• BBB Mataa998
    1.4k

    Ako se pojavi austrijski/njemacki sponzor njih necemo zbog Hitlera,necemo ni hr sponzore jer je u Hrvatskoj roden pedofil tito. Idemo tako u krug traziti svakoj drzavi/naciji losu osobu ili los potez pa da imamo razlog zasto ih necemo.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Bas me zanima koliko ljudi ovdje koji kritiziraju Lukoil toci gorivo na njhovim benziskim postajama.
    Ne nuzno redovno, nego ono gle na rezervi sam - vidi benzinska - hop.
    Vjerujem da su isti ljudi koji bi htjeli Lovrena u Dinamu, ali zaboravljaju da nije rijec rekao protiv njih i da je sutio i primao pare kada je krenuo rat.
  • The Undertaker
    4.5k
    UEFA i europski klubovi su se riješili sponzorstava ruskih firmi iz poznatih razloga. Nema smisla da mi iskačemo iz tog vlaka. Nije da nam pare toliko trebaju.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Kod mene je bas nedavno Lukoil zatvorio jednu benzu. Kako god, ne hvala. Netko je napisao prije mene... necemo valjda putem tovara i srbadije.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    UEFA i europski klubovi su se riješili sponzorstava ruskih firmi iz poznatih razloga. Nema smisla da mi iskačemo iz tog vlaka. Nije da nam pare toliko trebaju.The Undertaker

    Mi imamo svoju glavu, ne trebamo slijepo slušati direktive izvana. Ako ćemo gledati po političkom ključu čiji novac je poželjan onda treba raskinuti sa Adidasom i sličnim sponzorima koji non stop promiču homoseksualizam.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Ne zelimo nikad onda da imamo pun stadion. Pa necemo valjda putem tovara
  • DiddyGuela
    1.3k


    Kakve veze ima Lukoilovo sponzorstvo sa punim Poljudom/praznim Maksimirom? Usporedba ti nema nikakvog smisla.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Bas naprotiv tvoja izjava nema nikakvog smisla. Koga briga sto hajduk ima ugovor sa Lukoilom. Sta sad sve sto oni rade mi ne smijemo,daj malo realnosti ovo je biznis.

    I da za tvoju informaciju jer mislim da nisi dovoljno upucen o kojem se novcu inace radi,reci cu ti samo podatak da jedna takva firma placa jednoj nogometnoj momcadi koja je 2 razine ispod Dinama godisnje nekih 3M € samo da bi djeca u akademiji na prsima nosila njihovo ime. E sad to usporedi sa nasim sponzorima.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Jakobušić bi dao i guze iz ocaja samo da se slika o njemu kao velikom prezidenteu odrzi vjecno. Prema tome i sponzorstvo s Lukoilom ima smisla. Meni se cini da nas sponzorstvo s tim istima ne cini znacajno bogatijim ili boljim klubom, a nadam se da nismo ocajni ko oni dolje.
  • The Undertaker
    4.5k
    Koji klubovi trenutno imaju za sponzore ruske tvrtke?
  • Str1nger Bell
    858
    Samo bratski klubovi hajduk i zvezda.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Koji klubovi trenutno imaju za sponzore ruske tvrtke?The Undertaker

    Ne zanimaju me zapadnoeuropski klubovi niti njihova politika, mi ne bi trebali biti njihovi kmetovi. Mi imamo svoju glavu, svoje interese a sigurno nam je u interesu da imamo još jednog sponzora i više novca.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Ovo pitanje je vise osobnih preferncija, mozda cak i nekakvih ideologija.

    Ja osobno ne zelim da se uz ime Dinamo Zagreb veze ruski kapital. A opet netko u tome ne vidi bas nikakav problem. Treba iskreno reci i da se taj Lukoil posteno oprao od sluzbene Ruske vlasti, isto tako neki visi menađeri kompanije su se u proteklih nekoliko mjeseci cesto spoticali i padali kroz prozor. O tome postoje izvjestaji, nije ih tako tesko pronaci.

    Ista stvar je sa NK Osijek i mađarskim novcem. Meni osobno kao rođenom Slavoncu je to nakarada iako nikada nisam simpatizirao NK Osijek. Ljudi koji stoje iza mađarskog kapitala su isti oni koji crtaju karte velike mađarske u kojima su izmeđuostalog Slavonija i Baranja....ali mnoge navijace NK Osijeka to ne dira. Cak stovise, mnogi od njih ce glasno navijati iza transparenta "Lokalpatrioti" dok im glavonje iz Fidesz rade redaljku na klubu.
  • The Undertaker
    4.5k
    Aha. A zanima te igrati LP, EL,KL i ostale lige za "kmetove"? Ili biti u društvu Hajduka i Zvezde?
    Svi drugi su ludi a mi smo pametni?
  • DiddyGuela
    1.3k


    Tom logikom ni Red Bull Dinamo Zagreb u crveno bijelim dresovima ne zvuci lose? Imas i sponzora a i love. Dobijes gratis novi logo a mozda i stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.