• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Novi predsjednik Argentine, sad neka se pobrine da ostane ziv i nek pripazi da mu ameri ne uvedu demokraciju :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    nek pripazi da mu ameri ne uvedu demokraciju :lol:Gražvydas Mikulėnas

    Njima obično ne pašu lijevi revolucionari, ovaj je libertarijanac, mogao bi im čak i odgovarati.
  • deda
    32.7k
    Ovaj na prvi pogled daje dojam uspješnog uvođenja mira i stsbilnosti u društvo. :cool:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ovako cu ja slaviti kada preuzmem konce u dinamu :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    evo zadnji video necu vise, dobar pocetak tjedna u svakom slucaju :)

  • Neki tip
    21.3k
    Ovaj na prvi pogled daje dojam uspješnog uvođenja mira i stsbilnosti u društvo. :cool:deda

    A gle, ako su na išta Argentinci navikli, onda je to nemir i nestabilnost, dakle ne mogu se previše šokirati. :monkey:
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Hahahah cmolje, a zemlja u troznamenkastoj inflaciji. Kad mislis da je ludost u SADu onda Juzni Ameri dodaju gas. :lol:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Lik djeluje kao totalni luđak ili vrhunski troler...

    Vidim da su već počeli napadi hrvatskih ljevičarskih novinara, iako taj lik na hrvatsko društvo utječe kao i rast/pad uroda tapioke u nigeriji...

    Inače, lik ima zanimljivu tezu...

    što je loše u trgovini organa? Mislim, nadam se da trola... ali po suvremenoj ljevičarskoj agendi se totalno normalno fizički osakatiti samo zato što misliš da ti ne odgovara biološki spol, koji je neoboriva činjenica...rezati organe i udove po tijelu, piti razne hormonske terapije, razne lijekove proziv infekcija uzrokovanim tim zahvatima... sve je to normalno, čak štoviše i poželjno!

    Zaista ne vidim koja je pretjerana razlika ako se netko hoće osakatiti jer iz financijskih razloga hoće prodati bubreg...
  • Nino Bule
    13.8k
    Lik je prejak, morat cu pocet pratit argentinsku politiku.

    His other close companion was his dog Conan, who he paid $50,000 to clone after his death in 2017. He now has at least four mastiff dogs: Murray, Milton, Robert and Lucas, named after liberal economists.
    
    Milei claims it was Conan, contacting him through a medium, who gave him the mission to be president, and says his dogs are the "best strategists in the world."
    
    Milei stated that he communicates with the dogs through a mystic. For example, he commented that the new Conan provides ideas on general strategy, Robert is the one who makes him "see the future and learn from mistakes", Milton is in charge of political analysis, and Murray of the economy. When asked about this by El País journalist Martín Sivak and Nicolás Lucca of Radio Rivadavia, Milei did not deny it, and said: "What I do with my spiritual life and in my house is my business. If Conan advises me on politics, it means that he is the best consultant of humanity."
  • Krizy
    43.5k
    Majka novog argentinskog predsjednika se zove Alicia Luján Lucich :lol:
    Još jedan predsjednik naših korijena u Južnoj Americi.
  • wolfgang14
    1.6k
    Da se nadovežem na Milei-a. Ja se iskreno nadam da sam u krivu ali lik je kontrolirana opozicija. Član je svjetskog ekonomskog foruma (https://www.weforum.org/people/javier-gerardo-milei/). U prijevodu, moglo bi se dogodit kao i sa guskom Giorgiom Meloni... Bila je "majka, žena, kršćanka" i onda kad je uzela vlast se okrenula za 180 i onda mislim da svi znamo kako je to završilo... Uništila je italiju s migrantima i gura sve ostale Soroševe i Klausove ideje. Daj Bože da sam u krivu za MIlei-a
  • wolfgang14
    1.6k
    Šta uradiše od bijele i kršćanske Europe... Eh... padnem u depru kad krenem razmišljati o tom. Ali zato nas i oće uništit... The great replacement se događa pred našim očima.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Milei je američki pijun koji je najavio da će ukinuti domaću valutu i središnju banku te da će kao valutu umjesto argentinskog pesosa uvesti američki dolar. Još je najavio ekstremno rezanje socijale a Argentinci (kao i svi južnoamerikanci) već dugo furaju neku vrstu kršćanskog socijalizma i čisto sumnjam da će mirno prihvatiti ovakvu totalnu promjenu i uvođenje beskrupuloznog liberalnog kapitalizma na američki način. Nije Buenos Aires istog mentaliteta kao Chicago pa da će stanovnici tek tako prihvatiti ekstremnu nejednakost, spavanje u kartonskim kutijama, nepostojanje zdravstvenih i obrazovnih usluga za siromašne i slične blagodati turbo kapitalizma. Moglo bi biti bunta krene li Milei stvarno raditi sve najavljene stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.