• Neki tip
    21.3k
    Nisam se uopće srdio s onim komentarom, al sad se srdim. Nisam očekivao ovakav svirepi napad.Mali Zeus

    A jbg, nisam ga ni ja planirao, ali si odlučio biti uporan i nastaviti

    Tema je samo Milčec i kak smo tancali na plesnjakima nekad.Mali Zeus

    Lik, al tema je otišla u ku.ac.Mali Zeus

    Pa jbt pusti ljude da komentiraju hebenu Benčićku i njezine poteze na temi Grada Zagreba, gdje je tu problem?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Edit je bio.
  • Patak
    2.9k
    Ja sam baš pisao odgovor za @Neki tipo islandskom lišaju, prirodnoj medicini, o Lidiji Gajski i Benu Goldacreu, znanstvarnim radovima i još koječemu kad me presjekao @Mali Zeus sa "tema je otišla u k.." pa sam sve pobrisao. Inače, izbjegavam pisati o Tomaševiću, ne daj Bože Benčički jer bi odmah dobio ban.
  • Patak
    2.9k
    https://www.vecernji.hr/showbiz/kaos-na-koncertu-srpskog-repera-u-zagrebu-stotine-maloljetnika-ostalo-ispred-ulaza-roditelji-prozvali-organizatore-1725674

    Djeca mlađa od 12 i 15g išla u pratnji mame na koncert na Jarun slušati nekog nepoznatog tipa preko Drine u vrijeme Vukovarske tragedije, onda ih redari potjeraju doma, a nakon toga mama piše na blogu i žale se na postupak.jer da nigdje nije pisalo da dječurliju neće pustiti na koncert, a koncert još i rasprodan. Ja više ne vjerujem u kakvom gradu živim.
  • Kepec
    5.8k
    Čak mi je tu manje iznenađujuće na kojeg se izvođača išlo, već da djeca od 15 i manje godina idu po klubovima...
  • Nousername
    666
    Sta ce uopce djeca sa roditeljima na Rasti?!?Zapalit djoint udrit po pivi i pjevat kak puvaju 24/7 i mrze pandure
  • Tom Hanks
    3.1k
    djeca od 15 i manje godina idu po klubovima...Kepec

    To je tako ima barem 10 godina već di god oces u hrvatskoj
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ne znam koji je k roditeljima da idu s djecom u klub. Nocni klub?! Tam se idu mladi opijat, drogirat, zvalit i karat a ti tu vodis pubertetliju za rucicu...

    Pa valjda im zivotno iskustvo kaze da je glupost klinca vodit u nocni klub. Nije to koncert u Areni do 11:00.
  • Sportskifanatik
    565
    Ne znam za njih ali da idem van u klub i da me mamica drzi za rukicu sa 14 15 mene bi bilo sram
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kad sam bio tih godina imao sam laznu osobnu :lol:

    I jos neka cura pod ruku da odajem dojam punoljetne osobe haha. Nije nam na kraj pameti bilo da idemo s roditeljima u klub. Kaj ces, nove retardirane generacije, i djece i roditelja...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Znači profil Mamin blog piše kako redari nisu pustili djecu ispod 16 s roditeljima u noćni klub i zgraža se nad tim. Nadrealno.. :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kad sam bio tih godina imao sam laznu osobnuNitkoBitan

    A jel sad imas i laznu diplomu? :lol:
  • black Olives matter
    61
    Sjećam se jednog izlaska prije 10-ak godina di je neka mama došla s kćeri i kćerinim frendicama jer je maloj bio rodjendan. Nas par balavaca ušlo u šprehicu, svima bila mama napeta, a ne kćer i frendice. Mami se valjda svidjelo pa okretala runde. Tak da nije loše kad neki put i mama izadje s kćeri :rofl:
  • NitkoBitan
    17.9k
    A jel sad imas i laznu diplomu?Dinamosaur

    Ma u teoriji sve na finjaka, doduse kako je bilo skoro 2 godine online malo su se olaksale stvari :sweat:
  • jedan u nizu
    8.5k
    Nastavno na izgradnju Kranjce, i jedan od 'problema' koje treba rijesiti prije toga, a to je izmjestanje velodroma. Drago mi je da se o tome piše i razmatraju prijedozi i smatram da je to jedna od pozitivnih vijesti vezano za izgradnju Kranjce.

    Od lokacija navedenih u izvješću (ne znam zasto te, ili zasto samo te, tko je predlozio i kako), izgleda da je najizglednije na Savici jer odgovara GUPu, namjeni (sportsko - rekreacijskoj
    ) i izgradenosti površine. Idealno bi bilo pokraj - u sklopu nogometnog terena, jer bi se time obnovio i teren (tako pisu), ali bi se povecala moguca izgradenost na cestici pa zbog toga nije moguce.
    Na Jarunu bi također bilo zgodno, ali ne pored bejzbol igralista (i sami navode razloge zasto ne), vec zapadno od cijelog Jaruna, ali se tu narusava izgled, priroda i krajobaz, i potencijalno stoji na putu cesti koja bi se produzivala na most preko Save.
    Za Špansko su napisalo vec da je nemoguce, a za Lanište ne znam koliko im je to napeto među silnim zgradama, makar pripada sportskom društvu.

    Sve u svemu jedan mali pomak naprijed nadam se, daleko još od realizacije, ali barem nešto što dodaje optimizam (barem meni), koliko god to malo bilo :)

    p73Odvd.jpg
    2gYCAuu.jpg
    Sr2yxc0.jpg
    dZE5Cbp.jpg
    G6Ua882.jpg
    ydS8jgD.jpg
    4UWwWgS.jpg
    P7JTcDV.jpg
    QQJuG3g.jpg
    CuTnPWa.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.