• Captain America
    17.7k
    Vidović je došao, pokazivao znanje, i naglo kao da je poglupio i više ne zna šta raditi.jp23

    Nije isto dominirati s Belupom i Rudešom i s ozbiljnim protivnikom dok igraš na neprirodnoj poziciji. Skužili su ga protivnički igrači i prilagodili se za njegov stil igre. Još jedna bitna stvar je izostanak Petkovića koji bi mu značajno olakšao posao.
  • Dudu9
    816
    Pašalića mogli za 0 eura imat u Dinamu koji to idioti misle da nije za Dinamo a doveli nam igrače koje će ove zime potjerat
  • jp23
    2.6k
    I opet se vratimo tu, na činjenicu da nedostatke ekipe ili pojedinaca mora trener znati maskirati. A ne da istog tog klinca baca pod autobus i okrivi, kao izliku broj 37 za izgubljene bodove
  • Captain America
    17.7k
    I opet se vratimo tu, na činjenicu da nedostatke ekipe ili pojedinaca mora trener znati maskirati.jp23

    Ne znam kako ti možeš zamaskirati na krilnoj poziciji igrača koji nije ni brz, niti raditi pressing kako to rade Špika ili prije Orša niti biti prodoran po krilu (u smislu driblinga). Ista stvar kao i s Baturininim eksperimentom na lijevom krilu.

    A ne da istog tog klinca baca pod autobus i okrivi, kao izliku broj 37 za izgubljene bodovejp23

    Prozvo ga je nakon Gorice da je bio u drugoj brzini što je i bio. Vidiš na Špikiću da i kad ga ne ide, ipak se trudi i pokušava. 0 centaršuteva, 0 udaraca u okvir, 0 driblinga, 1/3 duela na tlu. Što ga je trebao pohvaliti? Došo je iz Bayerna, zamišljen kao iduća velika stvar prvo od Bišćana, a onda i od Jakira i odnosi se prema poslu kao da igra u Trnju za gajbu pive nakon utakmice.
  • jp23
    2.6k
    Radio je sasvim dovoljno presinga i bio na trenutke defanzivno odgovorniji od Baturine. No, što je više vremena proteklo, i došle do izražaja instrukcije "profe", to je više pogubio i ono dobrih navika koje je imao pri dolasku.

    I da, loša igra protiv takve ekipe ne daje za pravo treneru da te baca pod autobus kao krinku za svoju nesposobnost postavljanja igre protiv velikogoričkih moćnika.

    Al evo da ne duljim, povlačim se iz daljnje rasprave zbog manjka želje za argumentiranjem svojih izjava
  • Zagi
    7.7k
    Alter nativno, Pašalić bi sada izgledao kao Boško protiv Ballkanija da je prošao Bišćanove pripreme , a ne Jakirove.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Dobro je ljudi :lol:
    Promasili s procjenom jednog igraca, jel trebalo bolje - je, ali u vecini slucajeva se takve odluke pokazu dobrima. Greske se dogadaju i dogadat ce se
  • Mali Zeus
    13.1k
    Šteta, jer on bi im opet razbucao svlačionicu.
  • badjibadara
    3.2k
    - U Rijeku sam došao jer sam se htio vratiti u Hrvatsku. Dinamo me nije zvao, Hajduk jest još prošle godine, a ovoga ljeta htio me i Osijek. Nisam imao neki klub koji preferiram, Rijeka je bila najkonkretnija i uživam ovdje - priznao je.

    Da zaključimo ovu priču.

    Vjerojatno su u klubu gurali opciju Stojković-Kačavenda, ne baš jeftinu i propustili poentirati sa Pašalićem.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Zanimljiv rasplet Karoglanove jeseni.

    Naizgled nelogično, ali slažem se s Bjelanovićem. Moguće je istodobno biti dovoljno dobar trener za Hajduk, a nedovoljno dobar za Istru.

    teoy42nwkdc5zk9s.jpeg
  • Eduardo
    20.2k
    Pukštas produžio s Hajdukom do 2027.
  • Neki tip
    21.3k
    Pukštas produžio s Hajdukom do 2027.Eduardo

    Izvrsno za Hajduk (igrački i/ili prodajno).

    Pukštas je, za mene, jedini njihov igrač za kojeg bih volio da nosi plavi dres (uključujući stopere koji su stabilniji od naših trenutnih, ali nisu kvaliteta kakvu želim Dinamu i uključujući Livaju koji je odličan igrač, ali igrač kakve ja naprosto ne volim - ljenivac koji obranu ne igra nikad pa ni tad).
  • marcio amoroso
    36.5k
    Pukstas je baš igračina. Hajduk će jebenu lovu na njemu uzeti.
  • striko
    1.5k
    Prije sam samo vidio Melnjaka da bi kod nas bio u prvih 11, sad nažalost ima 4-5 igrača
  • Eduardo
    20.2k
    slažem se sa svim. Što se tiče konkretno Pukštasa mali je baš odličan i s mentalitetom koji ima uz igračke kvalitete samo ga ozljede mogu spriječiti u ostvarivanju velike karijere.

    Njegov odgovor nakon pobjede nad Osijekom na pitanje je li zadovoljan svojom igrom; 'Ne znam još, moram pogledati snimku', govori o gome koliko detaljno vodi brigu o svom napretku da s 18 godina sam gleda snimke i analizira svoju igru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.