• Facke
    2.7k
    I kaj bi sad trebal imati protiv ruskoga kapitala? Zato kaj su rusi? Po tomu nebi smeli zeti ni americki, kineski ili arapski kapital. Ak ljudi oceju dati par miljuna de je problem? Zate kaj je ruske? Eh od cega bi onda Uefa zivela ili Fifa. Cije novce oni primaju? Evo jos male svetske prvenste bude u Saudijkse Arabije. Koj mislite kulike su platili? A onu su iste "sveti".
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Aha. A zanima te igrati LP, EL,KL i ostale lige za "kmetove"?The Undertaker

    Ne zanima i to sam više puta napisao na ovom forumu. Meni je jedino važan HNL.

    Ja samo ukazujem na to da želim da Dinamo ima što više novca a ako ćemo gledati odakle je kapital i kako je zarađen onda nikad ne bi imali nijednog sponzora. Pa mi imamo kladionicu na prsima i promičemo kockanje, imamo homoseksualni Adidas na dresu koji svako malo promiče razvrat i blud, imamo vjerojatno i sponzore povezane sa terorističkom državom koja je izvršila invaziju na pola svijeta u zadnjih 20 godina...ništa od toga nikome ne smeta ali eto smeta Lukoil u kojem svak živ toči gorivo. Ajte ne budimo licemjerni.
  • Jaro
    6.1k
    Jedino pitanje ovdje je kaj Lukoil oce za to sponzorstvo, pogotovo jer u isto vrijeme sponzorira i najveceg rivala. Ak oce svoj logo na dresu, panou i za to dat milju-dvije--tri godisnje i nis vise - izvolte gospodo...
  • The Undertaker
    4.5k
    Nije ovdje pitanje Lukoila kao takvog. Ovdje ima nekoliko nespojivih stvari:
    1. Slava Ukrajini na tribini a Lukoil na prsima. Licemjerno.
    2. UEFA i europski klubovi su se riješili sponzorstva ruskih firmi (bez obzira sad na razlog). Mi se trebamo solidarizirati sa njima jer je to krug kojem želimo pripadati. Hajduk i Zvezda nisu.
    3. Lukoil lovu nudi iz političkih a ne sportskih ili ekonomskih razloga. Onda i odgovor treba biti politički.
    4. Ako nude nama istu cifru kao i Hajduku, već nas sramote samom ponudom.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Dobro. To je tvoje mišljenje. Ne slažemo se i ok.

    Ja pozivam upravu (znam da čitaju) neka uzmu lovu. Cijela Europa ispod stola posluje sa Rusima i ne moramo biti veći katolici od Pape. Tovariš Barišić, uzmi lovu!
  • flexXy
    2k
    Ne kuzim ti logiku, sta da nam islamska drzava ponudi 5m da stavi zastavu na dres onda bi trebali prihvatit. Klub predstavlja sve svoje clanove, ako je nas 99% protiv ruske agresije i solidarizira se sa Ukrajincima ne vidim nacin da si moralno opravdam da je prihvatljivo uzimat pare od njihove drzavne firme.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Ne kuzim ti logiku, sta da nam islamska drzava ponudi 5m da stavi zastavu na dres onda bi trebali prihvatit. Klub predstavlja sve svoje clanove, ako je nas 99% protiv ruske agresije i solidarizira se sa Ukrajincima ne vidim nacin da si moralno opravdam da je prihvatljivo uzimat pare od njihove drzavne firme.flexXy

    Nikakav referendum nije održan pa ne znam baš je li 99 posto dinamovih članova za Ukrajinu ali ajmo prihvatiti da jest. Međutim onda možemo reći i da je 99 posto dinamovih članova protiv homoseksualizma, duginih boja, woke ideologije pa svejedno imamo adidas na dresu. Kad je američko-europski gazda u pitanju onda može sve, kada su Rusi onda ne može ništa, na to licemjerje ukazujem. Meni ne smrdi nijedan novac i mogu nam ga dati i Rusi i Ameri i Kinezi, Ameri su još i najviše pobili ljudi i najviše država invazirali pa to nikome ne smeta. Licemjerjeeeee! Ili je to njima dopušteno ''jer mi želimo tamo pripadati (u njihovoj guzici)''
  • Mihaljević
    8.7k
    F_Jh6ihX0AAZvse?format=png&name=900x900
    + Zagi , Theo , Živković, Bernauer , Sučić , Ademi , Kačavenda, Vidović, Stojković + neki centafor...
  • nemapredaje
    2.2k
    Ja sam protiv možebitnog sponzorstva Lukoila, upravo zbog ovog kaj se sad raspravljamo jel to dobro ili nije. Znači stav javnosti će biti polariziran.

    Ali ono kaj je bitno reći je da je Lukoil otvoreno išao van s izjavama da je protiv rata u Ukrajini, a i sam predsjednik uprave je umro u “padu kroz prozor”.
  • Nolifer
    7.1k


    Samo stavi Baturinu kao AMC, a Petka uz Belja nešto kao 3412 :up: :ok:
  • Majki2111
    2.8k
    Al najjače mi je to kada se pozivamo na licemjerje. Najobičnija i svakodnevna osobina.

    Ja sam stava da ne bih imao ništa protiv neke sintagme Dinamo Red Bull Zagreb ako bismo imali ikakve koristi od toga.
  • Teofil Kateran
    1k
    Ovo bi bila odlična postava, jedino mislim da je netko bio objasnio već da nam je Brekalo trenutno nedostižan pa bi tu trebao uletit netko drugi, možda Benković :)
  • Droljo
    6.4k
    Mi se trebamo solidarizirati sa njima jer je to krug kojem želimo pripadati. Hajduk i Zvezda nisuThe Undertaker

    Krug kojem ja želim da pripadamo je onaj u kojemu smo mi najjači, najbogatiji, najljepši itd. E sad, jel to sa ovim ili onim na prsima iskreno me boli k. Jer na kraju krajeva dinamo je nogometni klub. Nije niti politička stranka niti gardijska brigada.
  • Majki2111
    2.8k
    Potpis. Dobio si srce. Slažem se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.