• deda
    32.7k
    Čovjek je protiv abortusa, ali za prodaju organa. Morat ću malo ozbiljnije poslušati njegove stavove jer ovakvi stavovi mi samo ovako na prepad uleću.
  • Neki tip
    21.3k
    Čovjek je protiv abortusa, ali za prodaju organa.deda

    Ne vidim kontradikciju. Mislim, naravno da je jasno na što se cilja, ali smatram da je (kontradikcije) u tome nema.
  • Sljeme
    2.4k
    Nije Buenos Aires istog mentaliteta kao Chicago pa da će stanovnici tek tako prihvatiti ekstremnu nejednakost, spavanje u kartonskim kutijama, nepostojanje zdravstvenih i obrazovnih usluga za siromašne i slične blagodati turbo kapitalizma. Moglo bi biti bunta krene li Milei stvarno raditi sve najavljene stvari.Maksim Maksimirski

    Blagodati lijeve vlasti u Argentini su inflacija od 140% i stopa siromaštva od 40%. Činjenica da je na izborima za predsjednika Argentine osvojio 14,5 milijuna glasova kaj nije uspjelo nikome u povijesti Argentine, govori jasno o tome kaj stanovnici misle o trenutnom stanju države i kojim smjerom žele dalje.
  • Droljo
    8.2k
    Klausovewolfgang14

    Tko?
  • wolfgang14
    1.6k
    Tko?Droljo

    Klaus Schwab
    čelo WEF-a koji uništava Europu skupa sa Sorošem. Čovjek koji ubija zivotinje zbog globalnog zatopljenja, jer krave i svinje prde i podriguju metan koji šteti okolišu i dovodi do zatopljenja. Koji isto tako onda govori kako ćemo svi jesti kukce jer ih je lakše uzagajati i ne štete okolišu. Čovjek koji gura 2030 agendu koja uključuje ukidanje privatnog vlasništva, čak im je i slogan "you will own nothing and be happy". Ukratko, jedno od najvećih smeća na svijetu i sotonist
  • jedan u nizu
    8.3k
    U Irskoj teroristicki napad, izbodeno nekoliko djece.
    Poceli se skupljati prosvjednici koji traze masovne deportacije.
    Probajte pogoditi iz kojeg dijela svijeta dolazi pocinitelj.

    https://www.bbc.com/news/live/world-europe-67512628
  • deda
    32.7k
    Prosvjednici su se nažalost u većini pokazali na istoj moralnoj razini kao i napadač na nevine. Rušenje, paljevina, pljačke, napadi na policiju.
  • Captain America
    17.7k
    Brzo će i ostali primjerom Nizozemske :heart:

    Zabavno je gledati dnovinare kako se koprcaju i pokušavaju doći k sebi.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kada se ikada ista postignulo mirnim prosvjedima?
  • deda
    32.7k
    Nažalost radikalni pojedinci s obje strane će to super iskoristiti za svoje bolesne naume.
  • serbus
    4.2k


    A jebiga najbolje da kao i do sada nakon muslić napada farbamo zgrade i fontane u razne boje... Koji plakat za mir u svijetu i čekati novi napad.... Takvi samo silu razumiju....
  • Mali dioničar
    15.3k


    Bili smo zajedno u Dublinu na samo jedno popodne kad je navratio onaj moj frend koji tamo živi od 2000. godine.

    On je programer, radi u SAP-u i apsolutno ga ne zanimaju izlasci nego ili šeće po parkovima van Dublina ili vozi kćeri na sport ili doma radi. Čovjek je totalno nekonfliktan i zbog toga nikada ne ide sjeverno od rijeke "jer je to kvart u kojem je svakakva ekipa".

    Ne znam tko je izbo ovu djecu, ali ih je izbo u relativno opsnom kvartu i znam da u Irskoj postoji njihovi travelleri, cigići, zovu ih Neckeri. Čak ih je i Guy Ritchie smjestio u film Snatch, a Brad Pitt je glumio jednoga od njih. Njihova mladež nosi bijele trenirke, tenisice i lažno zlato i sjebani su do bola. Tuku se i rade sranja redovito. I sad je netko u tom kvartu nekoga upiknuo i jasno je ko dan da će biti nereda.

    Ono što mi nije jasno zašto je novinarski narativ da sad u Dublinu nerede radi krajnja desnica. Nije li IRA lijevo orjentirana politička organizacija? Nisu li navijači Celtica i te kako izrazili potporu i mahali palestinskim zastavama? Evo ako je netko bolje upućen nek mi pojasni kakva je to irska desnica i kad je nastala?
  • deda
    32.7k
    Televizija koristi izraz "far right", ali pitanje je tko je točno iza protesta tj. nereda jer protesta nije ni bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.