• Jaro
    7.4k
    Drmića i Emrelija bi ja otpisao, idealno bi bilo prodat ihwolfgang14

    Drmica, 6 mjeseci prije isteka ugovora bi kupio i platio samo Dinamo, tak da jbg, nemres ga prodat sam sebi... Emreli vjerojatno ima precjenjen ugovor, te ga takodjer nemres nikome prodati...
    Ali, da ih se i rjesis - kaj je alternativa? Brodic? Koji se nakon potpisa za Dinamo ponovo ostavio profi nogometa? Kule?
    Neki novi transfer iz kuhinje tajnica + profesor?
    Ostaje iskljucivo nada da ce Petko biti zdrav, u formi i raspolozen...
  • scooniepenn
    3.3k


    Od četvorice navedenih niti jedan nije bolji od Mohe. To je jedan kroz jedan.
  • scooniepenn
    3.3k

    A baš to, što sve čovjek ovdje neće pročitati. Sralo se po Stojku u najmanju ruku kao da smo razina Atletico Madrida. Isti modus operandi ide dalje. Dakle, nama nisu Risto i Moha dovoljno dobri za desnog beka. Nazdravlje.
  • Orc123
    8.1k

    Desni bek nam najmanji problem...problem je sto imamo tisucu napadaca i tisucu stopera a nema nam tko igrati te pozicije...to je problem....desni bek, ofenzivni vezni mislim da to su najmanje kriticne pozicije....treba nam krilo, napadac, l. Bek i pravi stoper...cak mislim da ulaskom Ljube u vezu i mogucim povlacenjem Vidovica u vezu smo mirni i u vezi...ali ova 4 igraca se moraju dovesti i to moraju biti top igraci!
  • scooniepenn
    3.3k
    Emreli je kao rotacijski napadač i više nego dobar. Slobodno neka netko od statističara izvuče njegovo zabijanje u kontekstu minutaže i jamčim da će biti najbolji. Ne znam koliki mu je ugovor, ali meni bi uvijek bio ispred Kulena i Drmića ako nije preskup.
  • scooniepenn
    3.3k

    Na istom smo tragu. S tim da nam napadač treba ako je Petko na odlasku na kraju sezone. Ako ostaje ostavio bih Emrelija, Brodića smo već doveli i dao priliku malom Koščeviću jer mi se čini da bi on mogao izrasti u top igrača.
  • Orc123
    8.1k

    Drmic ima bolju statistiku koju je nabildao u kupu ali definitivno je Emreli korisniji igrac....

    Slazem se...iako Brodic je jedan od najneshvatljivijih transfera zadnjih godina, a ima veliku konkurenciju u raznim Juricima i Stefuljima...
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne računam Ponikve i Oriolike, već ozbiljne ekipe, dakle prvenstvo, završnica Kupa i Europa.
  • Orc123
    8.1k
    Evo u SN clanak Jakira kako gledaju da u 1mj dovedu i pogode sa 2-3 igraca hehhe...nemam nista protiv Hoxe ako ga mozemo dobiti za neku razumnu cifru ali da nam je to igrac prevage nije! Ne ocekujem apsolutno nista jer kad cujem ove najave smuci mi se....stvarno vizija na vrhuncu! Imamo tisucu igraca pod ugovorom a nemremo sloziti prvih 11! Valjda ce opet biti kriv Simic sada za to, a ovaj je na kraju prijelaznog roka doveo Halila, Sosu, Kuleta, Brodica i ostavio Menala! Isto je tad najavljivao igrace za prvih 11 onda smo dobili ovo!? Boze me oslobodi nitko vise u Dinamu ne zna tko im vodu nosi, tj. Glavu....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne znam jel netko već zakačio, pa evo bacite oko

  • Laugreano
    2.5k
    Zamijenio Rudes za Dinamo ocito.
  • Lynx17
    4.1k

    HORAȚIU MOLDOVAN Dinamo Zagreb

    Ključni, dio Rumunjske za #EURO2024, vratar Rapida će logično vidjeti kako mu klubovi kucaju na vrata. Hrvatski velikan trenutno je najvruća staza. [Antena Sport]

    Njegova klauzula (1 milijun eura?) mogla bi skočiti ove zime.


    https://www.transfermarkt.us/horatiu-moldovan/profil/spieler/525438
  • Mihaljević
    9.8k
    Ma oni su zaostali kakav Molovdan...
  • Mihaljević
    9.8k
    Ma oni su zaostali kakav Molovdan...PlavaSlavonija86d

    group-i-uefa-euro-2024-european-qualifiers.jpg?s=612x612&w=gi&k=20&c=y4TbpafGuZoy0SbUBsAtpfr8QyDLDVkwBQAlKbdOHxw=

    Malo sam prenaglio sa ovom tvrdnjom , isprike. Malo sam se konzultirao sa par Rumunja i stvarno govore da je golmančina i jedan od prvih razloga zašto su na Euru. Još čekam potvrdu jel ima istine u Molovdanu ili je ovo samo patka. Ne čini se loš nikako.
  • Lynx17
    4.1k
    Lako za Molovdan, zanima nas kakav je Moldovan?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions