• Ban
    698

    Mene Vidović ničim nije kupio za sad. Nema brzinu i može igrati samo kroz sredinu, a čak i kada uđe u sredinu tokom utakmica ne pokazuje previše. Mislim da je Baturina za njega svemirski brod i radije bih da Martin ostane s nama još barem jednu sezonu ako je ikako moguće, a da se polako u ekipu uvodi Vrbu. Mislim da bi i za Baturinu bilo bolje da ostane još barem jednu sezonu nakon ove.
  • Orc123
    8.1k
    Vidovic tek moze pokazati kaj moze ako ga se stavi na 10ku..ali tu je Baturina.....ja bi ga otkupio ali za manji iznos nego sto traze ovi...on je jako dobar igrac ali premlad da bi bio igrac koji ce instant raditi razliku. Nesto slicno kao Majer, Ivanusec....probat smanjit otkupnu klauzulu pa onda da. Ako damo za Kacu 3milje eura onda nismo cisti i stavljamo si uze oko vrata jer je decko hodajuci zdrastveni karton. Moze uz postotke prema odigranim utakmicama i postotkom od prodaje. Kome bi ga sad loxa prodala za vise od milju eura?
  • Nogo
    3.7k
    Ja mislim da ćemo Baturinu na ljeto prodati i da će Vidović biti pojačanje u toj ulozi s time da će Kačavenda i Stojković tek nakon ljetnih priprema pokazati svoje lice.
    Iskreno ja bih prije išao po Kramarića ako bude moguće i Petka zadržati pod mus.

    Nama trebaju krila koja mogu proći 1 na 1. Kaneko je na tom tragu ali još se nije uigrao u potpunosti. Špikić osim fizikalija nema to. Njega bih za neku bolju ponudu isto na ljeto prodao.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ja jednostavno nisam na cisto gdje je slovacka liga s nasom.
    No, jeftino se da nac to je sigurno. Krstovic ima dobre brojke u Lecceu, on je najrecentniji.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Cavlina
    Mensah lijevi bek
    Lovren
    Novi napadac

    Bi dobro bilo minimalno :grimace:
  • Ban
    698

    Ne kužim kaj je s Rukavinom. Vjerujem da je bolji od Menala, Marina, Emrelija i Vidovića na krilu. Ne vjerujem da je toliko loš da minute može dobiti samo protiv Ponikvi u kupu. Prošle sezone je izgledao obećavajuće u ono malo minuta što je dobio.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mozda mu je gospodin agent andyy napunio glavu da je igrac od 100m€ pa kaj se onda ima truditi i pokazivati treneru protiv ponikvi
  • Ban
    698

    Da, to je problem sa dosta tih liga iz kojih mi realno možemo kupovat i gdje možemo glumit mudonje.
  • Ban
    698

    Možda, ali imao je i Vrba užasnu utakmicu u kupu protiv Oriolika. Kaj sad, klinci su. Treba svima njima dati minute sa udardnim sastavom, teško je suditi mladog dečka kada ga gurneš u kupu sa izmijšanim sastavom.
  • Zagi
    7.7k
    Sudi ga trener na svakom treningu. Ne zadovoljava i bok.
  • EastsideZg
    214
    Barturina prije odlaska iz Dinama mora bit igrač koji apsolutno dominira ligom, u svim drugim okolnostima piši propalo za njega. Neće on nigdje prije 2025.

    Volio bi vidit utakmicu s njim na 8 i Vidovićem na 10, barem protiv slabijih ekipa u hnlu. Vidović kao krilo nema smisla jer nema te fizičke predispozicije.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nemam problem sa guranjem nasih klinaca i davanjem prilika ali imam problem sa 10 igraca koje placamo da sjede na klupi, dobiju minute na kapaljku a di je tek neki perspektivni junior od toga

    U zadnjim danima prijelaznog roka smo dovukli halilovica, vratili kulena, sosu, stopirali menala i potvrdjen brodic. Sve u panici kao kokos bez glave a realno niti jedan nije igrac za dinamo ( po vidjenome do sada )
  • Mihaljević
    9.8k
    Rijekadanas prenosi da dovodimo Banića... Hahahaha Dream Team se stvara na zimu... Vjerovatno nije istina ali...
  • Zagi
    7.7k
    Golman Gorice?
    Tog bi trebalo platiti samo da ne brani protiv nas, po uzoru na to kak su tovari trebali uzeti Krstanovića samo da im ne zabija golove.
    Koliko nam je taj bodova "uzeo" zadnjih par sezona...
  • Orc123
    8.1k
    Hehehhehe Banic heheh
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions