• Droljo
    8.1k
    Šta ste se mohe uhvatili sad? Dečko pošteno natopi dres znojem kad god igra. Ako nam je rezervni desni bek naj veći problem, onda mi problema nemamo....
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Moha ima fantastične predispozicije, brz je općenito a ima i nisko težište pa može brzo mijenjati smjer ali nažalost je toliko nogometno neinteligentan da mu džabe sva brzina.

    Najgore je kad mu stoper u relativno mirnoj situaciji doda loptu a Moha je se ne riješi odmah a ne želi je ni ispucati pa se odjednom nađe u situaciji da okrenut leđima gradi loptu uz aut ili korner liniju kraj našeg gola sa protivnikom na leđima. Ni tada loptu ne želi samo gurnuti/izbiti u aut nego krene u dribling ili rizično dodavanje...bože sačuvaj.
  • Droljo
    8.1k
    Kakvi stručnjaci su ga trenirali (od kad je došao u europu) dobro je i ispao..
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Kao sto sam davno rekao onog trenutka kada nam najveci problem u ekipi bude solidan desni bek kao rezervna opcija onda cemo svi biti presretni sa rezultatima i ekipom.
  • Patak
    2.9k
    Moha je odličan, vjeran Dinamu godinama. Koliko je samo igrača dočekao i ispratio a on još ovdje. Ima mana, ali ima i dobrih stvari pogotovo u ofenzivnom dijelu. Za probu zamijenio bi njega i Kaneka, Mohu na krilo, Takija na beka da vidimo. Protiv Ponikva ili Šokadije...
  • Captain America
    17.7k
    Kakvi stručnjaci su ga trenirali (od kad je došao u europu) dobro je i ispao..Droljo

    Neno, Čačić, Bišćan, Jakir su diletanti... Krznar i Jovičević su se isto kasnije pokazali dobrim trenerima. Ostane ti Kopić kod kojeg nije ni igro.

    Dečko je nogometno neinteligentan i tu nema pomoći. Dobar bek za rotaciju, samo što ove sezone igra i u ključnim utakmicama.
  • Orc123
    8.1k
    Da nam je Moha najveci problem mi problema ne bi imali! Moha je odlican zamjenski bek koji s obzirom na to kolko smo ga platili, koliki ima ugovor i koliko je imao zapazenih utakmica nikako se ne moze svrstati u promasaje! Veca korist od njega nego od Marina, Kuleta, Menala! Isto je dugo u klubu kao i oni a s obzirom da je duplo jeftiniji od svih njih on nam sigurno nije problem!
  • wolfgang14
    1.6k
    Dečko pošteno natopi dres znojem kad god igra.Droljo

    i ja mogu dres natopit znojem ak me stavis. Pa zar je to za dinamo dovoljno?
  • Juznjak
    3.8k
    Sad sam malo bacio oko na europske utakmice te utakmice protiv Hajduka, Rijeke i Osijeka. Izbrojao sam 15 utakmica. Od tih 15 Moharami je počeo 13. Isti Moharami za kojeg pišete da je zamjenski bek i da problem nemamo ako je on problem. Itekako imamo problem s njim i ne znam kako netko može trpit čovjeka koji je toliko nogometno glup. Kulenović je primjer zamjenskog igrača, a zna se kakav odnos navijači imaju prema njemu. A Kulenović se meni čini također da je dobar sa svima u svlačionici i sigurno njemu puno više znači Dinamo nego Moharamiju. A kad čovjek razmisli, Kulenović je u najmanju ruku jednako kvalitetan napadač kao Moharami bek. Ako ništa, trudi se pokazat da razmišlja dok igra, iako mu često i ne prolaze te zamisli. Pa vi usporedite, koliko je ove sezone i sve ranije sezone igrao jedan, a koliko drugi.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Meni je fascinantno da nakon svih pehova sa ozljedama neki i dalje zazivaju Pjace i Omeragice. Mozemo se komotno u tom slucaju preimenovat u KBC Dinamo Zagreb.NitkoBitan

    Bio sam u pravu, kao i uvijek :grin:

    Nemrem vjerovat da su neki uz svu povijest ozljeda zvali nedovodenje Pjace promasajem. Prvo ga treba pustit da igra neozljeden u kontinuitetu pa tek onda razmislit o dovodenju. Nazalost nis od njega.
  • wolfgang14
    1.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/trojica-juniora-prikljucit-ce-se-prvoj-momcadi-jakirovic-ce-priliku-dati-i-rukavini/121899

    U intervjuu za Germanijak, Dinamov trener Sergej Jakirović najavio je usput kako će uskoro momčadi priključiti i nekoliko juniora. Nije govorio o imenima, ali doznali smo da će se u svlačionicu prve momčadi uskoro preseliti Luka Vrbančić, Vito Čaić i Zlatan Koščević.

    Sviđa mi se ideja Košćevića... Fino
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Košćevićawolfgang14

    Sigurno ce se naigrati kraj Kulena, Emrelija, Drmica pa i uskoro Brodica

    Mi sami busimo rupe po brodu kojim plovimo

    Mucno mucno....
  • Orc123
    8.1k
    Daj me nemojte molim Vas...normalno da ga se treba prikljuciti ali kaj ocekivate od njega? Prikljucit ga ko 3. Ili 4. Napadaca...normalno da bolje da on dobiva prilike nego Kule, Drma, Brodic, Emreli, Juric ali da nam je to rjesenje dok nema Petka to nikako. Ustvari da, nemamo rjesenja u napadu. To se vec vidjelo sad kad nije bilo Petka. Bili smo totalna rupa i nitko nije zasluzio da mu bude zamjena. Najzalosnije je sta ovaj lik veli da nam napadac ne treba?! Kaj je ironicno jer je on rekao da rotira sve napadace, a nema rjesenja za zamjenu Petka!? Tko je lud onda? Kaj nam znaci kaj imamo 6 napadaca uz Petka kad ni jedan nije ni pola Gavranovica, a cak nisu ni razina Andrica. Imamo Kuleta, Brodica, Emrelija, Drmica, Koscevica, Jurica...sta nam to znaci? Sta ocekivati od lika koji veli da ima limitirane igrace i onda izjavi da su nam dosta 2-3 igraca? SD nemamo jos uvijek...ali bas smo pali na niske grane, jbno niske grane.
  • wolfgang14
    1.6k
    Sigurno ce se naigrati kraj Kulena, Emrelija, Drmica pa i uskoro BrodicaGražvydas Mikulėnas

    ma Drmića i Emrelija bi ja otpisao, idealno bi bilo prodat ih
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Manji su problem emreli i drmic i xy njih koji imaju vazece ugovore i jebiga, ne mozes ih uvaliti nikome

    Veci problem je placanje brodica kojem istice ugovor, uz to sto nije igrac za dinamo ( po meni )

    Netko bi mi kazneno odgovarao za kriminal takve transferne politike
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions