku ni igrati zajedno. Politika gomilanja iskusnjara nas prisiljava da prodamo tog jednog vanserijskog talenta čim prije da namirimo račune. Taj se prozor može proširiti za par sezona jedino mijenjanjem kadrovske politike.

    Meni nije jasno zašto je ovo potrebno crtati ljudima.
  • Zagi
    7.7k
    Politika gomilanja iskusnjara nas prisiljava da prodamo tog jednog vanserijskog talenta čim prije da namirimo račune. Taj se prozor može proširiti za par sezona jedino mijenjanjem kadrovske politike.Ban
    Potpuno se slažem.

    Jedini način da klub napravi stvarni iskorak je da naši najveći talenti ostanu barem do 21-22 godine.
  • Ban
    698
    Jedini način da klub napravi stvarni iskorak je da naši najveći talenti ostanu barem do 21-22 godine.Zagi

    Apsolutno.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Danas na na poslu i već ovdje pročitao komentar da ništa od ovog golmana iz rumunije, jel to istina? Dva plaćena članka, hype i onda prst u prkno Ko obično, kao da oni nešto rade, nešto prate al od tog nista
  • Orc123
    8.1k

    Pises gluposti za ime Boga..pa tocno to se ti zalazes! Otkud nama tolika kvota mladih kvalitetnoh igraca da bi uopce osvojio prvenstvo a kamoli nesto napravio u Europi! Mislis da ce ti netko kupiti klinca za 10m eura ako nemas rezultate? Ako nemas neki rezultat u europi? Ako se taj igrac ne dokaze u europi? Kako bi mi napravili transfere od 20+ mil eura a da nismo napravili iskorak u europi? To Mozes mozda jednom ali konstantno je nemoguce bez rezultata! Tek ce ti onda odlaziti mladi talenti u bescjenje jer se u europi nece dokazati a nitko nece kupiti hnl igraca za 20mil eura! Ovako kad planski razvijas 2-3 igraca ne na ustrb rezultata to je dugorocna vizija i strategija. Bolje prodati 2 igraca za 20mil eura nego 5 za 15-20! Jednostavna logika jer ces biti jaci za ona e koja su ostala!
  • Zagi
    7.7k
    Koliko europskih utakmica su odigrali Biuk , Vušković , Frigan?
  • Orc123
    8.1k

    Za kolko su prodani?
  • Zagi
    7.7k
    Više od Ivanušeca.
  • Orc123
    8.1k
    Vuskovic je vanserijski talent kojeg su peodali na ime toga sa 16g, a ti pogledaj transfere Rijeke, Hajduka pa usporedi s Dinamom....i usporedi rezultate koji su ostvareni u međuvremenu....
  • Krizy
    43.5k
    Što je za vas konkretno europski iskorak?
    Svake druge sezone osmina finala LP, svake druge godine polufinale EL?

    Jer po vama očito ono što smo igrali zadnjih pet sezona nije neki iskorak.
  • Ban
    698
    Pises gluposti za ime Boga..pa tocno to se ti zalazes! Otkud nama tolika kvota mladih kvalitetnoh igraca da bi uopce osvojio prvenstvo a kamoli nwsto napravio u Europi! Mislis da cw ti netko kupiti klinca za 10m eura ako nemas rezultate? Ako nemas neki rezultat u europi? Ako se taj igrac ne dokaze u europi? Kako bi mi napravili transfere od 20+ mil eura a da nismo napravili iskorak u europi? To Mozes mozda jednom ali konstantno je nemoguce bez rezultata! Tek ce ti onda odlaziti mladi talenti u bescjenje jer se u europi nece dokazati a nitko nece kupiti hnl igraca za 20mil eura! Ovako kad planski razvijas 2-3 igraca ne na ustrb rezultata to je dugorocna vizija i strategija.Orc123

    To kaj ti opisuješ nije strategija nego posljedica nepostojećeg skautinga. Ima talentiranih klinaca koji bi razvalili HNL širom Europe, a na Istoku su i jeftiniji dok je regija pritom kvalitativno na uzlaznoj putanji (moj dojam).
  • Orc123
    8.1k

    Daj ne pisi gluposti! Ivanusec se je isplatio barem 20 puta kroz jebeni rezultat..shvacas ti to? Rezultat! Donio ti je koliko naslova, europskoh pobjeda itd itd! Koliko su korist oni imali od Vuska, Biuka, frigana? Koliko su im para donjeli van transfera?
    Potpisujem odmah da svaki talent ostane do 25g o donese rezultate i da ga onda prodam za duplo manje nego sto bi dobio za njega s 18!
  • Ban
    698
    Daj ne pisi gluposti! Ivanusec se je isplazio barem 20 puta kroz jebeni rezultat..shvacas ti to? Rezultat! Donio ti je koliko naslova, europskoh pobjeda itd itd! Koliko su korist oni imali od Vuska, Biuka, frigana? Koliko su im para donjeli van transfera?Orc123

    Mislim da je čovjekova poanta da ih se prodalo i bez rezultata za podjednake pare koje smo mi dobili za hrvatskog reprezentativca.
  • Orc123
    8.1k

    Daj si procitaj moju poantu. Bolje da dobis manje za njeg s 25 a da ti on isporuci rezltat s klubom nego da ga prodam s 18.
  • CastAway1986
    1.5k
    Jedan od većih problema u klubu ako ne i najveći je loša skautska služba a nekad trebas imati i sreće kao splićani pa im dođu dva strašna talenta besplatno na probu kao Sigur i Pukštas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions