• Neki tip
    21.3k
    Ima li nas jos da cemo gledati tekmu veceras, ocekujemo prolaz, pred utakmicu bit ce malo zivaca itd...Ali puno vise je glava, razmisljanje i napetost na suboti i utakmicom sa OS.Georg Koch

    Čuj ima li, svi smo!

    Ja noćima ne spavam zbog nedjelje i onda obavezno dođem na temu hrvatske nogometne reprezentacije dokazivati svoju ljubav prema Dinamu, to mi je nekako najdraže. :heart:
  • Georg Koch
    4.6k
    malo ironije? Mislis da ovime dokazivam ljubav? :yawn:
  • Droljo
    8.1k
    Mir deca.
  • Neki tip
    21.3k


    Kakve ironije čovječe, večeras gledam tekmu samo strepeći da ne igra Baturina, da se ne ozlijedi na tom mokrom terenu.

    A opet, bit ću ljut ako ga ne stavi i ako ne bude igrao, jer kaj ga je onda zvao.

    Patnja prijatelju, danas samo bol i tjeskoba.
  • Droljo
    8.1k
    Sosa - Erlić izmjena a ostalo isto kao i u Latviji... Biti će centaršuteva na budimira..
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Kako je Mate ostario.. :meh:
  • Eduardo
    20.3k
    Pozdravite se s temom na neko vrijeme. Stvarno mi se ne da više brisati, opominjati i svaki ciklus čitati stranice i stranice cinizma i sarkazma. JBG dečki, nemate mjere niti granice.

    Tema ide pod ključ.
  • Kepec
    5.6k
    Znam da je tema reprezentacije zaključana i ne želim ništa o tome pisati već samo napomenuti da je 9 igrača od početnih 11 danas bivši igrači Dinama.
  • Neki tip
    21.3k
    9 igrača od početnih 11 danas bivši igrači Dinama.Kepec

    Ajme kako me vučeš za prst.. :lol:

    Ali ajd, iz poštovanja prema @Eduardo, bum malo prikočil.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ajme kako me vučeš za prst.. :lol:Neki tip

    Covjek je napisao samo cinjenicu, nista drugo :chin:
  • Captain America
    17.7k
    Znam da je tema reprezentacije zaključana i ne želim ništa o tome pisati već samo napomenuti da je 9 igrača od početnih 11 danas bivši igrači Dinama.Kepec

    IMG-2501.jpg

    Još se Stanišić deklarirao kao naš, a vjv je i Budimir.
  • Droljo
    8.1k
    Stanišić deklarirao kao naš, a vjv je i BudimirCaptain America

    Nek dođu u dinamo sad na zimu.
  • Kepec
    5.6k
    Ajme kako me vučeš za prstNeki tip

    Samo velim haha. Ali nebumo dalje o tome dosta je ključanje jedne teme.
  • Orc123
    8.1k
    Inace top navijanje u Maksimiru...koliko god raspao stafion bio jednostavno to je hram navijanja!
  • Noel
    6.4k
    Jakirovicu gledaš li kako pravi trener slaže mehanizme sa prosječnim igračima. Ovog bi trenera Armenije u Dinamu volio vidjet. Čovjek je bio svjetski prvak sa mladim Ukrajincima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.