• Facke
    2.6k
    Decki, najte filozoferati s nekakvim moralem ili ste bu bil na prsima. Po tomu nebi smel ni PSK biti na prsima el je kladionica ciji je interes iskljucivo dobitak i da cim vise ljudi uplati novce. A pun kurac ljudi je ovisne koj se toga tice. Nemre im dan prejti da ne uplatiju listic. Eto sad da dojde fly emirates i da nam ti arapi ponudiju deset muljina po godine. Kaj bi rekli ne? Aha male morgen. Ak oceme sponzora koji nam bu vise dal onda bumo morali kao prvo gledeti izvan hrvatske a kao druge znate kakvi su te igraci i kakve drzave. Nam Dinamo donosi dosta , u europskim okvirima sme mi mali klub, dojdes na stadion osecas se ko doma. Znas dosta ljudi , lepe se podruzis popijes pivicu i uzivas. A to moras ceniti. A ste na kraju krajeva bude glavni sponzor, te me ne zanima. Dobra lova je bitna.
    Iste je tu neste napisal mene je HNL bitniji. Recimo mene nije. Mene je pune bitniji dober europski rezultat i da redovne prejdemo skupinu. Zake? Em neke igrace moreme duze zadrzati, em rasteme ko klub, em sme atraktivniji nekim igracima i da ne nabrajam dalje.
    Dinamo ima pune pune pune vise potencijala i mogel bi biti pune pune jaci da ima neke druge ciljeve osim "HNL nam je najbitniji a v europe kaj bude bude".
  • Matus
    129
    Cilj opravdava sredstva?
    Ne bi rekao da se slažem s tim.
    Život nije crno bijeli, ima dosta sivih zona i negdje ipak treba biti koliko toliko moralan, a ne uzimati lovu od agresora na našu ukrajinsku braću.
  • Dudu9
    562
    Pa Lukoil normalno posluje u Hrvatskoj ne smeta izgleda ni našim ni europskim političarima, zasto bi Dinamu smetalo sponzorstvo, Lana na našim dresovima a gazda osuđen i jos vodstvu kluba nam ne smeta?
  • Droljo
    6k

    Navijač dinama ti je bijelac, hrvat, katolik, desno politički orijentiran. Za dinamo ne navijaju niti smiju navijati crnci, kinezi, japanci, muslimani, pravoslavci, srbi, ljevičari, pederi itd. Već sto puta prožvakano. Sam se sebi smijem dok pišem ovo...
    Živeli
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zna se koje je vrijednosti Dinamo predstavljao u Jugoslaviji i koje i dalje predstavlja. Kome ne odgovara nek navija za neki drugi klub.

    Najbolje da se klub krene slihtat woke ljevicarima i Glovo dostavljacima.

    Naravno tko oce nek navija za klub ali se klub nikom ne bi trebao prilagodavat.
  • NORTE
    9.8k
    Lukoil otvoreno išao van s izjavama da je protiv rata u Ukrajini, a i sam predsjednik uprave je umro u “padu kroz prozor”.nemapredaje
    Vjerujem vam na riječ, ali i dalje se držim svoje odluke da ne tankam na Lukoilu od početka rata u Ukrajini, a nedavno sponzorstvo Hajduku mi je dodatan poticaj tome.

    U slučaju nekakvog benefita dinamu preispitat ću svoj stav isključivo iz razloga o njihovom protivljenju ratu u Ukrajini koji je i prije napisan na zoni.

    Koliko Lukoil u Rusiji sudjeluje u financiranju rata ne znam, ali baš me zanima sudjeluju li ikako.


    @The Undertaker
    Zvezdin Gazprom i Lukoil Croatia baš i nisu u istom košu po pitanju rata u Ukrajini. Najprije to apsolvirajmo. Znači nije znak jednakosti među njima. Lukoil normalno posluje na području EU, dok je Gazprom prekrižen.

    E sad, sponzor dinamu bila bi tvrtka Lukoil Croatia, dakle iz dobiti koju ostvaruju u Hrvatskoj uložili bi u dinamo.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ne pratite što pišem. Ne slažem se s tobom jer su i Lukoil i Gazprom zapravo ruske državne tvrtke. Ali, to mi je manje bitno. Osnovno je da su se UEFA i europski klubovi odrekli velikog novca da bi bila poslana politička poruka. Meni nije u redu da Dinamo, kao dio te asocijacije, sa Dinamovcima koji praktički upravljaju tom organizacijom, radi nešto što je dijametralno suprotno odlukama te organizacije i klubova i klupskog miljea kojem mi pripadamo.
    I to za sitne pare.

    Europski klubovi i UEFA bojkotiraju ruske sponzore. Mi bi trebali biti štrajkbreheri?
  • Dudu9
    562
    Pa preko Lukoil rafinerije u Italiji dolazila Ruska nafta, preradila bi se i dalje u Usa, I sad drugi rade biznis i zarađuju ali eto mi smo pošteni pa ćemo odbit taj prljavi novac.
  • deda
    29.2k
    Nama se nikad ništa normalno ne nudi, uvijek samo moralne dileme. Mi ćemo odbiti Lukoil, a kad rat prođe klubovi Europe će bez jebemti uzeti pare or Rusa. Mi im tad više nećemo biti zanimljivi. Mene osobno je sram kladioničarske love koju uzimamo. Kladionice su jedan od najvećih razaratelja društva u današnje vrijeme.
  • miro
    3.5k
    Ma zaboravite malo na rat...Lukiol je kod potpisa ugovora s tovarima rekao da im je drago jer sponzoriraju najveći hrvatski klub.

    Ako držiš do sebe (pogotovo uz argument da imamo najviše trofeja i navijača) to je crta koja se ne prelazi, barem iz mojeg kuta gledanja
  • Dudu9
    562
    sponzoriraju najveći hrvatski klub.
    tako će i kad sa Dinamom budu potpisali izjaviti što je normalno pa neće popljuvati klub sa kojim potpisuju
  • miro
    3.5k
    Ako to izjave, svaka im čast jer im ovi dolje neće dat disat

    Oni će izjavit nešto tipa "najpoznatiji" ili "najuspješniji" i mi ćemo reć ok

    Ja s tim našim stavom imam problem
  • SAS1987
    13.9k
    Koliko je uopce love u igri? Koliko dobiju tovari?
  • Dudu9
    562
    Mi nebi Super sport,PSK jer su kladionice, lukoil jer je ruski, Lana jer je gazda Hanžel, Castore jer imaju lošu kvalitetu dresovima,
    Mislim da se neće javit katolički radio i dati 2mil eura da nam bude sponzor, sve nam smeta, nebi prodavali igrače a ne želimo ni sponzore a htjeli bi imat proračun od 60 miliuna eura, samo ne znam ko će nam to dati.
  • Majki2111
    2.8k
    Nisu svi navijači odgajani tako. Moja majka navija za Dinamo. Išla na Atalantu kad je b8la bakljada 1990. A najmanje se diči Hrvatstvom. A Zagrepčanka je. Nikad se kod nas nije u tom smjeru išlo... Čuvamo šal iz 80-ih sa komunističkom zvijezdom. I ne smeta nam ni malo to. Dinamov je šal...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.