• Jurki
    11.7k
    ili barem neko kome je stalo do Hrvatski nogometLynx17

    Ovo moze i u nepopularna misljenja ali boli me potplat od cipele za Hrv. nogomet.
    SD treba biti osoba koja ce gledati za dobrobit Dinama.
    I ako taj SD smatra npr da nema mjesta u Dinamu za ni jednog igraca iz Hnla nemam uopce protiv toga nista.
    Nek se za Hrvatski nogomet brine Kustic i Savez.
    Hns bi bil siromasniji nego crkveni mis da nije bilo Dinama.
  • Lynx17
    4.1k
    Ovo moze i u nepopularna misljenja ali boli me potplat od cipele za Hrv. nogomet.
    SD treba biti osoba koja ce gledati za dobrobit Dinama.
    I ako taj SD smatra npr da nema mjesta u Dinamu za ni jednog igraca iz Hnla nemam uopce protiv toga nista.
    Nek se za Hrvatski nogomet brine Kustic i Savez.
    Hns bi bil siromasniji nego crkveni mis da nije bilo Dinama.
    Jurki


    Znao sam da ce neko tako, zato sam rekao BAREM MENI.

    Meni je vazno da Dinamo i dalje bude put za reprezentaciju/Hrvatski nogomet.

    Moze to biti dobro i za Dinamo i za Hrvatski nogomet.

    Po meni je to vazno. Znam da nekima nije. Jebiga.
  • Neki tip
    21.3k
    Ovo moze i u nepopularna misljenja ali boli me potplat od cipele za Hrv. nogomet.Jurki

    ako taj SD smatra npr da nema mjesta u Dinamu za ni jednog igraca iz Hnla nemam uopce protiv toga nista.Jurki

    Ti i ja navijamo za 2 različita kluba, samo se slučajno isto zovu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Dapače, ako treba neka u Dinamu igraju svi stranci, ako neki taj SD tako kaže.
  • Noel
    6.4k
    Bas čitam za ovog Boromisu. Pa lik je sa ograničenim budžetom stvorio Olimpiju. Zvuči mi ko sposobni Šimić. Za Vlatku Win Win opcija.
  • Neki tip
    21.3k


    I ja sam neki dan pisao da ima najbolje reference (to jest, preciznije - jedini ima neke reference) za sportskog direktora među onima koji se vrte u eteru.

    Po onome što je napravio možemo zaključiti da zna razlikovati škart od igrača, priliku od prevare.

    Međutim, postavlja se pitanje razine..

    Naime, kod trenera i sportskih direktora, odnosno kod struke da skratim, strah me razumiju li oni što Dinamo treba, koja je to razina kvalitete.

    Ako netko navikne u "brodićima" vidjeti pojačanje, i to doista i donosi uspjeh na razini nekakve Olimpije ili Zrinjskog, nisam siguran da mu je baš lako prebaciti se na Dinamo.

    Možda bi uspjelo, možda bi čovjek naprosto s većim budžetom podignuo ljestvicu proporcionalno i odlično radio, ali meni se to čini kao prevelik rizik.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Naime, kod trenera i sportskih direktora, odnosno kod struke da skratim, strah me razumiju li oni što Dinamo treba, koja je to razina kvalitete.

    Ako netko navikne u "brodićima" vidjeti pojačanje, i to doista i donosi uspjeh na razini nekakve Olimpije ili Zrinjskog, nisam siguran da mu je baš lako prebaciti se na Dinamo.
    Neki tip

    Ovo je po meni ključni problem. Na ljetnom prelaznom roku se pokazalo da u klubu ne znaju koja razina je potrebna za Dinamo. Doveli su igrače koji su možda pojačanja za Rijeku ili Zrinjski, ali za Dinamo nikako nisu.
  • serbus
    4.2k
    Meni Brodić nije toliki problem već da se za njega platilo. Stari moj on na kraju sezone ide pješke za dinamo da ga zovemo a mi ga platimo Varaždinu.

    Ako mu uleti neki Iran, Arqbija, Bali i odluči se za to nismo baš nešto izgubili a da sa 500 000 Eura nebi našli isto ili bolje.

    Tko je to potpisao da se plati nadam se da neće dugo još u d ?
  • The Undertaker
    5.4k
    Meni je, naprotiv, sve potpuno logično. Imali smo situaciju kakvu smo imali sa neredom u klubu i fokusom van terena, došla je ekipa kakva je došla sa "vizijom" štednje i moneyball strategije. Članovi Uprave se uče poslu vođenja kluba Dinamove veličine, Šimić se uči poslu SD, Bišćan se uči poslu vođenje kluba Dinamovih aspiracija. Jasno je da bi čudo bilo da je sve u redu a ne ovo što imamo danas.
    Čim je Šimić spomenuo štednju, znalo se kud to sve goni.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Šimića više nema pa ne moraju više štedjeti.
  • The Undertaker
    5.4k
    Nije Šimiću to palo s neba. To je bila "strategija" Uprave koja ju u pet mjeseci doživjela brodolom. Sad smo u "damage control" modu.
  • sport
    3.3k
    A što je to stvorio Boro od Olimpije?
  • Mali dioničar
    15.3k
    Bišćan se uči poslu vođenje kluba Dinamovih aspiracija.The Undertaker

    Bišćan dvostruka kruna s Olimpijom i Kup s Rijekom, a zaključak je da nije nivo Dinamovih aspiracija. Uz napomenu da je igrao u Liverpoolu izmedju ostalog, a cijeli život proveo u Dinamu pa mu je doveo poznat Dinamov DNK.

    Kako onda komentirati da se sportski direktor Olimpije spominje za sportskog direktora Dinama? On ima kompetencije za posao u Dinamu?
  • The Undertaker
    5.4k
    Nema. To je "okvir" razmišljanja naše Uprave. Još jedan "moneyball" ali ovaj put sa SD. Kriterij u Dinamu za bilo koju odgovornu poziciju je da je kandidat prethodno već bio u takvoj poziciji. Ako je trener, da je bio u LP, ako je PU, da je vodio klub ili tvrtku sa 60 mil eura prihoda, ako je SD, da je bio u klubu kao Dinamo. Naravno, da su postigli i neki rezultat.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Nije Šimiću to palo s neba. To je bila "strategija" Uprave koja ju u pet mjeseci doživjela brodolom. Sad smo u "damage control" modu.The Undertaker

    Ja se malo sprdam. Sad kad nema Šimića više nemaju izgovor za sva sranja koja rade.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.