• Mihaljević
    9.9k
    Baturina u sve boljoj i boljoj formi. Ma od danas sve ide uzlaznom putanjom, ne bojte se ništa.
  • Vrdjuka
    64
    :lol: :lol: to se govori nakon svake tekme Jakira na klupi… vec dva mjeseca
  • kajsitilud
    382
    jel ovo 5. il 6. utakmica od koje krece na bolje? Jakire povedi nas
  • Georg Koch
    4.6k
    slazem se sve, samo Baturinu zelim opravdati(sto se tice dijela umro).
    I ne umro.
    Od mlade repke do dinama sve igra po 90+ i sve ide na njega.
    Kreacija nam je ocajna, protok lopte, sve. I kad se god ne zna kako i sta gura se na njega. Tako da vise nego opravdano po meni. A za sve nije on kriv!
  • Mihaljević
    9.9k
    Možda je neko pisao prije , ali ja ovo pišem prvi put.
  • austrijanac
    4.1k
    Od mlade repke do dinama sve igra po 90+Georg Koch

    Istina, kod mene ce uvijek imat opravdanje.
    Čovjek imao 3 i pol dana godišnjeg između nastupa s repkom koja je silom prilika dobila novog trenera koji se tražio (te tamo opet bio uvjerljivo najbolji naš igrač) te ekipe koja je prodala sve svoje zvijezde i ne zna se što će. Od mene samo poštovanje za njega.
  • badjibadara
    3.2k
    Nevezano za naslov teme (nadam se da ubrzo ide u arhivu), stalno se spominje rekonstrukcija ekipe u zimskom prijelaznom roku. Koliko vam je takvih pozitivnih primjera uopce poznato?
  • Fanboy
    2.6k
    Iz ove prespektive odkaz Bišćanu je najdebilnija stvar koja se mogla dogoditi, tj njegov odlazak...

    Ustvari uprava je toliko loša, da je zeznula nas i Rijeku te pogodovala svojom bedastom politikom tovarima jer Sopić vodi gore Rijeku od Jakira, a Jakir je 10 puta gori nego Bišćan.

    Mi smo dobili figu, a ako već mi nebi bili prvi, pa barem da je Rijeka ta koja vodi kolo nego tovari ako već moram birati.

    Upravo znaj svemu je kraj. Zbogom mi se više ne vraćaj!
  • Noel
    6.4k

    Nenad Bjelica ljeto 2018. Dilaver Theophil Orsic Petkovic Sunjic Kadzior Leovac Majer
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mislim da je mislio specificno na zimski prijelazni rok.
  • Mihaljević
    9.9k
    Orša Theo , Petko, Šunja i Majer nisu trenerska rekonstrukcija. Dilaver , Kadzior , Leovac i Ivanušec jesu.
  • Noel
    6.4k

    Čija je rekonstrukcija zimski Brodić?
  • Mihaljević
    9.9k
    Mamićeva isto vjv.
  • Ivdzo11
    4.2k
    "O tom potom... Traži se stalno, bitno je dovesti profil, koji paše Dinamu. Volio bih dovesti lijevog beka, da Ljubičića vratimo u sredinu. Vratar? Vidjet ćemo... Spominjao se Labrović, ali puno je to novca."
  • Infinity
    16.4k
    Ustvari uprava je toliko loša, da je zeznula nas i Rijeku te pogodovala svojom bedastom politikom tovarima jer Sopić vodi gore Rijeku od Jakira, a Jakir je 10 puta gori nego Bišćan.Fanboy

    Sopic je s Rijekom osvojio 18 bodova u 9 kola. Jakirovic je osvojio 10 u 5 kola. Nije tesko izracunati broj bodova po utakmici i zakljuciti da Sopic Rijeku zapravo ne vodi losije od Jakirovica. Dodajuci Hajduk u tu pricu, Sopic ga je pobjedio, Jakirovic izgubio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.