• Mihaljević
    9.8k
    :lol: Nije bezplatan :point: :ok: :heart:
  • sanjinlego
    3k
    Ako ne on, Čavlina već na zimu.
  • dzis
    809
    Vratar koji je jedan od bitnijih kotacica repke koja ide nakon dugo godina na veliko natjecanje je sigurno pojacanje za te novce o kojima se prica. Pogotovo kada se pogleda koliko Rijeka trazi za svojega grin:
  • Maximo
    523
    Gledo sam malo highlights protiv Švicarske, skino im je par zicera, igrač utakmice
  • Noel
    6.4k
    Moldovan dobar golman. To bi bio dobar transfer bez puno mudrovanja.
  • dzis
    809
    Mozemo li to realno ostvariti ili ce opet nesto?
  • Mihaljević
    9.8k
    Imamo golmana. Još samo ostalih 10. :cool:
  • Orc123
    8.1k
    Malo ga proskautirao i za te novce mislim da ke top golman koji ima ipak vise iskustva od Cavline, tj. 1m eura je smijesan iznos za takvog golmana a nije nista slabiji od Labrovica, samo jos bolji! Samo pitanje je da li ito od nasih to đoze izrealizirati uopce!
  • Rex Ramae
    2.8k
    Po vašim upisima a i samim tim da je prvi golman reprezentacije koja će nastupati na Euru i koja je bila prva u kvalifikacijskoj grupi da se zaključiti da je ozbiljan igrač i samim tim bi nam bio pojačanje što ga automatski isključuje kao mogući transfer u Dinamo.
  • Ban
    698
    U intervjuu za Germanijak, Dinamov trener Sergej Jakirović najavio je usput kako će uskoro momčadi priključiti i nekoliko juniora. Nije govorio o imenima, ali doznali smo da će se u svlačionicu prve momčadi uskoro preseliti Luka Vrbančić, Vito Čaić i Zlatan Koščević.wolfgang14

    Napokon. Sa Košćevićem naprijed i Rukavinom lijevo u biti nam trebaju samo desno krilo, lijevi bek i stoper. Za golmana se ne sekiram previše, samo neka dovedu nekoga tko dobro igra nogom. To je vjerojatno dovoljno za izgurati sezonu, a klasni desni stoper bi trebao biti prioritet. KTC je flaster rješenje i bilo bi bolje stopera dovesti na zimu da imamo spreman i uigran stoperski par za sljedeću sezonu.

    Ovaj vikend možda uspijem uhvatiti utakmicu Podbrezove da pogledam onog Galčika koji neumorno trpa sa desnog krila.

    Problem tada ostaje samo na zadnjem veznom, ali sa dobrom obranom izguralo bi se to i sa Mišićem. Volio bih vidjeti Sučića u nekoliko zaredanih utakmica pa da se do kraja sezone zaključi je li Sučić rješenje ili ne, odnosno treba li rješenja tražiti na ljeto. Na proljeće za lakše utakmice početi pozivati i malog Pavića da ga se isproba ako imamo rješenu situaciju.Tek je napunio 17, ali nema veze.
  • Krizy
    43.5k
    lakše utakmiceBan

    Kao npr Varaždin, Lokomotiva, Istra i Ballkani?
  • Ban
    698
    Kao npr Varaždin, Lokomotiva, Istra i Ballkani?Krizy

    Da. Ne košta priključiti malog pa da mu se da 20-30 minuta ako vodimo 3:0. Ako je tijesno, slobodno odsjedi na klupi. Uredno igra za starije uzraste i meni je jako zanimljiv. Mislim da profilno najbolje odgovara našim potrebama.
  • wolfgang14
    1.6k
    Za golmana se ne sekiram previše, samo neka dovedu nekoga tko dobro igra nogom.Ban

    A sve više i više se šuška o ovom Moldovanu
    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-pronasao-novog-golmana-standardan-je-u-reprezentaciji-koja-ide-na-euro/2515457.aspx

    Iako nam je Čavlina tu odma, za 500k eura ga možemo povuć, meni je Čavlina vrh
  • Ban
    698
    A sve više i više se šuška o ovom Moldovanuwolfgang14

    Nisam ga gledao, ali brine me kaj su informacije o njegovoj visini dosta shizofrene. Raspon od 182 do 189. Ako je stvarno visok samo 182 to je malo kritično, koliko god dobre reflekse imao.
  • SAS1987
    14.7k
    Ne košta priključiti malog pa da mu se da 20-30 minuta ako vodimo 3:0Ban

    Ove jeseni bi na terenu bio manje od lijecniške službe :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions