• marcio amoroso
    36.6k
    Ne ležimo na novcima da će se pljunuti toliki novac.
    Naši se žele riješiti prvobitno velikih ugovora i viška igrača (Drmić, Emreli, Marin, Menalo...) + posudbe ako se nebude moglo baš sve prodati od navedenih.

    Onda će se gledati "pojačanja" ali ne za preveliki novac
    Nogo

    Magična štednja se nastavlja.
  • Orc123
    8.1k
    Sa tom politikom dugorocno kljuc u bravu. Kad prestanes osvajati naslove, kad ti europski rezultati ne postoje, ne mozes postici ni pola cijene za nekog igraca kao sto smo radili do sad. Kako pokrit tekuce obaveze? Jedino ako proracun svedemo na razinu Hajduka, a tada mozemo zaboraviti na naslove i na neke rezultate u europi i naravno mozemo zaboraviti da cemo kupiti nekog domaceg talenta za par milja eura. Stednja dugorocno ne donosi nista, donosi propast. Evo primjer Vidovic, kad smo igrali dobro i on je izgledao dobro ali sad kad se momcad pati i on pati i ne donosi nista zato jer takvi mladi igraci ne mogu raditi razliku, ne mogu donositi rezultat. Nije ni Baturina odmah radio razliku a realno duplo je veci talent od Stojkovica i Kacavende, da ne spominjem razne Krivake, Ivanovice i slicne....sve su to igraci koji ce kad ce jedan ili dvojica upasti u odlicnu momcad i oni ce stasati uz njih i imaju puno vecu mogucnost da ce biti dobri i da ce stec potrebno iskustvo. Zaboravite da ce Stojke i Kacavenda ista odigrat ove sezone, tj. Mozda odigraju koju utakmicu ali nece sigurno biti igraci koji ce donesti prvenstvo. Trebaju nam igraci ala Lauritsen, Soudani,Fernandez, Jakic, Kramaric i slici...samo primjera radi sam naveo ove igrace. Igraci koji su igrali europu, koji se bore za naslove u svojim ligama, igraci koji igraju lige pet i svakih par dana jake utakmice. Ukoliko mislite da cemo sa Krivakom i slicnima osvojit naslov grdno se varate. Vrbancic da igra u Loxi bio bi vec standardan ali to je druga razina od Dinama. I kad je igrao sad u kupu vidi se da treba vremena na se privikne na seniorski nogomet. Nisu svi Josko Gvardiol, zato je covjek danas najskuplji stoper svijeta.
  • Ban
    698

    Sa Dinamovim sportskim sektorom, na žalost sviju nas, nije teško. :rofl:
  • nemapredaje
    3.3k


    Za otkup bi dodao i Kaneka
  • Ivdzo11
    4.2k
    Po meni će Kačavenda i Stojković kada se vrate biti najveća pojačanja i igrači koji nedostaju plavom stroju i baš mi je žao da su se ozlijedili.Nogo

    Da je meni samo znati koju poziciju ce igrati Kacevenda... 8, desno krilo, 10.... :roll:
  • Jaro
    7.4k
    lijevog beka?
  • Ban
    698

    Ulazi u zadnju godinu, njega bi se isto moglo jeftino pokupit. Vidim da u sustavu igra wing beka, valjda je dobar branič.
  • Nogo
    3.7k

    Da i on ali nije toliko skup koliko su ovi. S time da igra za manje novaca nego u Japanu.
  • Captain America
    17.7k
    Po čemu je Vidović pokazao da je igrač za otkup po ovako paprenoj cijeni? Golovi Rudešu i Belupu? Za to imamo Hoxhu.
  • Ban
    698


    Ni eventualni povrat na ulaganje nije nešto kada se Bayrnova povratna klauzula uzme u obzir. Ne bih ga ni ja otkupio.
  • Ban
    698

    Ako Petko ode na ljeto, treba pokušati nešto srediti sa moskovskim Dinamom za Konstantina Tyukavina. Ruski klubovi igrače prodaju na Zapad ispod cijene u trenutnim okolnostima. Dinamo je pustio i onog malog Zakharyana ispod cijene u Sociedad ovo ljeto.

    Tyukavin je profilno najbliži igrač Petkoviću na tržištu. Gledao sam ga, kombinatorika i osjećaj za proigrati suigrača su mu ekstra. Tek 21 godina, 10 g+a u 1100 minuta u RPL. Ima i kompilacija na YT, stvarno je dobar mali. Sa 20% od sljedećeg transfera možda bi se dalo spustiti do 5-6m eura.

    Sad baš gledam i vidim da na ljeto ulazi u zadnju godinu ugovora. Možda bi se dalo i povoljnije.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    meni je predobar, bas sam sad malo pregledao, ali pogledaj ti nas. Pa Ko bi njega doveo? Ovi kad čuju tu cifru rekli bi da se za te pare može dovest Ronaldo, na žalost nema šanse, ni njega, ni grulla niti bilo koga drugog za koga mi ovdje nerds navijamo. Jednostavno smo level ili dva ispred uprave. Pa sa njima se ivković šprda, ej ivković jbt je za njih stručnjak
  • Facke
    3.6k
    To je problem. Ste bi te posle u klubu odradil? Ste ima veze nekakve? Kontakte? Niste. V tomu je problem.
  • Ban
    698

    Slažem se da uprava nije na razini, ali financijski se Tyukavin za 6 isplati više nego Vidović za 4, neupitno. Pogotovo kada desetki imamo i previše. Imamo Baturinu, Kačavendu, Stojkovića, Vidovića, a polako nadolazi i mali Scholes. Ako Petko ode to nam je profilno prioritet kakvog u klubu dugo nismo imali, a rezultati ove sezone to i pokazuju. Ja vjerujem da je mali Košćević spreman i da treba biti priključen ekipi, zato napadače njegova profila ne bih ni dovodio.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Slažem se @Banmada ja Vidovića ni u ludilu nebi opisao. Kad se momčad barem malo posložio i pritisak spadne, isplivati će on i pokazat se kao jako dobar čak i spremna zamjena za baturinu ako ode na ljeto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions