• serbus
    4.2k


    Jebiga kad je u ww2 na "pravoj strani", pa se rado sjeća, 91 su na kraju njezini izgubili pa bi rado zaboravila...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ali dobra mi je ova priča “koji režim je pobio desetke tisuća ljudi”.. kao da njen režim nije pobio isto toliko. :smile:
  • serbus
    4.2k

    To je ta Kekin škola nisu naši oni su pobijedili 45te. ..
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tema je fakat otišla u ku.ac.
  • serbus
    4.2k


    Čak bi rekao da nije riječ je kandidatkinji za premijerku, čime bi još više pritiskala sa svojom propagandnom i jednoj od vodećih ljudi stranke koje trenutno vodi Zagreb.

    Pa nije zgorega čuti stavove i vidjeti dijela istih da se ista greška ne dogodi ponovo.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ma samo vi nastavite u revijalnom tonu.
  • Neki tip
    21.3k
    Tema je fakat otišla u ku.ac.Mali Zeus

    Inače je super bila, ovdje se čovjek baš načitao konstruktivnih rasprava u kojima si i ti rado sudjelovao (u pravilu vrlo konstruktivnim komentarima), šteta što je tako potonula.

    Tko zna, možda i tu vrijedi ona Glubbova teorija otprije par stranica o 250 godina trajanja carstva.

    Da povučem paralelu - ova tema je bila na svom vrhuncu evo sve donedavno, no onda je polako skliznula u dekadenciju i sada je na svojoj 278. stranici na putu u neminovnu propast.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Lik, tebi je ovo valjda deseti post ovdje “tema otišla u kurac, tema će otići u kurac, nije tema, kriva tema, može na ovu temu, kakve veze ima ova tema?”… Ovo si taman ponovio toliko puta koliko i “masnokosi gutač samoglasnika” ili kako već.

    Daj ohladi malo, je li ti tak teško prihvatit da se ovdje stavljaju razne stvari, nekad povezane s političkom vrhom Zagreba, nekad su i neke stvari koje i nemaju pretjerane veze. Nemamo univerzalnu temu, a nit ima pretjeranog smisla da se za svaki poseban problem otvara nova. Jedini si ti kojem smeta. Adminima kad krene smetat, maknuti će i bok.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Lik, tebi je ovo valjda deseti post ovdje “tema otišla u kurac, tema će otići u kurac, nije tema, kriva tema, može na ovu temu, kakve veze ima ova tema?”… Ovo si taman ponovio toliko puta koliko i “masnokosi gutač samoglasnika” ili kako već.Mlađi referent

    Lik, al tema je otišla u ku.ac.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Da povučem paralelu - ova tema je bila na svom vrhuncu evo sve donedavno, no onda je polako skliznula u dekadenciju i sada je na svojoj 278. stranici na putu u neminovnu propast.Neki tip

    Istina sve, osobito što se tiče mojih konstruktivnih komentara. :strong:
  • mali M
    5.2k
    pa okej, ali o čemu bi trebali pisati u temi o Zagrebu? Nepoželjno je o vođenju zagreba, nepoželjno je o problemima Zagreba, onda recite da je tema samo Milčec i kak smo tancali na plesnjakima nekad i to je to.. pa nemožeš postaviti tako opširno temu i onda očekivati neznam što.. meni je sve ovo normalno pod temu, malo se zaglajza tu i tamo, ali u načelu se vrti oko Zagreba..
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tema je samo Milčec i kak smo tancali na plesnjakima nekad.
  • Neki tip
    21.3k


    Pa daj se odvaži barem jednom sudjelovati u jednoj raspravi, "obraniti" se, "napasti", bilo kaj.

    Svi ponekad pobjegnu malo u ironiju, sarkazam, zajebanciju i podjebavanje (ja svakako), ali valjda i stanemo iza svog stava ako se stvarno otvori neka rasprava, ako želimo iskazati neko mišljenje, ako branimo neko svoje uvjerenje i stav.

    Naj se srdit, ali više ni ne pamtim što su tvoji stavovi, u što vjeruješ, što misliš. 99/100 upisa ti se svodi na neko (iskreno, ne baš osobito impresivno) sprdanje i trolanje i jutarnji pohod po temama da bi napisao 5 riječi na svakoj bez da si išta konkretno napisao.
  • Sljeme
    2.4k
    Lik, al tema je otišla u ku.ac.Mali Zeus

    Svaka ode u kojoj ti i slični tebi ostavljate komentare ko da je forum chat na WhatsApp-u.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Naj se srdit, ali više ni na pamtim što su tvoji stavovi, u što vjeruješ, što misliš. 99/100 upisa ti se svodi na neko (iskreno, ne baš osobito impresivno) sprdanje i trolanje i jutarnji pohod po temama da bi napisao 5 riječi na svakoj bez da si išta konkretno napisao.Neki tip

    Nisam se uopće srdio s onim komentarom, al sad se srdim.
    Istina jest da me malo ponese trolanje na nekim temama (kao uostalom i tebe, a nekad nije trolanje nego jednostavno zajebancija kao to s milčecom), al ove teze o nekim jutarnjim pohodima i upisima od 5 riječi koje nisu ništa konkretno jednostavno ne stoje. U svakom slučaju ovako nešto sam očekivao od nekih drugih forumaša koji me ne znaju, ali ne od tebe. Uostalom ne bih ti se ni trebao opravdavati što i kako pišem.
    Puštam ljude, kaj ih ja imam puštati i ne puštati, samo sam komentirao. Jer Tomašević i Benčićka je tema koja se provlači kroz brat bratu 6 različitih tema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.